Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řetízek

    Nemáte náhodou někdo tušení, co to Matěj pořád nosí za řetízek?
    • Re: Řetízek

      Jak tě to tak napadlo... Myslíš ten zlatej co... (no nic)... kde jsi na tuhle otazku přišel(a)???
  • Best

    *14* *14* Vilékm alias Martin Stropnický...no teda jako ta Jarmila je nána jenom kvůli ní ho dopadli jinak by zdrhl s kumpánama a byl na živu...já bych to nedokázala vyspat se sjeho tátou já bych šla za ním když ho miluju a taky že miluju mno jako je to nána ale Matěj stropnický je jako ViLéM i jako Matěj FaKT BeSt *14* *14*
  • nika.

    ------

    Hele holky,vy co jste dělaly ty videa,chtěla bych se vás zeptat,jakej program na to používáte?dík *4*
    • wendy.94941

      Re: ------

      děláme je obyčejně ve WINDOWS MOVIE MAKERu! má to každý počítač!!...teda myslím! *3* *9*
      • nika.

        Re: Re: ------

        Tak dík.To má asi každej počítač kromě mýho *1*
  • nika.

    ouvej

    Jaktože Matěj tak rychle spadl na 16.místo?Předběhli ho pitomci jako Zac Efron,Kuchařová nebo Mašlíková????No to je teda děs.
    • Re: ouvej

      no už sem nechodí tolik lidí
  • Hm

    Holky mě už vážně začíná udivovat to, čím se tady zabýváte. Já nepřestávám žasnout!
    Jeho řetízek, tak to je vrchol. Co budete řešit za týden? Tak nesmyslné příspěvky, které tu někdo dává, to nemá vážně obdoby. Zamyslete se nad tím! Tak to vypadá, že některé z vás žijí jenom Matějem. Že vás to baví. Jděte rači ven a užívejte si života, než sledovat co se kde o Matějovi šustne!. *4*
    • Re: Hm

      presne...stejne s vama chodit nebude tak co...jasne libi se vam ale vy tady resite takove s prominutim picoviny!zachvili tady budete resit ¨jestli pri sexu pouziva kondom ne?!dete uz do haje...
  • an-netka

    Jáááj to snad neni prawda...

    japato !!!! !! to by se melo zmenit too neeee\!!!! *9* *9* *14*
  • Máj

    jé, byla sem dneska na Máji a bylo to moc fakn a hraješ tam hezky Mates *3*
    • Re: Máj

      ze je bozi to je slabi slovo ja ho mam zaramovaneho u postylky ja na nej furt myslim *14*I LOVE MATĚJ 4rever *14*
      • nepochpitelné

        Holčiny víte co vám řeknu?,nechápala sem jak dlouho ste dokázaly rozebírat tokovou blbost jako je jeho orientace?je to jeho život a já sem měla kluka a kdybych mohla všechno bych vrátila,bylo to půl roku nejhůře prožitého života.Nwm proč by měl bejt matěj divnej protože nemá holku já taky nemám kluka a nejsem lesba.Navíc nechápu jak ste mohli rozebírat jeho soukromí ještě k tomu intimní,jak by bylo jedné z vás,kdyby o vás Matěj napsal ,,Je to lesba a vím to protože sem si psal s její kámoškou,které se s tím svěřila" hned by ste se cítili poníženě a říkaly,že to není pravda,tak jak myslíte,že mu bylo,jestli si to četl?
        Mimochdem na máji sem byla v kině a stálo mě to 2 týdny zaracha,ale mě to bylo jedno,byla sem ráda,že sem poznala tak užo klučinu jako je matěj i když to bylo jen na plátně.
        A víte co si myslím?,že Matějovi ten film pomohl k popularitě,protože předtím o něm skoro nikdo nevěděl...!!!!
        Příští rok jedem se školou do prahy a udělala bych cokoli abych tam mohla poznat a vidět Matěje.(sem z úplně opač konce republiky)mno jo no co se dá dělat
  • julinka52

    Email

    Ahoj mohli byste sem pls napsat mail na mateje???prosim prosim
    • tery01

      Re: Email

      predtim mi to tak neprislo ale ted si rikam...chudak matej... *9* *9* *9*
    • ferrerrka

      Re: Email

      Dyt na netu ho nejdes behem minuty a kdybys prolistovala diskuzi tak tam ho taky nekde mas napsanej:)chce to jen trosku snahy
  • máj

    Máj-nádherný film a Matěj je tam vážně skvělý,ani jsem nevěděla,že je tak dobrý herec...Moc se mi to líbilo a děkuji za krásný zážitek *3*
    • nika.

      Re: máj

      ani nemusí být dobrý herec(nic proti němu,třeba je),stačí když se postavě kterou hraje v mnohém podobá a pak to jde samo(samozřejmě musí mít také talent).To je ještě lepší než být jen dobrý herec *4* .Matěj stejně říká že dál nechce hrát....
  • tery01

    Místo natáčenííí

    jooo jsem se vás chtela zeptat,jestli náhodou nekdo nevíte,na jakém místě se máj natáčel.Já to hledala všude a nikde sem to nenasla *9* *9* *9*
    • nika.

      Re: Místo natáčenííí

      Vim akorát že ta křížová cesta před kostelem a ten kostel byl v Jiřetíně pod Jedlovou-severní Čechy.
      • Re: Re: Místo natáčenííí

        Jo tak místo sem zjistila trochu přesnějš ty kopečky jsou Koozí Vršky a má to bejt myslim kopec Brnik u vesnice Charvátce směrem k Libčevsi
    • ferrerrka

      Re: Místo natáčenííí

      mno me by to taky celkem zajimalo..hledala jsem a taky sem nenasla:)
      • tery01

        Re: Re: Místo natáčenííí

        právě no...ani na tech oficiálních stránkách to nééénííí *9* *9* *9*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: Místo natáčenííí

          jj ja vim ja se tam taky koukala a neni to tam:)
          • Re: Re: Re: Re: Místo natáčenííí

            no co vim tak se máj natáčel u Libčevse přesnějš myslim u vesnice Charváce a ty kopce Kozí něco... Všechno je u Loun v Ústeckym kraji
            • Re: Re: Re: Re: Re: Místo natáčenííí

              Hezky :D .. Louny jsou kousek odemě :DD ..
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: Místo natáčenííí

              tak nad tim uvazuju:):):) *1* *1*
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: Místo natáčenííí

              jeee tak to moc dekuju:)asi si udelam vylet *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit