Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • důkaz

    Tady je pravděpodobný důkaz, že M.S. byl tou dobou, kdy jste si s ním povídaly, asi někde jinde než u svého počítače... Takže slečny, asi jste se fakt nachytali...

    http://www.gymkh.cz /bakalar/pm081001.htm *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *5* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: důkaz

      joj tj dobře mi to přišlo divný *13* *13* *13*
    • Re: důkaz

      No konečně *1* stačí "aa" a "Re:Re:Re:" ???
  • Máj

    kdyby v Máji Matěj nehrál, tak bych asi odešla v půlce filmu - byl celkem marnej *9*
  • wendy.94941

    splih!

    na te fotce, kde je s tou pani v zelenem tricku ma Matej nezvykleho spliha na hlavě... *1* jindy to mívá tak nagelované... *7*
    • hilarynka

      Re: splih!

      ASI bylo vlhko .. *3*
      • emo.cindarella

        Re: Re: splih!

        jeho rozcusch je normálně lepčí *1*
  • terryvalo

    Matěj je super!!

    Matěj je prostě nejlepšíí!! A ten kdo říká že neumí hrát, tak nás nezajímá:-D Je to nejhezčí politik na světě:o) *14* *14* *5*
  • Máj

    Včera jsem byla na Máji. Matěj je krásnej a charismatickej chlap. Moc mu to tam slušelo a myslím, že nemohli vybrat nikoho lepšího. Super. *14* *4*
  • Lidi, lidi...

    Jak jste si holčiny mohly myslet, že si tady píšete s M.S.? *13* Teď jsem si to pročetla a tak amatérské odpovědi jsem už dlouho neviděla.. *9* To natuty nepsal on, četla jsem letos v MF DNES rozhovor s Matějem Stropnickým a odpovědi byly na daleko vyšší úrovni, prostě jiné vyjadřování /lepší/. Pisálek, co si tady na Matěje jen hrál má IQ tykve dle jeho vyjadřování a pravopisu.. *9* *9* *1*
  • Teda ...

    ... holky, to vám to vaše zaláskování moc dlouho nevydrželo ... *3*
    • nika.

      Re: Teda ...

      Ale vydrželo.
    • emo.cindarella

      Re: Teda ...

      Proč jako? Jenom protže tady ted nemáme cas kazdy den vysedavat? *7*
  • moniiiczkaaa

    Re: Re: Re: Re: Re: radar v CR

    Nojo...co naděláš...tak už to necháme. Prostě ať si volí kdo chce co chce a ať se komu líbí kdo chce...je to čistě jeho věc. Toť vše.
  • tery01

    máááj

    no máj byl uplne kraaasnej ,hodlam na nej jit este jednou ale podruhy uz jenom kvuli vileeeemovi *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: máááj

      MĚ SE LÍBÍ VÍC *14*
      • tery01

        Re: Re: máááj

        no tak to newim *1* *1* *1* ale je krasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • wendy.94941

    bože můůj!!

    toš ale holky!! jste normální?? vy jste si fakt myslely, že matěj má čas na pravidelné psaní do diskuse???....ehm ehm.....no a navíc! matěj je vzdělaný a chytrý člověk a pochybuju, že by slovo "jsme" napsal bez "j" !!!! *13* *13* *13* *9* *9* *9* to se k Matějovi vůbec, ale vůbec nehodí!!!.... *13* *13* *13* nemyslíte??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit