Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro jisté dámy

    Teda dámy! Některé! Proč si raději nezopakujete češtinu, než něco někam napíšete?! Já být Matěj, tak si o vás asi nic valného nepomyslím. *7* *1*
    • Re: Pro jisté dámy

      Co vím já, Matěj nemá rád zdobnělinky, respektive zdrobněliny *1* a řekla bych, že i určitou terminologii náctiletých (upa, mrtě...)...jinak je zajímavé poslochat ho jak mluví v TV, nejprve obecnou češtinou, ale vzápětí se opravuje na spisovný výraz - každej, tedy každý, velkej, tedy velký *1* samozřejmě v dobrém slova smyslu *3*
      • Re: Re: Pro jisté dámy

        A nejsi ty náhodou Matěj, když ho tak dobře znáš? *3*
        • Re: Re: Re: Pro jisté dámy

          OTÁZKA (Xavon)
          Dobrý den, Matěji. Máte rád sluníčko, kytičky, zvířátka a přírodu vůbec? Udělal jste si letos na jaře čas a vyrazil do přírody v rozkvětu a rozpuku? Pociťujete na jaře zvýšenou potřebu něhy?

          ODPOVĚĎ( 01.06.2007 14:39 )
          Milý Xavone, nemám úplně rád zdrobnělinky, ale Váš výčet je jinak sympatický. Občas mě to po ránu v sobotu přepadne a jedu vlakem někam fuč. Nejraději sám. S přírodou v rozpuku se máme rádi, jsem na tom podobně jako ona. )) Zdraví MS.
          • wendy.94941

            Re: Re: Re: Re: Pro jisté dámy

            xDxD....Matěj má skvělé výrazy!!!! *1* *1* *1*
      • Re: Re: Pro jisté dámy

        No jo. Komu by se chtělo při mluvení ještě myslet na to, že musím mluvit spisovně. *1* Pravopis se mu určitě neplete. *3*
  • makca.m

    pro wendy.94941

    jo a...co ti na ten e-mail nepsal?? *3* *3* *3* *4* *4* *4*
    • wendy.94941

      Re: pro wendy.94941

      ehm...to bys musela videt, co jsem mu napsala ja...proste v jednom mailu jsem ho vychvalovala a tak...<-to bylo v mailu, kterej uz nemam, tak ho sem nemuzu dat...potom jsem mu jako PS napsala: Ze jen chci vedet jestli to neni nejaky namysleny typek, co kasle na sve fanynky...at mi rosím dokaze ze takovy neni... *13* *13* *9* *7* tak a asi mi fakt chtel dokazat ze neni takovy, tak mi odepsal....pockej zkopiruju to z mailu...ááá co to je? mam vymazane zpravy!!!??*5* *5* *16* *16* *16* *8* *8* *10* *10* *10* *10* *10* no tak ti to oppisu...rikal, ze casem napise vsem, ale nemuze to pry delat porad, protoze to by nedelal nic jineho, zejo...atd. atd...ale diky, kazdpadne, tesi me to......Matej *4*
  • Matěj a herectví

    Matěji jestli si tohle přečteš budu moc ráda - Pokračuj v politice(jsi narozdíl od ostatních politiků normální), ale herectví bys na hřebík věšet neměl. Jsi skvělý herec! Máj jsem viděla poprvé teprve před pár dny, ale moc se mi líbil. *14* *7*
    • Re: Matěj a herectví

      Matěj a herec? - Dobrej vtip!!! *1*
      • 12meggy12

        Re: Re: Matěj a herectví

        zklidni jo ?! nejses fakt zajimava....bych radsi ani nechtel videt tebe :-! *9*
        • Re: Re: Re: Matěj a herectví

          Možná není zajímavá, ale má pravdu.
  • terezqa

    ...

    Je plostě překrásnej *14*
  • wendy.94941

    počti si o mojem názoru na chlubení se...:D:D

    tak dobře chlubím se no... *1* *1* *1* ale příjde mi to takový....takový blbý... *1* *9* ale pochlubit se musím.....no jenže když se pochlubím, tak si to uvědomím a příjde mi to moc takový....jako že se chlubím... *9* *9* *1* chápeš? ne že....já bych to taky nepochopila... *1* jednodušeji řečeno...: chlubím se ale až se dochlubím, tak mi příjde, že jsem chlubím. *1* *1* *1* *1* toť moje nevyzpytatelná povaha... *9* *9*
    • ferrerrka

      Re: počti si o mojem názoru na chlubení se...:D:D

      nee.to ja nemyslím zle,ale máš pravdu,že co se týče chlubení sem si nááádherně početla:) *1*
  • pozdrav

    dobry den slecny chcete se me na neco zeptat?
    • wendy.94941

      Re: pozdrav

      jo...jeden dotaz by se tu našel Mr.Stropnický! : jste tak blbý, nebo to děláte? nebo si myslíte, že jsme tak blbí? *7*
    • ferrerrka

      Re: pozdrav

      nechces radsi vypadnout??nebo ti jeste nedoslo ze ti tady na to nido neskoci???
    • Re: pozdrav

      fakt ftipný...:-))
  • Matěj

    Tak to já bych ho vážně chtěla vidět, alespoň potkat, ale jelikož bydlím v nejvýchodnější vesnici ČR:D( což je smůla,ale co nevyberete si) tak ho asi neuvidím,mrzí mě to,.. i když možná? v květnu jedeme do Prahy ale šance sou malé,..co myslíte?:D
    • Re: Matěj

      Ahoj, nějakou naději máš. Já ho úplně náhodou potkala v takový vesnici mezi Prahou a Plzní... úplně náhodou. Tam bych ho nikdy nečekala...
    • Re: Matěj

      nazdar lidi ty jo fakt bych do něj neřekla že kouří...dyť je přece ve straně zelenejch ne?? jako né že bych tvrdila že ten kdo je ve straně zelenejch tak musí žít podle desatero přikázání ale sz je přece pro životní prostředí a néže by tomu jeho vajgly ňák pomáhali....ale to určitě neni jako ňáká urážka nebo tak něco..ani sem nevěděla že kouří třeba ani nekouří ale na jedný fotce je s cígem v dršce..ale tahle hláška je teda pěkná kravina tak sory:-) je to jeho věc stejně je fajn:-)jako docela ho obdivuju já bych nesnesla aby se o mě na netu vedly diskuze...musí to mít pěkně těžký jak to všechno zvládá a ještě při tom dokáže čelit harému šílenejch fanynek...no jo je to mástr:-D
      • Re: Re: Matěj

        SZ se zabývá ochranou životního prostředí, to jo, snaží se, ale zákaz kouření ? to k tomu asi nepatří, protože představ si, že by dali zákaz kouření, mnoho lidí by s tím asi nesouhlasilo, a určitě by bylo obtížné odtranit všechny cigarety, s tím se nedá moc dělat, jo Matěj kouří no a co? každý má něco, poč bychom ho za to měli odsuzovat?
        • Re: Re: Re: Matěj

          Sakra lidi sorry že sem to sem napsala fakt se za to stydim a kdyby třeba hulil je to jeho věc nevim proč se mu do toho seru! sem snad asi úplně blbá ne sory fakt se za to stydim...je to jeho věc nevim proč se do toho seru kdyby to šlo vymazat udělám to ale pochybuju tak sory a snažte se ten můj debilní příspěvek přehlídnout a fak sorry *9* *9* *9* *9*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: Matěj

            prosim te dobry:):):)nic tak hroznyho...:)ja jsem tady od zacatku tohohle fanklubu a byly tady mnohem ale vazne mnohem horsi prispevky:):):)tak bud v klidu:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Matěj

              Dík fakt si toho vážim a už si budu dávat bacha na to co sem píšu protože tohle byl teda fakt kec za kterej bych se mohla teda měla stydět ale děkuju že ste to vzaly tak jak ste to vzali protože to si budu vyčítat ještě pěkne dlouho ale nic děkuju... a jinak si teda myslim že je to jedinej normální politik v týhle zemi:-D *4* *4* *3*
        • Re: Re: Re: Matěj

          No on a cigarety....? jenom co vyleze z baraku nebo jakékoliv budovy, tak má absťák a musí si zapálit... zažila sem to na vlastní oči... taky sem docela čuměla, že co udělal asi 10 kroku od dveří tak už vytahoval cigára a sirky :-D ... *5*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: Matěj

            jezis dyt je to jedno ne???:)az si klido zapali a ze si zapaloval pred barakem vazne neznamena ze ma abstak to tak kuraci vetsinou delaj:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Matěj

              tohle ale taky nebylo mysleno doslova!.... Bylo to mysleno tak, ze jak ma volnou sebemensi chvilku tak kouri.... a zas tak casto jak on nekouri vsichni kuraci...! *3*
      • Re: Re: Matěj

        Ty si vážně kráva jen proto ze je v SZ tak nesmí snad ani šukat s kondomama nebo co ? Kondomi jsou z gumy a ta ekologická taky není! *10* *16* Je hezkej a to ekologové moc nejsou
    • nika.

      Re: Matěj

      Měla bys velký štěstí...Já bydlim v Praze celej život a každej den prochodim různé její části - a stejně sem ho nikdy nepotkala *1* No, prostě je to bohužel většinou tak, že koho si přeješ potkat, toho nepotkáš. Dyť je nás v Praze milión, nemůžu se divit..... *3*
      • Re: Re: Matěj

        Ale máš aspoň naději, já nejsem potrhlá fanynka, ale jen mě prostě zaujal...
        Máš pravdu, měla bych velké štěstí, doufat můžu ne..:)
        • nika.

          Re: Re: Re: Matěj

          Jasně, každý má svoje sny *3* Taky bych ho chtěla potkat. Když mě někdo zaujme, tak se vždycky musí trochu bláznit *1* *5*
          • Re: Re: Re: Re: Matěj

            To k tomu prostě patří *1* možná by k nám mohl přijet podívat se na nejvýchodnější bod :D byl tady i Paroubek *5*
  • =)

    ..Matěj je prostě hezkej..už od pohledu sympatickej člověk..na Máj sem šla hlavně kvuli němu, protože se mi líbil v ukázkách a musim uznat že to byl važně pěknej film..prostě Matěj nemá chybu no..=* =)
  • fanynky

    Tady to bude koukám asi samá holka co? *1*
    • nika.

      Re: fanynky

      přirozeně *3*
      • Re: Re: fanynky

        Což je škoda. Matěj je především politik a k volbám nechoděj jen ženský, ale je pravda, že my se s kámošema místo kina zase válíme po hospodách *5* *1*
        • nika.

          Re: Re: Re: fanynky

          No a tak jsi asi neviděl Máj....
          • Re: Re: Re: Re: fanynky

            tak už sem to napravil *3* je to dobrej snimek jen sem si tam mezi tema holkama pripadal nepatricne asi jako tady *1* proste ale porad nechapu jak politik muze mit jen fanynky, sakra chlapi kde ste??? *8* *1*
            • wendy.94941

              Re: Re: Re: Re: Re: fanynky

              ty mi chlapče budeš dobrý nášupista co??? máš takový dobry kecy...fakt!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • Kontakt

    hele nemáte někdo maila na matějě
    • Re: Kontakt

      meil na matěje i se stránkou tady http://www.matejstropnicky.cz/feedb ack *3*
    • 12meggy12

      Re: Kontakt

      no to vis ze jo ..si najdi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit