Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chudák

    Jestlipak má vůbec opravdový Matěj tušení, co se tu děje...skoro na trestní oznámení *7*
    • moonnika

      Re: chudák

      No já si myslím že opravdu nemá tušení.Kdyby to viděl tak se nestačí divit bohužel je tu věkový průmer asi dost malej tak to zbytek nechápe..
  • hjk

    tak muj nazor je ze matej je jednim z mala politiku kteri se drzi svyho presvedceni a nemeni nazory podle situace. teda doufam. v dnesni dobe je to uz vazne vzacnost. nekdy kdyz vidim situaci na nasi politicke scene tak se musim smat ikdyz je to spis k placi. nerikam ze souhlasim s nazory SZ ale muj nazor je potreba vic mladych lidi v politice protoze zmena uz je nezbytna...
    • ferrerrka

      Re: hjk

      jj uplna pravda!!! *1* *1* *1*
    • emo.cindarella

      Re: hjk

      úplně s tebou souhlasím... *1*
  • ferrerrka

    haha:)

    Mila devcatka to co se tu deje je opravdu podle me komicke..nechapu jak nekdo muze verit ze sem matej chodi:)a i kdyby vazne si myslite ze by travil cas tim ze by psal s prominutim takove sracky???? *1* *1* *1* omlouvam se uzivatelce aa,ale podle meho nazoru jestli ovsem mluvila pravdu ze je ji 25 tak se chova ani ne na 15:)nemusite se mno souhlasit,ale nez se sem prihlasilo tolik fanynek,bylo to tady fajn...bylo nas tu malo a byly jsme v pohode fanklub ktery neresi jen ze matejovi to sluselo v maji,ale resily jsme mnohem dulezitejsi veci *9* ¨mrzi me ze to tady tak upada..hodne sem se tady skamaradila a verim ze to neni jen tak kamaradstvi pres net,a proto se omlouvam ze tu pisu takove romany,ale snad se mnou aspon nekdo bude souhlasit:)protoze tomuhle se prece kazdy rozumny clovek musi smat...
    • nika.

      Re: haha:)

      Já bych klíďo zůstala u Viléma. Nerozdělovala bych to nijak,přece to s Matějem souvisí,kecání o Matějově roli je stejný jako kecání o Matějovi v politice.Ale co mě silně štve,jsou čím dál tím trapnější komentáře,některý jsou fakt hodně přehnaný.
    • Re: haha:)

      přidávám se k ferrerce...to jak to tu šlo do kytek byl důvod, že jsem fanklub opustila...ach jo, dokud to byl Matěj a ne Vilém bylo to tu fajn
      • ferrerrka

        Re: Re: haha:)

        děkuju *14*
        • michelin12

          Re: Re: Re: haha:)

          Chacha *15* *15* Tak..musíme ferrerko otevřít nějaké zajímavé téma...aby to přestalo upadat..protože mi se taky zdá, že už to tady někdo trošičku přehání *13* *13* *13*
  • moniiiczkaaa

    Zelená

    Hey já teda nevím jak vy, ale mě se zdá, že Matěj má tu zelenou fakt nějak rád. *15* Možná se mi to jenom zdá...ale na většině fotek má Matěj zelený tričko, svetr a tak *4* Jako né pořád ale docela často nemyslítě ?? *5*
    • nika.

      Re: Zelená

      Ale jo, fakt dost často. To je schválně, vážně je to jeho oblíbená barva *1* *3*
      • moniiiczkaaa

        Re: Re: Zelená

        *15*
        • Re: Re: Re: Zelená

          hey vy jste vazne blbky... *5*
  • autogram

    možná budu mít Matějův autogram...:-)
    • michelin12

      Re: autogram

      Nemachruj!!! *5* *5* Taky bych si počkala po škole před budouvou SZ ale jaksi je vzdálená 300 km *9* ..ale co už *3* Bez autogramu se dá žít..Každopádně...bylo by pěkné ho mít na nástěnce *7* *5*
  • :/OMG

    *8* Běžte do řiti z Efronem *16* tady vládne Matěj *14*
    • Re: :/OMG

      To jo. Ale Zac je zas na rozdíl od Matěje herec.
      • Re: Re: :/OMG

        Bože Zac to tu jsou nějaký pubošky???Boež s tím se jdi vycpat nikdy nemůžeš srovnávat americkýho pubertálního idola:-D s někým z Česka....bože radši normálního obyčejnýho kluka s charismem a smyslem rpo humor než zac s vybělenýma zubama..umělým úsměvem...brrr s takovým názor piš radši do Bráva:-D
      • Re: Re: :/OMG

        Nechápu, proč všichni jste tak pav z toho úchylnýho šampónka *16* Ne že neumí hrát..ale on je to i stupidní debílek..Nechápu jak někoho takového můžete srovnávat Matěje..on je alespoň v něčem dobrý..a ne v tom házet xichty na kameru v nějaký trapárně.. *8* Matěj je dobrej tím čím je..a navíc je čech...takže bychom měli být na něj pyšní..nechápu proč to toho cpete Zaca s tou jeho stupidní husou...proberte se... *13* Matěj super tím kým je...ale herec je také paráádníí *15*
        • nika.

          Re: Re: Re: :/OMG

          good *4*
        • Re: Re: Re: :/OMG

          Začala jsi to hezky, ale pak jsem pochopil, že nepíšeš o Matýskovi! *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: :/OMG

          NAPROSTEJ SOUHLAS!!!VÍc NEMůŽu ŘÍCT *1* *1* *1* *1*
      • emo.cindarella

        Re: Re: :/OMG

        neumí, ale zpívavat a to hraje v mzikálu *9*
      • terezka_a

        Re: Re: :/OMG

        *1* TO ANO.
        • Re: Re: Re: :/OMG

          To snad nemyslíte vážně, tady se lidi nebaví o Matěji jako herci, ale o Matěji celkově takže Zac není narozdíl od Matěje politik? jste trapný...ani jeden z nich herectví nestudoval a běžte pryč se Zacem, tohle srovnávání je fakt pitomý.. *5*
          • nika.

            EHM

            Zac že je lepší herec než Matěj? Nemůžu posoudit a troufám si říct že ani vy tomu herectví nerozumíte.Ale to že Zac je idol trapnejch holčiček neznamená že hraje dobře! Matěj sice neni herec, je politik, ale to neznamená že to nemůže zahrát dobře. Řekla bych taky,že je inteligentnější než Zac,kterej nemá skoro nic vystudováno a přiblble se gebí na každym plakátu a vypadá úplně tupě.Můj názor.
            • nika.

              Re: EHM

              Tak se mi Matěj líbí,no,ale ne jen proto jak vypadá.Nemusim hned kvůli tomu bejt trapná holčička. Nemůžu si pomoct,ale připadá mi že prostě Zac v sobě nic nemá....
            • ferrerrka

              Re: EHM

              Ano...ja si treba myslim ze neni:)me je 18 a jako trapná holcicka si nepripadam. jasne ze si mi Matej libil vzhledove jako Vilém v Máji...to je samozrejmy,ale nemam ho rada jen pro to ze vypada dobre...mam ho rada nebo spis libi se mi proto ze si myslim ze na svuj vej toho hodne dokazal a chce jit jeste vys coz je dobre:)hodne toho zvladnul, sel do filmu jako neherec ackoliv mu museli byt jasny ze to pro nej muze byt dost neprijemne zvlast kdyz uz dela v politice...protoze ten kdo ho nema rad v politice si ho jen tezko muze oblibit v Maji,ale on do toho sel:)libi se mi jeho nazory a vubec celá jeho prace, takze jestli sem jen trapna holcicka tak prosim,ale ja si tak rpzhodne nepripadam...to uz bych si tak mozna vic pripadala jako fanynka Zaca Efrona, kterej s prominutim krome Muzikalu nic nema:)tak az neco dokaze jinyho...muzeme se o tom zacit bavit:)
            • Re: EHM

              A Matěj je idol ještě někoho jinýho než trapnejch holčiček? *1* *1* *1*
          • terezka_a

            Re: Re: Re: Re: :/OMG

            Hm, zajímavý názor...
          • Re: Re: Re: Re: :/OMG

            Než být tak bídný herec, jako je Matěj, radši nebýt herec. Než být tak špatný politik, jako je Matěj, to radši nebýt politik.
            • Re: Re: Re: Re: Re: :/OMG

              tak nebuď vúbec o Matějovi se ví a co se ví o tobě?
  • ten film se nám moc líbil no ale nejvíc se nám líbil MATĚJ STROPNICKÝ *14* *14* *14*
  • článek

    čusik hele ted sem si přečetla v pátku z lidovejch novin o matejovi pár stránek.... vyšlo to 26.9 no bylo to takový smutný... čet to někdo?
    • ferrerrka

      Re: článek

      nene,ale hledam to na strankach..ehm..jak to myslis smutny???
      • Re: Re: článek

        jestli chces tak ja ti to oscanuju ale posli mi do vzkazu email
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: článek

          nebn..ja to nasla..teda pokud je to jak tam mluvej o otci a o tom jak studoval na skolach atd..ale smutny..ja nevim,proc ti to tak prislo???
          • Re: Re: Re: Re: článek

            jak tam mluvej o tom, jak byl v zahraničí ve škole a nikomu nerozuměl atd..... nevim me to tak prislo
            • michelin12

              Re: Re: Re: Re: Re: článek

              Jujda...tak..já jsem to taky četla dámy..no a příjde mi to dost drsný...
              Neumět angl. ani 5 slov a hned ho tatík vysadí někde za hranicemi..Fakt hustý...Každopádně pan Stropnický starší určitě věděl, co dělá a svému synovi věřil...cheche no a jak to dopadlo??? Pane Stropnický! Můžete být na synka pyšný *3* *3* Prokousal se a je to v suchu *3* *3* Gratuluji Maty *4* *3* *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: článek

              jj presne to sem cetla:)ale ja nevim..s kazdym jeho rozhovorem sem tak jako hned chytrejsi,ale tady je videt ze on si ten uspech fakt zaslouzi:)nemel to taky lehky:)a prave proto ze kdyz si vzdycky ctu ty jeho rozhovory tak mi pripada fakt inteligentni a chytrej:)
  • wendy.94941

    mediální hvězdy!

    všeci ve škole nam teď s michelinem rikaji, že jsme medialni hvezdy...videli nas v tech novinach... *1* *1* to je docela sranda...ja si ty fotky naskenovany dam na blog a tam se kuknete okey?? napíšu vám, až to sem dám! *3* *3* *3*
    • Re: mediální hvězdy!

      Tak už to tam máš? Chtělo by to něco aktuálního... Nějak to tady zamrzá. *9*
      • 12meggy12

        Re: Re: mediální hvězdy!

        jo přesně !!!!!!
    • 12meggy12

      Re: mediální hvězdy!

      tak je tam dej co nejdriv na ten blog ... a ja ted nevim esi mam ten spravnej jako esi myslis ten stejnej co ja...napis sem adresu na ten tvuj blog
  • martina008

    radar v CR

    čau všichi co nechcete radar v ČR tak tohle pls podepište www.nechciradar.cz/
    • hilarynka

      Re: radar v CR

      Ty ho nechceš, protože ho nechce Matěj, co takhle mít vlastní názor ..? *13*
      • Re: Re: radar v CR

        A ty myslíš, že všichni, co tady nesouhlasí s radarem s nim nesouhlasí jenom kvůli Matějovi?
        • hilarynka

          Re: Re: Re: radar v CR

          Tak polovina určitě ..
          • Re: Re: Re: Re: radar v CR

            Já ti ten názor neberu, ale uvědom si, že radar se řešil už dávno před tím, než Máj přišel do kin.
            • Re: Re: Re: Re: Re: radar v CR

              Ovšem nezapomeň, že před Májem o Matějovi věděl málokdo a já srovnávám radar a Máj, ne radar a Matěje.
            • moniiiczkaaa

              Re: Re: Re: Re: Re: radar v CR

              No, to je sice docela možný ale jako my na to máme takhle nároz celá rodina, kámoši atd. a docela často o tom diskutujem. Mimochodem už od první chvíle, co jsem JÁ viděla v TV, že chcou v ČR radar, tak sem byla proti *4* Ale tak je to věc každýho že...
            • Re: Re: Re: Re: Re: radar v CR

              Do sz vstoupil v roce 2003. A to znamená, že už od roku 2003 o něm mohli mluvit! A radar se řeší tak 2-3 roky 2009-3=2006 *9*
          • moniiiczkaaa

            Re: Re: Re: Re: radar v CR

            No tak to bych netvrdila...možná by se pár takových lidí našlo ale teda aspoň podle mne to tak není...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit