Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matěj

    včera jsem Matěje viděla na vlastní oči a je fakt moc moooc hezký;)) *14*
    • Re: matěj

      Jo? A kdepak? S kympak?:-)
      • Re: Re: matěj

        v Ostravě:)
  • makca.m

    Makča

    hej on je fakt supr...teda alespoň ve filmnu máj a jak vypadá..pak mě upo dostalo že je ve staraně zelených,protože to byla vždycky moje strana...jinak mám ho za tyhle věci ráda,ale nemůžu to říct ůplně doslova,protože ho neznám osobně (škoda vypadá že by byl dobrej kámoš no..) *4* *3* *4* *3* prostě takhe nějak si asi představuju dokonalého člověka...
  • moniiiczkaaa

    Narozkyyy

    Tak...Matýsku, přiji Ti vše Nejlepší k Tvým narozeninám, hodně štěšstí, zdraví, lásky, a úspěchu a tak dále a tak dále...-mua- lubanec a nazdar xD
  • michelin12

    michelin juchuuu

    ale ale!!wendy wendy!!! nepamatuju si, že bych ti toho pravého přenechala *15* jooo přesně!!! TO ON TO ON!! STRAŠNĚ KRÁSNĚ SEXY LESŮ PÁN!!!! *14* *14* JUCHUUU!!! a já s ním jednou pojedu na koni jako Jaruša a nechám si doma schválně bundu, aby mi půjčl kabát, nebo mě zahřál vlastním tělem *4* oooo..snad si tohle čteš Matěji!!!! MATĚJI MATĚJI!!! PROČ TĚ HLOKY NECHTEJÍ?? Tohle pořekadlo teď nechápu *14* *14* *1*
    • tery01

      Re: michelin juchuuu

      tyjo TO ON TO ON!! STRAŠNĚ KRÁSNĚ SEXY LESŮ PÁN!!!! *1* to je uuuplne dokonalý *1* *3* *4*
  • nik011

    vsechno nej

    vsechno nej k narozkam
    !!
  • michelin12

    ČMUCH ČMUCH

    a pojedeme po Prahy čmuchat spolu *15* *15* *15* Hej jestli voní AXE, tak se potentuju...a asi bych se potentovala, kdybych jela metrem nebo busem a koukala bych z okna a najednou by se někdo chytil tičky, které bych se držela a já se jen tak letmo koukla...a tam...ON!!! Bych vyvylila oči a nevím, jestli bych nevykřikla a nepadla na kolena *1* *14* hehe..a on chudák by mě jenom pozoroval těma svýma brown-eyes!!! Mmmmmm!!! I´m lovin it *5* *5* *14*
    • wendy.94941

      Re: ČMUCH ČMUCH

      ehm.....ja bych omdlela a zavalila bych tě!!!!! *1* *1* *1* yeah!! přesně to mám v úmyslu až půjdeme čmuchat!!! xDxD nechtěla jsem ti to říkat le když si tak věříš....xDxDxD takže si vem raději do batůžku protiatomový kryt!!!! *1* *1* *1* *1* yeah!!!!
    • ferrerrka

      Re: ČMUCH ČMUCH

      Holky vás dvě faktys miluju:):):)
  • Fotka

    Ahojky, tak mi právě přišla Matějova podepsaná fotka.... Strašně mu to na ní sluší...Jsem moc ráda, že mi ji opravdu poslal, vůbec jsem v to nedoufala... Dokonce mi sám nadepsal obálku..:-))
    • Re: Fotka

      Hele a ta fotka, to je nějaká z těch tady? Protože jestli ne, tak se určitě nikdo nebude zlobit, když jí sem dáte... *14*
    • emo.cindarella

      Re: Fotka

      jé mě už tomatěj taky slíbil *14*
      • Re: Re: Fotka

        tak to se máš...:-)) a co ti napsal?
        • Re: Re: Re: Fotka

          Jo,co napsal? *7* *14*
    • 12meggy12

      Re: Fotka

      taky vám přišla expresní poštou ? *1*
      • Re: Re: Fotka

        Já nevim, asi normální...já ani nevim jak se to pozná....:-))
        • Re: Re: Re: Fotka

          no co sem koukala tak asi nn... ale platil za to deset korun... to kdyz mu takhle pisou desitky lidi o podpis tak se mu to musi docela prodrazit ne? *9*
          • Re: Re: Re: Re: Fotka

            Tak to asi proplácí strana...ne?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fotka

              ta fotka byla od zelenych, a kdyz si vemu kolikl idi ho urco zada o podpis a on plati za odeslani tak to zas nebude tak levny ne?
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: Fotka

              proc by to mnela proplacet strana???
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fotka

              Na té fotce není jako Vilém.... Je tam sám za sebe. Na druhé straně je napsáno: Každé volby čekám na Tvůj hlas...A logo strany zelených. Pěkný, ne?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fotka

              strana??? to se SZ nemá nic společnýho! To bude hradit produkce Máje...je na té fotce jako Vilém? Taky byste ji mohli solidárně naskenovat a hodit do fotogalerii. Třeba by to zvýšilo návštěvnost a MS zařadilo do TOP 10 *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fotka

              snad
    • Re: Fotka

      čauky, mě taky dneska prisel podpis tez s nadepsanou obalkou, jsem se celkem divila ale jsem happy , jinak doufma ze newa ze jsem se k vam privtirla *15*
      • criss

        Re: Re: Fotka

        Copa rodiče na to?? *1* *1*
        • Re: Re: Re: Fotka

          to neví
          • criss

            Re: Re: Re: Re: Fotka

            Já se těšim co rodiče na to až si fotku vystavim na nástěnku *15* hlavně máti.. *1* *1*
            • wendy.94941

              Re: Re: Re: Re: Re: Fotka

              ...ja se zase tesim, az si vystrihnu clanek s fotkou z novin, kde jsem s matejem... *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Fotka

            Proč byne?? Já jsem se hned pochlubila...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fotka

              já newim, asi by mě naši měli za cvoka *9*
      • Re: Re: Fotka

        to je ale strašně milí, že to udělal sám, ne?? Mohl tím klidně někoho pověřit....:-)
        • Re: Re: Re: Fotka

          taky jsem si rikala, jj je to milé *14*
  • ajusinkal

    Vše nej

    Všechno nej Matýsku *14*
  • e.b.p.m

    vše nej

    vše nej k narozkám *1*
  • Maty

    K vánocům sem dostala DVD máj.... Luxsní dárek prostě!!Už sem ten film viděla minimálne 15 krát a porad dokola na něj můžu koukat ale jen kvůli Matymu on ten film dělá strašně krásnej a bez něj by ten film stál za nic..!!Super film doporučuju koupit ubec to nejsou vyhozený peníze!!My Love Matěj:)Matěj4ever *14* *14*
    • Re: Maty

      Taky jsem dostala DVD Máj.. úžasnej dárek. Mám i knížku a CD s hudbou k filmu, ta je jedinečná...
    • emo.cindarella

      Re: Maty

      taky jsem to dostala k vánocům, ale tak často na to nekoukám *1*
      • ferrerrka

        Re: Re: Maty

        jj to ja ho mam taky,ale videla sem ho zatim dvakrat od ty doby:):):)nechci si to moc okoukat..ted kdyz vim ze se na to muzu podivat kdykoliv ze to mam doma tak sem v klidu:D
      • Re: Re: Maty

        :-D Já na to koukám skoro každý den když mám čas:-D ae nečekala sem tak smutný konec..:( to si Vilém nezasloužil:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit