Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Novinář, politik nebo herec

    Myslím si, že jako herec je výborný...Když jsem viděla ,,Máj" ani jsem neměla tušení kdo to je...Bylo to něco jiného neznámá tvář a tak úžasně hraje (možná to má v genech). Ovšem, dělá politiku a u ní chce pochopitelně zůstat, dělá svou práci dobře a i když je na začátku, přeji mu hoooodně štěstí.
    • Re: Novinář, politik nebo herec

      Nějakej lepší vtip nemáš? Třeba jak potkal Roubíček Khona před bordelem? *1*
      • Re: Re: Novinář, politik nebo herec

        Zase další,která si hraje na chytrou a nemá co dělat
  • Muj blog

    muj blog www.natynka888.blog.cz *14* *3*
    • Re: Muj blog

      by me zajimalo jestli ma pritelkyni ne ze bych po nem jela jsem nezletila ale zajimalo by me to xD! *15*
  • aktualita

    Nebudu sprostá ale věcná...došlo k odvolání 1/3 RR, jedním z odvolaných je místopředseda RR Matěj Stropnický...taky jsem dostala třídní důtku, když jsem neměla stejný názor jako třídní...
    • Re: aktualita

      To si děláš srandu ne? to to s demokracií v naší zemi jde opravdu z kopce, když i profesoři zakazují studentům říkat svoje názory. Baba jedna *16* Ale fandím ti, taky se nebojím říkat svoje názory i když s tím mívám často problémy. A Matějovi fandím, věřím že s Kuchtovou vytvoří silnou opozici a převálcuje tu Bursíkovu ligu. Že si ty řadoví poslanci tohle nechají líbit. P.S. Taky přemýšlím o vstupu do politiky, ostatně to studuju na vysoký. Zatím páčko a drž se *3*
    • Re: aktualita

      Bursík už je docela starej a proto toho chce ještě narychlo hodně stihnout *9* Matěj S. má toho naopak ještě hodně před sebou *5*
    • Re: aktualita

      Co to znamená? Odkud ho odvolali? Proč?
      • Re: Re: aktualita

        Aha...ty budeš asi Vilémovka...prostě odvolali a věř mi, lepší nevědět!!!dělal místopředsedu Republikové radě, velice zodpovědě a dobře...poprava v Máji byla nádherná, zato ta v Teplicích...
        • Re: Re: Re: aktualita

          Nemam ráda škatulkování, Vilém se mi sice líbil, ale vim, že Matěj je velice chytrý a schopný člověk. Bohužel se ale v politice nevyznám, vůbec. Budeš tak hodná a vysvětlíš mi co to pro matěje znamená a jaký má možnosti nebo tak? děkuju :)
          • Re: Re: Re: Re: aktualita

            Nemyslela jsem to zle. Podle mě ten, kdo tu píše, buď zná Matěje jako politika nebo jako Viléma. Promiň. Pro Matěje to znamená, že byl odvolán z celkem významné pozice, protože RR je nejvyšší orgán mezi sjezdy. Mandát by mu vypršel v únoru. Zůstává členem a delegátem SZ, zastupitelem SZ a novinářem. Možnosti Matěje a toho proudu názorově jemu blízkému jsou podle mě dále minimální, protože to, že sjezd, delegáti dovolili omezit si demokracii, tak těžko soudit, co bude dál...každopádně Matěj se má nejvíc za novináře a s tím nebude problém. A za sebe si troufám tvrdit, že jeho čas v politice přijde...ovšem asi nejdřív než vyhoří Potěmkinovy vesnice...moji podporu má stoprocentně a hodně vážně uvažuju o vstupu do SZ!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: aktualita

              To je v pohodě, nemusíš se omlouvat!!!!!!!:)) Děkuju za vysvětlení, budeme držet Matějovi palce! Jj, měla bys to zkusit (s tim vstupem do SZ!;))
  • ......=D

    hele mam další otázku__
    !!!!=D=D=D___prej___ho někdo v tom filmu doboval nebo co!!!???=D=D=D
    ježiš tywe ste trdla__s tim e-mailem!!!=D=D=D
    • ferrerrka

      Re: ......=D

      jj daboval:)ten co hraje v ordinaci myslim...:)ale nevim kterej...snad nejakej ten mladej...hm...:)ja nevim...Suk se menuje mozna:)
      • Re: Re: ......=D

        tak to už si snad děláš prdel, ne??? Co je tohle za kecy? Jakej dabing?
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: ......=D

          ne nedelame si prdel a ocenila bych kdyby si se chovala slusne..nemas vubec zadnej duvid bejt hnusna...matej nadabovanej byl, to je fakt,a kdyz si o tom nevedela,nebo ti to nepride,tak to neznamena ze to neni mozny!!!tvoje prispevky me opravdu uz zacinaj deptat..si myslis ze si nejchytrejsi nebo co???bud v klidu prosim te dyt o nic nejde...nemusis hned vyjizdet!!!
          • blanik90

            Re: Re: Re: Re: ......=D

            nechci ti brát iluze, ale Matěje nikdo nedaboval *1* mám to poměrně z důvěryhodnýho zdroje a i kdybych neměla, tak každej snad pozná, že jeho hlas v Máji a jeho hlas třeba na nějaký tiskovce je ten samej *5*
          • Re: Re: Re: Re: ......=D

            jestli tě něco deptá, je to jen tvůj problém. Mě spíš vaděj tyhle ubohý vzkazy tady.. a o tom nadabování..to bych fakt pochybovala.. nejchytřejší nejsem, ty jo?
      • Re: Re: ......=D

        a jo__vlastně___no tyjo__jediný co se mi na něm líbilo byl ten hlas!!!§=D=D=D=D=(=D
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: ......=D

          aspon neco:):):)
          • Re: Re: Re: Re: ......=D

            jo tak to mě se teda ten hlas na něm líbil víc než ho má ve skutečnosti!!!!=D
            • hilarynka

              Re: Re: Re: Re: Re: ......=D

              Mě se jeho hals líbí .. A nějak to nechápu proč ho dabovali .. asi proto, že on má takovej jemnej hlásek .. a oni potřebovali něco drsnýho .. *1* *3*
        • 12meggy12

          Re: Re: Re: ......=D

          jojo hlas mi taky nesedel *1* ale pak jsem si zvykla *14*
  • moniiiczkaaa

    Máj pro Tebe

    Sice už 1. Máje bylo, včera, tak i tak Ti Matěji stejně přeji krásný 1. Máj a vůbec krásný Májový měsíc *3* *14* *14*
  • hilarynka

    Postel

    *1* Musím říct, že to, že Matěj prodává postel mě příjemně rozesmálo *3* ..
    Je fakt moc pěkná .. *1* Možná do ní půjdu .. *1* *1*
    • Re: Postel

      otázka: proč tu postel vlastně prodává? *7* možné odpovědi: 1) buď si našel babu a prostě je malá a nebo za 2) ta postel příšerně vrže a proto se jí chce zbavit. *7* *1*
      • hilarynka

        Re: Re: Postel

        Nebo se stěhuje .. *1*
    • Re: Postel

      A pak k tobě všechny pojedem přespat! *1* *1* *1*
      • hilarynka

        Re: Re: Postel

        *1* *1* Chce za ní 10000kč ... Takže se budeme muset složit .. *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Postel

          Jak tady nějaká slečna píše "30Kč je zanedbatelná častka za nocleh v Matějové posteli" nebo tak něco.... Tak co dkyž ta postel není ani jeho...? Jejda holky vzpamatujte se... *7* *13*
          • nika.

            Re: Re: Re: Re: Postel

            Jejky vždyť je to jen sranda! Stejně bysme si jí nekoupily ať je nebo neni jeho. *4*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: Postel

          ja myslim ze esi da kazdej neco ze to dame:D
          • nika.

            Re: Re: Re: Re: Postel

            Tak hele, holky, je nás tu 336, takže na každou připadá asi tak 30 Kč a to je v poho, ne? *1*
            • hilarynka

              Re: Re: Re: Re: Re: Postel

              Tak super ..=D
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: Postel

              jo, 30 Kč za noc v Matějově posteli je zanedbatelná částka *4*
            • makca.m

              Re: Re: Re: Re: Re: Postel

              tak to du do toho s váma *1* *1* *1* ...a pak si ji budem střídat ...každá jeden den teda spíš noc v roce *1* *1* *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: Postel

              no tak to je nejvic v pohode:):):)ja do toho jdu:D
      • Re: Re: Postel

        no jasně
  • tery01

    zpozděnííí

    téééda tady neni clovek dva dny,a uz se tu s matejem navazujou vztahy...telefonní... *1* *1* *1* *1*
    • ferrerrka

      Re: zpozděnííí

      no jo..porad se neco deje:)
    • Re: zpozděnííí

      to máš toho hodně na čtení *3*
  • nos

    Jak se tu řešil Matěj s rozbitým nosem - to je ta odřenina, co je vidět na -momentálně druhé- fotce, jak se podepisuje, kousek od oka? *4*
    • wendy.94941

      Re: nos

      když jsem s ním mluvila, všimla jsem si toho, že má něco na nose(skoro mezi očima), ale byla jsem z něho tak mimo, že jsem si nevzpoměla se ho zeptat, co se mu stalo... *9* *9* *1*
      • ferrerrka

        Re: Re: nos

        no jo...myslim ze v tu chvili si se zapomnela zeptat na vice veci *1* no ale dokonale to chapu:D
  • kontakt na matěje

    ahojky prosim pošlete mi někdo na email broskvicka993@seznam.cz kontakt na matěje díky moc!!!:) *3*
    • ferrerrka

      Re: kontakt na matěje

      proboha dalsi...ja vazne na nikoho nechci bejt oskliva,ale kdyz ho chces tak si ho sezen,navic myslim ze neni nic snazsiho nez najit si mail na mateje:)
      • hilarynka

        Re: Re: kontakt na matěje

        Asi tak .. *3*
  • criss

    Poučte mě

    *1* To jako čím víc budu navštěvovat Matějovo profil tak tim bude populárnější v tom žebříčku či co? *4* omlouvam se za neschopnost *1* *1*
    • nika.

      Re: Poučte mě

      Jo,je to žebříček návštěvnosti profilů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit