Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I love you Matěji

    Moc moc krásný..:-* *14* *14* *14* *14* líp už to snad neumím vážně vyjádřit prostě i love you *14* škoda jenom že ve filmu máj to skončilo tak smutně.. *9* to mně uplně štve *9* jinak se ten film strašně moc povedl a moc se mi líbil *14* byla bych strašně ráda kdyby ještě natočil nějaký film:) a se štastným koncem *4* *14* jsi moc krásnýýý strašněěěěěěě *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • ferrerrka

      Re: I love you Matěji

      Proboha holky..verte mi, že já respektuju zamilovaný fanynky,ale co si tady zoufáte nad Májem,že to skončio tragicky???co byste chtěli???co ste od toho čekaly??je to Máj...romantické dílo. v romantismu se nakonec vždycky všichni zabijou:Dteda většina..achjoo.měly ste si to radši nejdřív přečíst *1*
      • nika.

        Re: Re: I love you Matěji

        Já jsem to věděla už když jsem na to šla,ale stejně to prostě bylo HROZNÝ...
      • emo.cindarella

        Re: Re: I love you Matěji

        Máš naprostou pravdu ferrerrko *1* rozplývat se nad Májem a vůbec ho nečíst je dost velká ostuda *9* já jsem dokonce celou čtvrtou píseň recitovala takže ji umím nazpaměŤ *14*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: I love you Matěji

          to si dobra:)ale clovek ho nemusi umet nazpamet,ale Máj je proste klasika a cist ho clovek nemusi...i kdyz by asi mel,ale zoufat si, ze to spatne skoncilo,to me...proste stve:)
  • nwm

    matej strpnicky je upa sexy!Na roli Vilema se rozhodne hodil! *14* *14* *14* *14*
    • Re: nwm

      máš úplnou pravdu- Většina hezkých mužů jsou mozkově slabší, ale ON je hezký a ještě k tomu inteligentní, to se jen tak nikomu nepoštěstí. Podporuji ho v jeho názorech a fandím mu. Matěji, buď stále takový nebo ještě lepší
  • Máj

    Wčera jsem byla na máji!a je to nádhernej film ale konec je smutnej!Seš moc simpatickej člověk.V Máji seš moc pěknej *14* *14*
  • joooooo

    je krásnej, moc se mi líbí...oU...:) a je moc talentovanej heréc, proste typééék :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD *1*
  • Máj

    I já jsem byla na Máji a moc se mi líbil...Matěj se opravdu na roli Viléma hodil...dokud byl na plátně, hltala jsem ten film jedním dechem *15*
  • Tak já taky...

    Ahoj holky (pochybuju, že tady diskutujou taky kluci *1* ), tak já se k vám taky přidávám a chci s vámi souhlasit v tom, že Mates je fakt skvělej... Znala jsem ho ještě předtim, než vzniknul Máj, ale je jasný, že po shlídnutí Máje jsem se o něj začala víc zajímat... *1* Musim říct, že mu moc fandim a moc ho uznávám...ve svym poměrně nízkym věku toho hodně dokázal..ale proč sem tohle psát, když to stejně všichni víme...no a je to kus, to by tady asi taky nikoho nenapadlo... *1* Je blbost se chlubit, že mi Matěj odepsal na maila, protože jak koukám, tak odepisuje všem a to je jedině známka toho, že to neni žádnej nafoukanec a tim víc u mě stoupnul v ceně *3* Ale musim se s vámi podělit o skutečnost, že jsem mu (kromě jiného) napsala velmi upřímně, že "politice absolutně nehovim" a on mi napsal "...a politice se nebraň, ona se Tě taky týká :-)", tak teď přemejšlim, jestli bych si z toho neměla vzít příklad, jestli to nebyla jakási rada do života *1* Co myslíte? Je pravda, že v Táboře na náměstí jsem potkala ODSáky a vzala si od nich volební program a propisku a další matroš *1* , takže mám teď trochu výčitky svědomí, že jsem byla Matějovi "nevěrná" *1* No a jinaxem ráda, že má tolik fanynek, tzn. že nejsem sama *1* Ale to by asi ani nešlo, co?? *3*
  • For nika

    že prí hrozný.. *16* *16* hej ty jsi magor ne..? *8* nejlepší film na světě *5* *14* *14* tak drž hubu! *13*
    • nika.

      Re: For nika

      Jo to teda máš!Kdyby si to raději Natálka důkladně přečetla,tak by pochopila,že pro mě bylo HROZNÝ to,že Viléma tak hnusně popravili.Film samozřejmě byl the best.... *3* *1*
    • ferrerrka

      Re: For nika

      jezis ale ona to tak nemyslela jako ze ten film byl hroznej:)ale jako ze ten konec ze to bylo hruzny jak ho zabili a tak..nemam pravdu???
      • hilarynka

        Re: Re: For nika

        to máš .. ale film byl nádhernej .. *14*
  • KRASA

    byla sem na maji a libil se mi hrozne moc je to snad najlepsi film na kterym sem byla za posledni rok!Na roli Vilema se matej urcite hodil!JEDNIM SLOWEM MATEJ STROPNICKY JE KRASNEJ! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jo a pěkná blbost!!

    Ještě o tom, co se tady prodiskutovávalo - to je úplně jasný, že to, co tady psal "matěj stropnický" nebyl Matěj *1* Za prvý, určitě by sem nepsal, to je jasný, za druhý, myslíte, že by psal timhle způsobem? Bez čárek a s pěknejma hrubkama?? Tak to určitě *1* Takže klídek, vy, co si pořád ještě myslíte, že to byl skutečnej Matýsek náš zlatej *14*
  • užasnej

    fakt strašně pěknej kluk,já s ním chodit,tak jsem nejšťasnější člověk na týhle planetě *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit