Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • romminkaa

    .:Máj:.

    Dne 27.8 sem byla v kině na filmu Máj prostě krásnej film*4* konec sice nebyl tak veselej,*13* ale ten Matěj Stropnický *14**14**14*.....:TO JE KUS:.....*14**14**14*
    Byla bych ráda kdyby hrál ve více filmech *3* moc mu to sluší jako herci..... *4**14*
  • Matěj...

    Připadá mi, že téměř každý který vidí článek o Matěji napíše do diskuze že je to špatný herec, ale zamyslíme-li se tak bych řekla, že jeho povolání, to které opravdu umí je politik a měli bychom ho brát jako politika, (někdo může být dobrý herec, který amatérsky maluje) to neznamená, že je špatný malíř. Musíme tedy brát Matěje jako takového kým je a on se lée cití jako politik, nikam se netlačil, do filmu vybrán byl a myslím, že na to, že je to jeho první role ji zahrál dobře, věnoval tomu čas a my bychom to měli umět alespoň ocenit,jinak je to velmi nadějný ,,rebel,,:) ale má dobré vyjadřování, v Máji je nadabován, proto vám připadá tak nepřesvědčivý, vyjadřuje se poněkud jinak:) takže Matěji přeji mnoho úspěchů, mně jste nezklamal!
    • 12meggy12

      Re: Matěj...

      jojo taky úplně souhlasím :)
    • Re: Matěj...

      Vlatně jsem tím chtěla říct, že před Májem ho tolik lidé neznali a jakmile ho uviděli hrát, nezdálo se jim to a každý hned psal, že je to špatný herec, Matěj je POLITIK, a docela vzdělaný člověk, který si všechno vydobyl sám, on sám je kritik a takyříkal, že se mu nezdálo, že hraje perfektně, čemu se divit jeho první role.. myslím, že je dost rozumný na to aby se nezabýval hloupými komentáři amatérů, kteří se nudí u počítače a nemají co na práci, jen kritizují, mnohdy se za tím skrývá i závist, ale já mu to přeju, ať se mu daří, já mu nic nevytykám :)
      • ferrerrka

        Re: Re: Matěj...

        naprostej souhlas:)vic nemuzu rict:)
    • hilarynka

      Re: Matěj...

      My víme, že je nadabovaný .. A mám stejný názor jako ty .. Nechápu proč ho tady všichni odsuzujete .. Sami bys jste to co on nezvládli .. Ale neumíte si to přiznat ..
  • ...

    bože já toho kluka lituju...
    • Re: ...

      proč? vždyt musel vedet, ze kdyz vezme roli v maji, tak bude mit silene fanynky ne? *14* *14*
  • MATĚJ......

    MATĚJ STROPNICKÝ JE ZATÍM TO NEJRKÁSNĚJŠÍ CO JSEM VIDĚLA...JE TO PŘESNĚ TEN TYP TVÁŘE...PO KTERÉ TOUŽÍM...A VE FILMU MÁJ??RADĚJI NO-COMENT-NÁDHERA.PERFECT!!TEN MUŽ NEMÁ CHYBU-V NIČEM.......MILUJU HO...OD POHLEDU *14*
    • lucius333

      Re: MATĚJ......

      ...jo, přesně TEN typ *14*
  • Pravda.....

    Nikinko,mas pravdu!to co jsi napsala je uplna pravda a taky jsem to chtela napsat jen jsem nevedela jak.A Mateji taky preji mnoho uspechu a me jste taky nezklamal!!! *14* *14*
  • Máj

    Ve středu 3.září na ČT2 v 15.55 film o filmu - Máj *3*
    • nika.

      Re: Máj

      Jé díky,určo se podívám...
  • martina008

    kontakt na mateje

    Ahoj holky kdo by mel nejakej dotaz na mtěje tak mi dejte vědet a já vám na měj dám mejla sem s nim tedka c kontaktu *14* *14*
    • Re: kontakt na mateje

      jo pošleš mi na něj e.mail?
      *14* *4*
      • Re: Re: kontakt na mateje

        No fakt...dáš nám na něj mail??? *7* *7* *14*
    • tery01

      Re: kontakt na mateje

      tady se normalne kupci s jeho emailem *1*no devcata *1* *3* *1*
    • ferrerrka

      Re: kontakt na mateje

      to si hodnaaa,ale myslim trochu opozdena...:Dmail na meteje tady maj snad uz vsichni takze ho tu klido muzes verejne napsat:D
      • martina008

        Re: Re: kontakt na mateje

        klidně ale co když si to Matej nepřeje
        • Re: Re: Re: kontakt na mateje

          to by ho jinak nedávál na net?ne?
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: kontakt na mateje

          mno mozna si to nepreje,ale ma ho verejne na netu a myslim ze tady byl zminenej tolikrat ze tohle uz to nevytrhne:)
          • terezka_a

            Re: Re: Re: Re: kontakt na mateje

            No, jistě, má ho na netu kvůli politice a ne kvůli praštěným slečnám, které si myslí, že ho milují a jsou z něj totálně paf. *3*
          • Re: Re: Re: Re: kontakt na mateje

            bravo, Ferrerko *15* přesně jsi to vystihla...ach jo u některých slečen...
    • Re: kontakt na mateje

      potřebovala bych se Matěje na něco zeptat máš jeho e-mail díky *7*
      • Re: Re: kontakt na mateje

        žiš, stačí dát do vyhledávače Matěj Stropnický a hned mezi prvníma je jeho ofiko stránka, kde je i mail.. přemejšlej..
      • martina008

        Re: Re: kontakt na mateje

        mám tak se mi ozvi na m.horackova008@email.cz a já ti ho pošlu
  • .....

    Nedávno jsem ho potkala v Praze na projevu Baracka Obamy *1*
    • hilarynka

      Re: .....

      Taky jsem tam byla a neviděla jsem ho .. *9*
      • Re: Re: .....

        Když sem odcházela s kámoškou tak šel celou dobu za náma tak sem si ho vyfotila *1*
        • Re: Re: Re: .....

          Dej tu fotku na OSOBNOSTI... ne? *7* *1*
        • Re: Re: Re: .....

          a s kim sel?:)
        • moniiiczkaaa

          Re: Re: Re: .....

          Já ci taky *9* *14*
  • ...

    I když to tak vypadá, nejsem žádná ulítlá puberťačka, co píše kdykoli a kamkoli : 'ooo, Matěj, miluju Těěě'... Ale musím taky uznat, že se to nedá vydržet, protože se mi Matěj hodně líbí. Nejhorší na tom všem je fakt, že už teď vím, že se s ním n ebudu nikdy znát... Nicol (23) *14*
    • Re: ...

      No asi nák tk! *9* ale je mi to docela líto!taky se mi hrozně líbí!!! a vim že ho asi ani nikdy neuvimdim hroznej pocit!! *9* ale matěji já tě fak milujuuuu *14* *14* *14* a nevim co mám dělat!!!
      • wendy.94941

        nic není nemožné!!!

        hej holky!!!!!proč se okrádáte o naděje???? *7* *7* *13* *13* vy nevíte, že když člověk něco fakt moc chce, tak to prostě dokáže!!!! nebuďe přízemní!!! *13* *13* *13* *4* prostě se musíte hodně snažit a dokážete téměř cokoliv!!! nikdy nevíš co bude, tak neříkej co nebude!!!!!! OK? *4* já prostě věřím v to, že ho potkám a on mě bude muset vzkřísit protože když ho uvidím tak sebou seknu...teda jestli je to gentleman... *1* *1* *1*
  • prosba

    ahoj holky muzete mi prosim napsat to cislo na mobil na mateje stropnickyho prosiiiiim a taky ten e-mail prooooosiiiiim *14* *14*
    • Re: prosba

      ten mail je tenhle:matstrop@volny.cz
    • wendy.94941

      Re: prosba

      k tomu cislu na mobil...: kdyz mu ty dve holky napsaly na mobil a on si ho radeji z tech jeho stranek smazal, asi to nejspis znamena, ze nechce aby mu nekdo psal....na mobil by mi to taky nebylo zrovna nejprijemnejsi...jo a jetli chces ten mail, tak pro to neco udelej...hledej po internetu....kdby sme ho my vsechny co jsme tady nekomu davaly, tak za chvili Matejovi bude chodit 1000 mailu denne... *13* *13* *13*
      • ferrerrka

        Re: Re: prosba

        to jo..souhlasim..ten mobil to je fakt nevhodny,ale ten mail stopro najdes neboj:)
        • nika.

          Re: Re: Re: prosba

          Já jsem hledala ten e-mail,našla jsem ho během deseti vteřin a telefonní číslo bylo hned u toho *7* Ale nebojte,nehodlám ho otravovat na mobilu.
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: prosba

            fakt??no tak bud rada:)mas nouzovy vychod:)cislo:)
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: prosba

              to jo..on fakt odpovida:) *1* *1*
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: prosba

              No fakt.Musíš prostě vědět jak na to. *3* A mysim že když mu napíšu mejl,tak to zas tak vadit nebude,dostatečně to okecám. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit