Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mgr?

    http://www.zizkovnejensobe.cz/obsah /vecer-dne-19-unora-2009-se-olsansk ym-namestim-valilo-obcanske-tsunami
    Po průvodních peripetiích bylo jednání schůze Ing. Jiřím Válkem zahájeno, představen přípravný výbor Občanského sdružení „ŽIŽKOV (NEJEN) SOBĚ" a za řízení Mgr. Matěje Stropnického diskutován návrh stanov a další organizační záležitosti.
    Mgr, Matěj Stropnický? Je tam chyba, nebo mi zase něco uniklo?
  • suskin1

    Super!

    Vcera jsem byla na Máji.No a co dodat?Bylo to uplne super!! Matej Stropnicky tam byl fakt skvelej!! U konce jsem brecela....Ale ve snech se mi zdalo, ze jsem ho zachranila,tak aspon ze tak! =)
  • tery01

    chachacha

    dovolte ,abych se zasmala *3* zaprve ,vy si myslite ze matej si udela cas na to aby odpovidal na tak inteligentni otazky jako treba jeci mu chutna salat s rizkem???ja mysli,ze mu dost staci ta horda meilu...za druhe,pokud jste se o mateje nekdy zajimali nebo cetli jeho stranky at uz o cemkoli,tak ste si asi vsimli ze umi pravopis a pise spisovne ok,takze si myslim ze treba ,,mich pratelu ,,by nenapsal,a za treti a to uz tamdle dole holky zminovali,matej ma pry vztah ke konum hodne dobrej, protoze na nich jezdil kdesi v mongolsku...nevim co si tady o tom myslite ale ja si myslim ze si tu znas nekdo dela srandu *9* *9* *9* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: chachacha

      Přesně. A to pořádnou. A je vidět, že některé fanynky to opravdu v hlavě moc srovnané nemají a skočí na každou pitomost. Zamyslete se trochu, dámy. *8* *13*
    • michelin12

      Re: chachacha

      MPFM... *15* *15* *15* To je k smíchu *15* *15* *15* Už úplně vidím, jak někdo, kdo mluví tak jak mluví a píše tak jak píše bude psát s takovýma překlepama a chybama...no to sorry ale musím se zasmát *15* *15* *15* Vždyť má školy proboha!!! To ani já..žákyně... nenapíšu tolik chyb do jedné odpovědi...ten, kdo se za něj vydává, tak je teda pěkně ubohý...A už vidím, jak úplně žhaví klávesnici, aby odepsal na stupidní otázky...ještě jednou: cha-cha-cha-cha-cha!!! *15* PS pro opravdového Matěje: Nechtěla bych, aby se za mě někdo vydával...upřímě s panem místopředsedou soucítím...ale je to spíš k smíchu, než k pláči... *15* *15*
  • nwm

    ty wole ten kdo si tu hraje na matyho tak je peknej curak on kone miluje a jezdi na nich wazne me ten clowek sere
    • Re: nwm

      To jo, čekala bych úplně opačný odpovědi *9*
  • adelka2222

    Dabing

    Ahoj holky.. :D tak už vím kdo nadaboval ve filmu Máj Matěje *14* je z Ordinace a jmenuje se Josef Pejchal a hraje tam Adama Suka =)
    Napsali jsme totiž s kámoškou Matějovi a on nám napsal , že jeto někdo z ordinace, tak jsme nad tím kumali a přišli jsme na to... Jestli nevěříte , tak si to nějak přehrajte a najdete ,.. je to fakt jeho hlas.. :)
    No nechápu sice proč ho nadabovali .. Dyt má hezký hlas.. *14* no nic mějte se
    Ahoj =*
    Adelka2222 *14*
    • hilarynka

      Re: Dabing

      Nšjakej Píchal nám předělává Matěje .. *1*
    • moniiiczkaaa

      Re: Dabing

      Taky nechápu proč ho dabovali...akorát si zbytečně přidali práci...
      • Re: Re: Dabing

        Nadabovali ho proto, aby na té postavě bylo aspoň něco kvalitní.
      • adelka2222

        Re: Re: Dabing

        Jj .. přesně tak.. Možná proto, že má třeba nějaký pražský přzvuk.. inak opravdu nevím ..
        Ale já sem to prvně nevěděla jak sem uviděla Máj :D až pak mi to řekla segra že to není určitě jeho hlas .. *7*
        No Nic.. Aspon že víme kdo no :)
        • moniiiczkaaa

          Re: Re: Re: Dabing

          Asi tak *4*
          • Re: Re: Re: Re: Dabing

            no podle mě potřebovali__aby ten hlas byl o něco tvrdší__vemte si že ho__má Stropnický_o dost jemnější__než__ten z ordinace__a na loupežníka__se takovej hlas asi nehodil no!!!=)
            • adelka2222

              Re: Re: Re: Re: Re: Dabing

              Hmm.. to máš taky pravdu.. takový jemňunký hlas má Matěj no *14* I když mluví v politice.. :)
              Tak asi proto no :)
      • ferrerrka

        Re: Re: Dabing

        to ja taky ne,ale to ze je to ten z ordinace tak to uz je znami:):):):):))
  • video

    teda wendy tak to smekam opravdu se ti to povedlo jen tak dal a mozna tvoje jmeno uvidime nekdy v tytulcich na konci nejkeho filmu REZIE:....
  • ??

    Takže za prvé, znám Matějovo vyjadřování, za druhé: na stupidní dotazy urč. neodpovídá, navíc probírat soukromí s cizíma lidma ho vůbec nebaví, takže fiktivní Matěj to urč. je... otázkám tipu - máte přítelkyni, líbí se vám víc blondýnky nebo tmavovlásky, atd.. tomu se opravdu musím smát - on to má totiž navíc ještě jinak a o ženskejch by se tady nebavil... Proberte se a řešte důležitější věci.
    • Re: ??

      takže Mates je gay:-))))
  • michelin12

    Můj názor na Jarmilu

    Takže jsem dospěla k názoru, že Jarmila ve filmu byla úplně nemyslící a nerozhodná osoba... *16* *16* Jasně..p.uč. nám dneska o volné vysvětlovala, že v tehdejší době musela být holka zabezpečená a najít si chlapa, se kterým si to zajistí..no jo..to bych chápala...jenom nechápu, proč si teda nabrnkla Viléma, když věděla, že jí asi bude líp s otcem...no jo..neuměla se rozhodnout.. *7* *7* P.uč. říkala, že kdyby si vybrala Viléma, tak to má těžké, protože on je lupič a má jednu nohu v kriminále a můžou ho klidně kdykoliv pověsit...Došla jsem k názoru, který zní: NO A CO?? I kdybych s ním měla být jen jeden den a ten další ho popravili!! Prostě uteču s ním, protože ho miluju?? Nezajímám se o to, co se mnou bude, jestli ho zabijou...musím věřit, že se to nestane! A i kdyby, tak si přece můžu potom najít nějakou tu zajišťovací službu...Hlavně že bych věděla, že jsem mohla být s ním až do poslední chvíle a nelitovat, že jsem se kdysi rozhodla jinak...Jarmilo...v příštím životě se rozhodni, nebo to dopadne tak, že zase nebudeš mít nikoho a ostatní budou kvůli tobě trpět *16* !!
    • emo.cindarella

      Re: Můj názor na Jarmilu

      myslím, že máš pravdu... utéct a být šťastná... to by bylo krásné, ale dosti nereálné. Ona mu v podstatě nic neslíbila, prtože byla němá...on si to jaksi domyslel. Myslím si že v filkmu byla z Jarmily uděláná zbytečně moc kur... doopravdy v té básni s tím otcem nic neměla. To byla opravdová láska. Kdyby Vilém vypadal jako matěj nerozmýšlella bych se. Vlastně ani kdyby nevypadal přesně jako on vybrala byhc si jeho. Starý usedlý dědek? tak to fakt ne... raději mladý nebezpečný rebel *14*
      • michelin12

        Re: Re: Můj názor na Jarmilu

        ona nebyla němá..ona mu to neslíbila, pač se nemohla rozhodnout kterého...a je to reálné..proč by nebylo..
        • emo.cindarella

          Re: Re: Re: Můj názor na Jarmilu

          Kdyby nebyla němá, tak proč si odpověděl sám?
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: Můj názor na Jarmilu

            ale nebyla nema:)dyt v tom film o filmu ten brabec rikal ze jarmile nedal dialog schvalne aby to bylo zajimevejsi protze ona ho napotrebuje...ze vsechno vyjadri mimikou,placem,smichem a tak:)
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: Můj názor na Jarmilu

              to asi jo..ale mozna ze s tim schiffnerem byla tak dlouho ze uz ho proste mela tak rada ze se najednou nedozala rozhodnout..mi to mame jednoduchy..maty se nam libi tak hned vime po kom bysme skocily:)
            • wendy.94941

              Re: Re: Re: Re: Re: Můj názor na Jarmilu

              stejnak to byla nějaká....no to si domyslete podle sebe...prostě nechápu tohle...tak hele...kdyby Viléma milovala tak uteče s ním a vykašle se na živobytí...jenomže ne...ona se prostě nedokáže rozhodnout a myslí jenom na to,aby se měla dobře a aby ji někdo živil a nebere ohledy na ty, co jí milují.... *9* *9* *9* Shiffner a Vilém byli oba dva chudáci... *9* *9* *9* *9*...
  • tery01

    blbooost

    kazdopadne si tady nekdo mysli,ze je hrooozne vtipnej *9* *9* *9* *13* *13* *13*
  • mimi.for.love

    :-)

    fakt sexy kluk *3*
    • wendy.94941

      Re: :-)

      jak sexy??! *9* super sexy krásný zelenáč!! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit