Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • makca.m

    oujé

    tak si říkám že to už kapku přeháníme holky ..kdoví,ale taky kolik holek mu ještě psalo a my o tom aní nevíme *9* *9* ..chudinka malej...mohy by sme to kapku omezit alespoň na krátkou dobu..co myslíte?? *3* *3*
    • emo.cindarella

      Re: oujé

      souhlasím...chudáček, pokud mu někdo nechce zdělit něco fkticky závažného (Nemyslím tím milí matějičku moc tě miluju *1* ) tak by neměl psát
      • ferrerrka

        Re: Re: oujé

        no jo,ale kdyz je tu ta moznist tak je to tezky to neudelat:)
        • makca.m

          Re: Re: Re: oujé

          to jo ale při nejmenším alespoň to miluju tě matějíčku omezit
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: oujé

            to jo..tak pro tohle ja taky nejsem:)
            • emo.cindarella

              Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              mno těžký to je, ale je to dospělý ne? a náš pan sladnký politik přece nebude chtít bláznivé pubertacky *14* *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              no to celkem jo..dy do nej nemuzem bejt zamilovany dyz ho ani nezname:)
            • wendy.94941

              Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              já bych mu napsala co cítím(miluji tě Matjíčku) ale je to blbý mu to psát, když ho neznám osobně... *9* *9* *13*
    • ferrerrka

      Re: oujé

      no tak to je stoprocentni ze mu pise dalsim milion holek..teda vite jak to myslim,ale muj nazor je ze urcite denne dostava aspon takovej 20 mailu:)no jo..asi sme trochu otravny,ale nevim,..je to jako droga co???:) *1* *1* jinak mas ale pravdu no...
      • makca.m

        Re: Re: oujé

        tak to jo a to je i na mně dost silná..a to je co říct..ale co jako já se dokážu zfetovat obyčejným vzduchem takže..allle nic *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: oujé

          no tak vidis:):):)nevim...je to proste tak ze bysme ho asi meli na chvilku nechat ale myslim ze nam to nevyjde a navic tech fanynek ma tolik ze uz ho to chudaka asi nevytrhne:)a to tak poctive a s trpelivosti odpovida:)
          • makca.m

            Re: Re: Re: Re: oujé

            tj..hej máš icq??a dáš mi ho??
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              kde bysme vzali jeho icq???:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              ahoj napiš mi pls jeho Icq?? plssssssssssssssss *9* *9*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              JJ ve vzkazu ho mas:)
  • obdoba SZ

    Jestli my nebudeme rozštěpené - jedno křídlo milující Viléma a druhé Matěje...ten by se tu musel cítit jako doma *1* já volím Matěje politika *8*
    • Re: obdoba SZ

      Já volím Matěje Stropnického, který zvárnil (výborně) Viléma ve filmu F.A Brabce - Máj :)
      • Re: Re: obdoba SZ

        procedurální nebo technická!!!buď je to Matěj nebo Vilém...nechávám hlasovat o této námitce *1* *1* *1* tak a teď některá dejte návrh na ukončení debaty *1*
        • Re: Re: Re: obdoba SZ

          Jen jestli není Tynalina Vilém... *5*
          Ale jinak je samozřejmě Matěj stokrát lepší než Vilém! Matěj má totiž kromě tý hezký tváře ještě taky asi hodně vysoký IQ a je schopnej...
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: obdoba SZ

            Mno je to tak,ale já souhlasim s tim jak to řekla jewel:)
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: obdoba SZ

              Mno mě se ten sjezd taky moc libi:)ale ja opravdu souhlasim s jewel:)a tobe se tynalinko omlouvam *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: obdoba SZ

              ale jednací řád tohle neumožňuje, přečtěte si stanovy!!! *8* *1* máme to tu krásnej sjezd *1*
    • ferrerrka

      Re: obdoba SZ

      Mno chci ti říct, že jsem četla všechny tvoje příspěvky,ale ten nejlepší u kterého sem se zasmála je ten poslední:):):)je to super:)a myslím,že když už si nakousla že se budeme dělit..tak ano,myslím,že se budeme dělit:)
  • wendy.94941

    mluvila jsem s nim!

    prave drzim v ruce propisku, kterou mi sam dal....áááááááá..... *1* *14* *14* *14* *10* ja sem myslela ze se pokakinkam ...nejdriv jsem brecela, ale potom to bylo ok! potom jsem se bala, ze je to sen!...mluvila jsem s nim!...no...ale zadne chlubeni holky.... *13* *13*
    • nika.

      Re: mluvila jsem s nim!

      Kdy?Kde?Povídej!!!
      • wendy.94941

        Re: Re: mluvila jsem s nim!

        u nás ve městě...dost daleko od prahy...hej ale ja se s tim nechci chlubit! jen to byl nejlepsi den meho zivota <-strucne jasne receno *3*
  • asistent

    Matěj končí jako asistent Olgy Zubové!!!Více na jeho webu, plus nové pěkné počtení z Literárek *3*
  • jůů

    *14* Dneska byl u nás na skole a dělal přednásku maturantům *14* sem ho ale vyděla jenom krátce sem chtěla podpis *9* ale ta kravka učitelská ....sedněte si na místa bláááááááááááááááá *9* ouppé skoda =( jinak máj se povad Ludmilu hrála mojíi tetky modelka ale neznám jí *9* kurnik mám to ale smůůlu *9*
    • michelin12

      Re: jůů

      Jarmila ty Ludmilo *1* *1*
    • ferrerrka

      Re: jůů

      Ludmilu???snad Jarmilu ne??? *1* *1* *1*
  • film Máj

    Ahoj, dá se někde stáhnout na internetu? Jak dlouho to trvá?
    • nika.

      Re: film Máj

      Ach jo, zas to tam udělalo ty mezery, nezapomeň si je smáznout.
      • Re: Re: film Máj

        jen 2 hodiny....kámoška jednou stahovala nějaký film a trvalo jí to měsíc....asi taky záleží na kvalitě co?
        • Re: Re: Re: film Máj

          Mě se to stahovalo jen 40 minut *3*
    • nika.

      Re: film Máj

      Jo, dá, já jsem si ho stáhla. Rychlost záleží na tom, jaký máš připojení. Mně osobně to trvalo asi 2 hoďky. Tady máš odkaz http://www.ulozto.cz/1215738/maj.av i
      - opiš tam text z obrázku a klikni na "stáhnout FREE" ,kdyby ti to napsalo, že byl překročen počet free slotů, zkus další odkazy:http://www.ulozto.cz/1234784 /maj-2008-cz.avi, http://www.ulozto.cz/1075553/maj-fi lm-cr.avi, http://www.ulozto.cz/1194879/f.a.br abec-maj-2008.avi. Jinak je to docela dobrá kvalita, dívala jsem se na to.
  • wendy.94941

    Matěj padá z žebříku!

    hej děláte si srandu?? *10* *10* *13* *5* matěj za chvilku zmizí z žebříčku top 10 celebrit a na jeho 7.místě je kachna Agáta Hanychová! co budeme dělat? nemůžeme ho nechad spadnout z žebříku! *13* *13* *13* víte jak by ho to bolelo?? *10* *10* *9*
    • nika.

      Re: Matěj padá z žebříku!

      No,právě jsem koukala.Propadl se ze sedmýho na osmý a teď už na devátý!Musíme sem co ejvíc chodit!
  • wendy.94941

    oprava!!

    *nechat
  • Že by?

    Ahujky! Chtěla jsem se ujistit... Kdo sleduje Ordinaci v růžové zahradě, tak určitě ví, jakou Aničku Fryntovou mám na mysli. Nu a nechodí ona náhodou s Matějem? Protože jak je na stream.cz či tady v galerii videí ta premiéra máje, tak se tam fotí s tátou, nějakou starou paní a vedle ní je holka, která vypadá úplně jako ta anička.... tak mi to přijde divný... plsky odpovězte... díky! *3* *3*
    • tery01

      Re: Že by?

      to je jeho sestra *3*
      • Re: Re: Že by?

        Aha... Díky.. ona má vlastně 2 sestry, že jo? Nu a je to ta z ordinace nebo mi jí jen připomíná? Spíš jen připomíná, protože v titulkách jsem žádnou Stropnickou nečetla... ale účes má stejnej... *15*
        • Re: Re: Re: Že by?

          Bože je to jeho sestra
        • Re: Re: Re: Že by?

          Já jsem blbá... já si přečtu jen jednu odpověď a hned to beru za hotový než abych sjela dolů... *15* *15* Omlouvám se... *3* Díky
      • Re: Re: Že by?

        jj,je to jeho sestra,jmenuje se myslím Anna Stropnická.a kdesi jsem četla,že i Matěj měl hrát v Ordinaci *1*
        • tery01

          Re: Re: Re: Že by?

          jj v nejakym rozhovoru s ni to rikala a pak este k tomu rekla ze v ordinaci se neresi zadnej problem s radarem takze by tam stejne nehral *1* *1* *1*
  • Co je?

    Ahojky *14* ... copak se děje *7* nikdo tu už nepíše *9* proč? *9* *14* ...pojdmě to oživit *14* ..Jinak na mém blogu najdete fotky matěje se podivte do rubriky Matěj Stropnický *14* a třeba hoďte nějaký ten koment *14* budu moc ráda... *14* mějte se.
    • Re: Co je?

      jsou to moc hezký fotky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit