Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Co bych dala za jeho podpis :P
  • Lenka

    Myslim že Matěj je fakt úúúúúúúúúúúúúúúúú
  • makca.m

    postřeh

    hej jak na jedné fotce Matěj nohu přes nohu jako dámička jůů to je hustýý *1* *1* *3* *3* *4* *4* ...hej nob jak je na fotce kde cosi píše..tak jak vzorně drží tu propisku *15* *1* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *14* *10* *4* *4* *3*
  • emo.cindarella

    Wow

    dneska by mělo vyjít DVD!!!! Včera se v míru hrálo poslední představení máje, takže jsem sk zašla pro velikánský plakát!!!! už mi visí na zdi *14* *14*
    • Re: Wow

      Ty jedna!!! :D :D :D ja ho taky chtela a mne ho nedali :D :D :( *9* *1*
      • emo.cindarella

        Re: Re: Wow

        to vís zapadakov *1*
  • co to..?

    Proboha kde jsem se to ocitla? To je pořád Maťeji miluju tě... Já myslela, že si s někym popovídám o radaru a politice. O ekologii.. Ale tady si připadám jak na stránkách nějakýho dívčího časopisu... Matěj Sropnický je podle mě hrozně hlubokej člověk, se kterym mám dost společných názorů a určitě by mě moc zajímal jeho názor na spoustu věcí, co se dějou ve světě... Ale tady jste z něj udělali modela... Přesně toho klasického idola... Přesně to, co doufám že není... Vůbec nechápu smysl existence této stránky.. Nemyslim to špatně... Jen mě to tu prostě překvapilo..
    • ferrerrka

      Re: co to..?

      Ne..ja souhlasim...je to takovy divny...já sice v politice žádnej expert nejsem,ale myslim si,že má za sebou mnohem víc než jen Máj,kde samozřejmě byl úžasnej,amě se tam taky líbil,ale má i jiný plusy:)
    • tery01

      Re: co to..?

      no tak ja nemyslim ze tu sou vsichni lidi jenom proto ze mateje milujou *9* kdyby si se normalne zeptala na neco ja newim o radaru bo cos to rikala tak myslim ze by ti nekdo normalne odepsal ,ale ty hned zeho vsichni jenom ,,milujou,,me se treba matej taky libi ale taky si myslim ,ze je dobrej v politice a souhlasim s jeho nazorama na urcity veci takze bejt matej tak mi neni zas tak blby ze se nekomu libim a este obdivujou to co delam,a hlavne je ted tepr tyden v kine maj takze by asi bylo docela blby kdyby se o nem bud nepsalo nebo se nekomu nelibil takze asi tak no *9* *3*
      • ferrerrka

        Re: Re: co to..?

        JJ jak už jsem psala...souhlasim..máš pravdu..Máj je krásnej a bylo by divný kdyby se tady nikdo nad Vilémem nerozplýval:)
  • Hahaha:-/

    Jako jste kkti bo co..? že prí neumí jezdit na koni *5* omg vy jste pěkně vypatlané *16* náhodou umí tak držte hu** *8* bych chtěla vidět vás *5* Matěj je nejlepšííí a kdo má jiný názor tak...však vy víte... *9* *14* *14* *14* *14*
    • criss

      Re: Hahaha:-/

      Až se naučíš pravopis tak nadávej ju
  • Bylo nebylo...

    Přijde mi škoda, že se tu úplně přestal řešit Matěj jako osobnost. Začaly se tady řešit věci, co s ním souvisí jenom dosti mlhavě a když už, tak ho berou v úvahu jenom jako herce. Bývala tady (kdysi dávno) diskuze o Matějovi, ne o Vilémovi. Přestala sem psát ta hrstka lidí, která byla ochotná o něm psát i jinak než o "Matějíčkovi, co mi visí nad postelí" - ne že bych se jim divila, neni tady už moc o čem psát, ale stejně, takhle se to nikam moc nepohne...
  • Prosím

    Prosím chtěla jsem se zeptat.. jestli by mi někdo dal na Matěje.S kontat PROSÍM *9* *9* *9* *9*
    • petruskaa

      Re: Prosím

      vsak on ma oficialnu stranku matejstropnicky.cz myslim...a tam si najdes jeho kontakt normalne to tam je oznacene...myslim ze matejstropcnicky@volny.cz...a v pohode si s nim mozes pisat...aj mne z kolkorazy odpisal... *14*
    • ferrerrka

      Re: Prosím

      jee holky...tak se trochu snazte ne???verte mi ze vsichni co sou tady se snazili *1* najit na mateje kontakt se ted stala jednou z nejlehcich veci na svete tak do toho:)zvladnes to sama:)
  • Blog

    Matěj prostě nejlepší *14* ...Mám na svojem blogu dokonce rubriku s fotkama tak se kdyžtak kukněte a mužete nechat koment *14* ...páá *14* http://natynka888.blog.cz/rubrika/matej-stropnicky
    • terezqa

      Re: Blog

      JJ přesné táák,souhlasím stebou..je upa mooockyš užasnej...porstě nejlepší *14* *14* *14* *14*
  • Jáááájj

    JÁÁÁÁÁj pomlouvat umí každý blbec to za 1.Za 2.přijďte posuzovat,až sami dostanete nějakou roli jinak je to děsně ubohé....A za 3 na jeho první počin je to dobře zahrané....a za 4z vás mluvím jen bledá závist....Typičtí češi závistivci... *5* *15*
    • hilarynka

      Re: Jáááájj

      Přesně moje slova ..!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit