Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klarik3

    hezkej :)

    mno matej je fakt hezkej mno *1* maj je sice hezkej film,ale na muj vkus moc kratkej.. *7*
  • =o)

    hej tak k těn propiskám..je to zábava okrádat strany o takové blbovinky...někdy se to celkem hodí třeba ty propisky ve škole nebo mám s čím hrát pexeso atd....však to znáte ne?? *1* *1* *4* *3* *5* *15* *15* *4* *4*
  • Máj....

    Včera jsem viděla Máj, to je super film, za srpen jsem viděla 5 filmů, a myslela jsem si žeBathory byl nej, ale teď musim uznat, že Máj je přece jenom o trošku lepší...sice sem to asi od půlky viděla zaplženě, páč sem brečela, napřed sem to držela, ale pak už to nešlo, a já nebrečim nikdy, já nebrečela ani u Titaniku.A nakonec i když vim že budu opakovat fanynky, Matěj je fakt krásnej... *14*
  • pozdrav

    Dobry den mile damy a slecny jsem tu zase jenom na skok *3*
    • Re: pozdrav

      Dobry den, *3*
      kterej pak Vy jste? Vilém nebo Matěj, pravej nebo falešnej, sám za sebe nebo čistě jako sociologická sonda nebo jako předvolební kampaň ?*5* *5* *7* Myšleno je to dobře *3* - jen lhát se nemá a hlavně ne sobě samotnému... *3* Oni vás poznají *3*
      • Re: Re: pozdrav - P.S.

        P.S.: Šetřte se!!! A taky šetřte svým vzácným časem a svými kvalitami... Tyhle diskuse jsou příliš laciné a taky vyčerpávající. Vaše energie je a určitě i bude potřebná na důležitější záležitosti *3* Čtěte bystře, neplýtvejte časem, jednejte zodpovědně a neslevujte ze svých hodnot a buďte pravdivý sám k sobě. *3* To Vám sluší víc než zdržovat se právě tady *3*
  • wendy.94941

    tohle mě nikdy nepřejde...

    mi to teda vydrželo a vydrží ještě hoooodně dlouho, protože ještě pořád mě jaksi neopustili brečavé nálady kvůli Matějovi...jsem do něj pořád blázen.... *9* *9* *14* jééé holky! tak já jdu teda naskenovat tu fotku z novin ok? *3* za chvíli vám sem napíšu, ať se podíváte...ach jo....já jsem vůbec nikomu neměla nic říkát o žádných novinách... *9* *1* *1* jistě by se nikdo nedozvěděl že jsem v novinách, když si to čte celý okres Přerov... *1* *1* *1*
  • AHOJIK

    Ahoj mateji jsi vazne moc moc peknej a ve filmu maj jsi byl vazne uzasnej jak jsi to tak zvladl zahrat!mas velkej talent
    ! *3* a mas skype nebo e-mail? *14*
    • Re: AHOJIK

      matějův mejlík:matstrop@volny.cz
  • Klobouk dolů...

    I já jsem zhlédla Máj, vše dobré, až na ten konec, ten byl tvrdý a nespravedlivý, jinak jsem nevěděla, že herec Stropnický má tak pěkného kluka... a ke všemu, co jsem se o něm dočetla, herec, politik a novinář, v pětadvaceti, klobouk dolů...
    • nika.

      Re: Klobouk dolů...

      Úplně souhlasim.... *3*
  • Sms

    My jsem s kámoškou psaly Matějovi smsku (v srpnu) a taky nám odpovedel, ale vzápětí dal svoje telefonní číslo ze svých stránek pryč!:-D
    • Re: Sms

      a mate s kamoskou jeste jeho cislo???dyztak mi je pls posli na mail.byla bych mocinky rada *3* *14* *14* *14*
    • Re: Sms

      Protože dostával 1000 smsek denně a všechny na jedno brdo. Ani se nedivím že už mu to lezlo na nervy. A dopadne to tak, že smaže i svůj email. A budeme mít po ptákách. *9* *13* *9*
      • ferrerrka

        Re: Re: Sms

        no to jo,ale to myslim ze mame i tak:)ale nemyslim si ze ho snaze..email neni zas tak hroznej...tomu aspon kazdou minutu nevyzvani:)
    • ferrerrka

      Re: Sms

      no protoze mit tam cislo je dost riskantni *1* *1* *1* *1*
  • pozdrav

    tak uz jsem tady chcete se me na neco zeptat?
    • wendy.94941

      Re: pozdrav

      jéééé Matěji ty tady opravdu chdíš?? *14* *8*....sis myslel/a že ti to někdo tady sežere nebo co?? *16* *16* *10* *10*už je to strašně trapný sem psát za matěje, když už tady vechny víme, že si debil, kterej se za Mateje jenom vydava...jo..chapu...zacalo te to bavit když ti to pár holek tady žralo....ale teď je to fakt trapny...ouuu yeeah! *9* *9*

      ale jestli te to bavi, tak si sem pis...aspon se tady zasmějeme tomu, jak se nekdo se svym(opravdu uzasnym)pravopisem vydava za Mateje... *3* *3* mel/a by sis vystudovat nejake ty skoly a doplnit slovni zasobu...no osobitemu pismu mateje se ani tak nevyrovnas.... *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *10* *9*
    • Re: pozdrav

      baví tě to??? *1*
    • ferrerrka

      Re: pozdrav

      je proc neodpovidas???co se stebou najednou stalo???uz nejsi svym fanynkma tak naklonen???
    • ferrerrka

      Re: pozdrav

      Ale jo:)ja se rada zeptam....na to proc si takovej debil a hrajes si na nekoho kym nejsi???!!!predem diky za odpoved papa
      • emo.cindarella

        Re: Re: pozdrav

        byl by šlágr, kdyby tady jednou opravdu napsal a my ho poslali do pr.... *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: pozdrav

          no ja ymslim ze takovy terno by to nebylo *1* za prve si myslim ze i kdyby sem se sel podivat tak by tu asi nic nenapsala a kdyby napsal tak by to asi pochopil ze na jeho fanynkovskem webu ho posilame do haje...myslim ze by mu to prislo divny:)
  • wendy.94941

    fotky s matejem mám na blogu!

    mám to tam! http://myexxxtra.blog.cz/0811/moje- nejoblibenejsi-ctene-kousky-papiru
    fakt to ale nikdo nekopčete prosím.. *13* *3* ale už o tom nebudeme mluvit jo? nemám totiž ráda, když se chlubím... *1* *1* *9*
    • Re: fotky s matejem mám na blogu!

      jen tise závidím *9*
      • emo.cindarella

        Re: Re: fotky s matejem mám na blogu!

        ty woe, závist!!! *9*
    • ferrerrka

      Re: fotky s matejem mám na blogu!

      no je to náádhera a myslím si, že ti tady všichni děsně závidíme, i když to nechceme přiznat. jedný věci ale nerozumim. Na rovinu říkám, že kdyby se něco takovýho stalo mě, tak to asi taky všude rozhlásím, protože je to prostě paráda, zvlášt pro fanynky co si to přejou,ale v tom případě bych tady neříkala, že se nechci chlubit..ja řikam, že já bych se klidně chlubila,ale wendy, ty v tom článku a i na diskuzi všude propaguješ že se nechceš chlubit,ale at je to jak chces tak se chlubis, což je normalni,jak už sem řekla, já bych se taky chlubila,ale v tom případě něřikej, že se nechceš chlubit a že si to teda radši neměla nikomu říkat, protože se nerada chlubíš. Muselo ti bejt jasny, že když napíšeš do diskuze že si s matějem mluvila a videla ho, že se to neobejde bez komentáře, zvlást kdyz napíšeš že si s nim vyfocená. Nemyslim to zle, tak si to prosím nejak neber...jen říkam co si myslim..omlouvám se, jestli tim tebe a ostatni holyk nejak nastvu...je to jen muj nazor..každopádně i když ti to ořeju, tak ti závidim,ale sem ráda že z tak širokýho okruhu se to aspon nekomu podařilo:)hodně štěstí
    • Re: fotky s matejem mám na blogu!

      Chj, to se tak někdo má... Mohla ses rozepsat klidně víc, přinejmenším já bych si to s chutí přečetla.. *14* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit