Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • baluska1

    Našla sem našla

    Jojo na lide.cz sem našla jeho profil a napsala mu a on mi odepsal..jr hrzkrj..má rodinu..a je s ním prdel a to přísahím..jeho profil opravdu existuje *14* *14* *14* *14*
    • Re: Našla sem našla

      ahoj dala by si mki jeho profil je mi jedno kde ho najdu to je jedno ale napis mi na lide kechacek jo a jestli mas rada Michaela Jacksona tak to jsme dve kdyz sem videla maj musim se priznat ze me to rozbrecelo ale to je jedno prosiiiiim napis
    • Re: Našla sem našla

      jo a jak se jmenuju (ten profil)*14*
      • hilarynka

        Re: Re: Našla sem našla

        Není jeho ale nějaký nadržený blbky ..
    • hilarynka

      Re: Našla sem našla

      To si piš .. Že to není on .. 1.) jak řekla carry .. Nemá čas 2.) Jsou tam úplně nesmyslné údaje .. *3*
    • moniiiczkaaa

      Re: Našla sem našla

      Já sem taky našla jakejsik profil ÚDÁJNĚ Matějův...ale pochybuju, že by to byl on...už to, jak je to napsané a nebo ty fotky...
      • Re: Re: Našla sem našla

        Těžko to bude Matějovo, protože jednak pochybuju, že by si na to našel dostatek času a hlavně si srovnejte ty údaje - jazyky, kouření, už jenom to jméno (že by si ho novinář neuměl napsat... *3* )
        • Re: Re: Re: Našla sem našla

          Ups, nějak se to tady objevilo dvakrát...
      • Re: Re: Našla sem našla

        Těžko to bude Matějovo, protože jednak pochybuju, že by si na to našel dostatek času a hlavně si srovnejte ty údaje - jazyky, kouření, už jenom to jméno (že by si ho novinář neuměl napsat... *3* )
  • debzoti

    jak ste si mohli myslet ze si pisete s matejem?ty wole to da rozum ne? *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • lucinkaashleysharpay

    I love Matěj

    Hej viděla sem ten filmík a je best ale zase to končí tragicky... *9* Ale Matěj je upe k sežrání prostě nejlepší a má dobrý vlasy ale nikdy bych neřekla že to je syn toho Stropnickýho ikdyž podle příjmení ...to je jedno hlavně zhe je upe kwasnej... *14* *14*
    • ferrerrka

      Re: I love Matěj

      jaký, že zase končí tragicky....co s od Máje čekala???happyend???radši si ho přečti:)
  • nika.

    prostě ten pravej Vilém

    Četla jsem rozhovor s Matějem Stropnickým ve kterém řiká,že by byl nerad kdyby si jeho jméno někdo spojoval s Vilémem,jelikož tak špatně dopadl...Ale prostě bez něj by to nebyl Vilém-on se do tý role úplně krásně hodil povahou i zjevem *14* .Zkrátka a dobře mám ráda Viléma-když ho hraje Matěj.Ten kdo se do tý role nejlíp hodil a je jedno že to neni herec ale politik-o tom nemluvim.Čau všichni.
  • Blbost

    Mile dámy.Naní vám ani trošičku divné,že Matěj Stropnický by asi byl registrovaný uživatel a že by psal spisovně a s čárkama atd.Stejně asi nemá čas sem chodit a odepisovat na takový dementní otázky.Chudák,měl by si změnit e-mail.Takhle musí být pod palbou nesmyslných stupidních otázek a milostných dopisů... *14*
    • Re: Blbost

      jo mas prawdu az na ten e.mail ja si snim pisu a je w pohode *14*
      • Re: Re: Blbost

        mysliš,že si píšeš s ním???? *3*
      • emo.cindarella

        Re: Re: Blbost

        no...kdyby byl ve svém vlastním fanklubu...,byl by za magora! *14* *1*
  • =)

    čauky__nevíte__jak je vysokej__mě příde docela malej_!!!=D=D
    • Re: =)

      já nevím, tak možná 18 cm?? *1*
  • =)

    čauky__nevíte__jak je vysokej__mě příde docela malej_!!!=D=D
    • luc4jzz

      Re: =)

      Nespamuj.....!!!!
      • hilarynka

        Re: Re: =)

        Já nespamuju .. tak reaguj na ní a né na mě .. *5*
    • hilarynka

      Re: =)

      Jestli je jako tatínek .. tak je megální .. *1*
  • xxx

    V Máji vypadá M.S. docela dobře (v rámci možností jaké zde byly), ale ještě mnohem víc mu to sluší na politické scéně a v civilu - je to hlavně tím, že je sám sebou, hájí dobré věci, zajímají ho veřejné záležitosti a dokáže se postavit většině. To, že je to fakt pěknej chlap, je už vedlejší.

    http://www.youtube.c om/watch?v=LTcPd3gTYaE
    • Re: xxx

      http://www.youtube.com/watch?v=LTcP d3gTYaE
  • wendy.94941

    matěj sem nepsal!(to je snad všem jasné)

    ehm...takže...za prvé! nechci abyste si teď myslely, že tady machruju s tím, že mi Matěj napsal...(myslím, že už napsal většině z vás) *13* *13* *15*

    za druhé! mám svolení vám vyřídit, že to nepsal Matěj(to je snad všem jasné)

    za třetí...naše obavy z toho, že se sem Matěj podíval se naplnily a to že se sem někdy podíval je fakt!(tak jsem to aspoň pochopila)ale nikdy sem nic nepsal! cituji: proč by jsem taky diskutoval sám o sobě, žejo...
    teď už necituji:...a je to tak děvčata!!*4* *13* *13*
    • wendy.94941

      Re: matěj sem nepsal!(to je snad všem jasné)

      chtěla jsem jen, aby se to tady zase uklidnilo...OK? *4*
      • Re: Re: matěj sem nepsal!(to je snad všem jasné)

        "proč by jsem?"...ale ten náš vystudovaný inteligentní novinář Matěj by snad napsal "proč bych"...ne? *1*
        • wendy.94941

          Re: Re: Re: matěj sem nepsal!(to je snad všem jasné)

          umm...počkej, podivam se jak to napsal...ja jsem to totiiž nepřepisovala nebo nekopírovala z mailu. zapamatovala jsem si to, co napsal a napsala jsem to tak, jak jsem si myslela že to napsal ale přeně to napsal takhle: přece nebudu diskutovat sám o sobě, žejo..

          tohle už jsem zkopirovala z mailu ať je to přesně... *1* *1* *1* OK? *3* *4*
      • ferrerrka

        Re: Re: matěj sem nepsal!(to je snad všem jasné)

        jj myslim ze si udelala dobre..nekteri z nas by trochu potrebovali..mno..pochopit ze to ze sme matejovi fanynky tak to jeste neznamena ze on z nas bude taky tak hotovej jak my z nej:)
  • Matěj

    *14* Hej ty vogo Matěj Stropnický on je fkt uplně krásný *14* *14* ve filmu máj mu to fkt moc sekne *14* ale je krásný i na všechn fotkách a videich *14* upe nejlepší:-*krásný a všechno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit