Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fotka

    Ahoj, chtěla bych jen vědět, jak je to s tou fotkou, jestliže bych požádala o fotku, přišla by mi poštou, myslím jako v dopise? *4*
    • terezqa

      Re: Fotka

      Hejky a jakpak si o to můžu napsat? *3*
    • Re: Fotka

      jo, v dopise... *4*
    • moniiiczkaaa

      Re: Fotka

      Jojo *4*
  • natus77

    Prosím vás

    Zdravím Mohla bych si zažádat na e-mail po Matějovi Fotku z podpisem ???? *7*
    • ferrerrka

      Re: Prosím vás

      se zeptej jeho *1* *1* *1* určitě jo *1*
  • Promintě

    Ahojky moc se omlouvám že jsem tu dlouho nepsala ale nebyl doopravdy časíkkk *9* ale všechno vynahradím *14* M *14* a *14* t *14* ě *14* j *14* nejvííííc
  • Stránky

    Koukněte na matejstropnicky.cz v jednom z novějších rozhovorů se vyjadřuje k máji...:)
    • Re: Stránky

      Ahojky! Můžeš mi prosím na můj mail odelat přesnou navigaci na ty stránky, o kterých ses zmínil(a)? Docela by mě to zajímalo....Díky... *3*
  • nooo

    Já vám nevim. Souhlasím tady s nějakými příspěvky, třeba že to nebyl on. A osobně nechápu jak někoho může napadnout psát se na řízek se salátem. Je pravda, že většinu holek politika nezajímá, tak by se o něm ani nedozvěděli. I když je pravda, že v Máji je fakt sladký a to mi tady asi žádná nevymluvíte. *1* Ale co je moc to je moc. Psát, že ho milujete jen proto, že byl v jednom filmu, kde mu to seklo. Ve skutečnosti vypadá docela jinak. Tak už se proberte, vím že vás teď zaslepuje ,,láska". Já osobně na konci brečela a jdu se podívat ještě jednou *3*
    • ferrerrka

      Re: nooo

      Jj ja teda taky osobne nejsem pro to ze ho tady nekdo miluje:)az ho poznate osobne a pujdete s nim na kafe a budete ho znat tak mesic tak potom vam to mozna i budu verit:)ale myslim ze uz to nema cenu to resit resilo se to tu tisickrat a stejne se nic moc nevyresilo:)kazdej ma na nej jinej nazor a jinej pohled a zadnej nazor ani pohled neni spatnej:)
      • emo.cindarella

        Re: Re: nooo

        ježiš, co furt řešíte! Tak jako má své fanynky Tokio hotel nebo Zac Efron, tak je má i Matěj. Tohle miluji tě je asi o něčem jinemé, tak nevím proč se v tom pořád někdo pitvá. Každý si může cítit a vyjadřovat se jak chce ne? *9*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: nooo

          no spravně..sma pišeš že se každý múže vyjadřovat jak chce,tak přesně tak se tu vyjadřujem my:)s našima nazorama..diskusni forum je od toho aby tu lidi diskutovali a je jedno o cem:)
  • upozorněni

    všimli jste si někdo jeho zubů ???? *9* děs a hruza měl bys s tím něco dělat Matěji *13* ber to jako přatelskou radu *3*
    • Re: upozorněni

      No tak to promiň,ale nemůžeš soudit člověka podle vzhledu...Pane bože,vždyť nikdo nemůže za to jak vypadá a myslím si,že Matěj je úžasnej....
    • Re: upozorněni

      ?? Co má se zubama? Vždyť je má normální :D
    • petruskaa

      Re: upozorněni

      jeeeeezis to co vy tu luadia riesite prebohaa???....omgg...
      *1*
    • Re: upozorněni

      co tvuj mozek a mysleni? mela by jsi s tim neco delat *13* ber to jako pratelskou radu
      :-*
  • fotky

    Ty dvě "nové" fotky už jsou na začátku databáze. Takže tu je duplicita. Admin by to mohl pročistit anebo kontrolovat než něco pustí... *13*
  • stastna

    ahojky holky nebudete mi werit ale predchwili sem domluwila s matejem stropnickym mam tak krasnej hlas!Ja ho proste miluju *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: stastna

      No tho ti fakt nezežeru *1* *1* *1* dukazyyy:D:D:D
      • ferrerrka

        Re: Re: stastna

        *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: stastna

          jo a jaky?
    • Re: stastna

      a o čem si snim mluvila??
      • Re: Re: stastna

        no poprawde sem ho jen prozwonila ale on mi okamaztite zawolal na zpatek tak sem mu rekla ze ho moc obdiwuju a on ze je rad ze ma tak hodnou fanynku *14*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: stastna

          ty jo:)holky vsimate si jak se to tu strasne meni??pred mesicem sme byly hotovy z fotek a filmu a ted sis nim piseme a volame:):):)
          • wendy.94941

            Re: Re: Re: Re: stastna

            ja bych mu zavolala, ale prijde mi to blby... *9* *13* radeji jenom psat na mail...na mobil mi to prjde takove nevhodne...
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: stastna

              ja asi taky...jen bych mlcela..byla bych strasne nervozni:):):)ani bych asi neverila tomu ze ho mam skutecne na drate *1* *1* *1*
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: stastna

              Já bych spíš nedokázala do toho telefonu říct ani slovo..
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: stastna

              no presne:)to je uz je takovy moc:)
  • criss

    BIG

    Ať je jakojkoli, je nesmírně inteligentní a světa znalý, to je muj názor a mě ho nevemete *1* *1* Matěj se GOOD *14* *14*
  • ...

    Film krásný :) a zuby má normální jako každý :), chtěla bych vidět ty tvoje :)
    • Re: ...

      Jeho zuby mi nevadí, ani mi nevadí, že není herec. Ale vadí mi, že když herec není, tak hraje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit