Přejít na výpis diskuzí

Mates Vorda

OSOBNOST 5.12.2007 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JN

    hele lidi jako ja vas nechapu.....jo je mozny ze si nekdo s nema pise jo chapu ale nechapu proc tady resite takove kraviny ....pokud ja vim tak komentare jsou snad od toho abyste koemntovala skupiny napr.(hey lidi tuhle skpinu miluju pro to a pro to....)a ne jezis on je krasneja ja si s niím pisu a aaaaa.......!!!jaj to je pro maly deti....... *1* jo fajn taky se mi libi matysek ale to neznamena ze tady zacnu vypisovat jak je uzasny anewim co....kdyz uz napisu komentik ve kterem se o tom zminim!! *8*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Juu

    Já reaguju za kámošku..Jó tohłé je jeo holka tu mysłela *3*
  • Re: Re: Re: Juu

    ses trapna s tebou by tak chodil *7*
  • Re: Re: Juu

    hej ses fakt trapna.Ty ses s nim tak sesla,dala sis s nim pusu,ale pak si se probudila co?? *1*
  • zuhajda7

    Re: ...

    Ja si taky myslim ze Mates je z Mandrage nejhezci.On je fakt peknej *14*
  • Re: Re: Re: Re: Juu

    Mylíš jako tuhle černovlásku???

    http://heroinee.rajce.idnes.cz/ kolin_-_stare_lazne_20.3./

    Jak se tam s ní Mates "vykusuje" ???
    Nevím, nevím jestli je tohle jeho holka... :D
    Tak co ty odbornice přes Matese???
    Je to ona??
  • joe.zlatho

    Re: Re: Re: Juu

    jo tk ty s nim chodíš?????? HmMm tak to sotva... *1* Mates má holku,ale chodí s ní už 5 let.... *1* takže áš smůŮůŮlu.....Ale zkusíme to *1* jak se jmenuješ?????? *7* protože já znám jméno jeho holky a jestli se jemnuješ tak jak jeho pravá holka,tak......máš štígro *1*
  • ...

    Mates je z Mandrage nejhezčí(podle mě),jinak jsou kluci všichni nej.
    Mě se nejvíce líbí ta nová písnička: Hledá se žena.Je uplně mazec akorát že není kde na netu si ji stáhnou.:(
    Mandrage jsou jedna z mích nej skupin(a taky zůstanou) :D:D
    Jinak se mějte všichni fajn.Zdar:) *14* *1*
  • Re: :)

    vyserte se už na kecy jak jsou krásní,a sladký. Dyť vo tom to neni,ne?
    Neřešila bych vzkazy slečen,který tvrdí,že s klukama chodí ven,kdo ví,třeba to je pravda. Sama kluky znám,párkrát jsem s nima byla večer ve městě,ale znám je dávno,než se proslavili Mandrage a nepříjde mi an tom nic divného,tak proč by je nemohli znát i ostatní?Však to jsou normální klucí z Plzně,který se nechovaj jako nafoukaný hvězdičky a drží se nohama na zemi.
  • Re: Re: Re: Juu

    ha-ha..trapka co si hraje na Matesovo holku co?a jak se jmenuješ?..hele fakt sorry joo!ale já Matese znám už dlouho a aj jeho holku!a vím o nív vše!takže i to že má uplně jinej nick než z kterého to píšeš!takže laskavě tady přestan kecát že jsi jeho holka!
  • mandrage18

    V poho

    jj pravdy mates je v poho klučík *3*on sice vypadá namyšleně..což si o něj většína lidí myslí...ae když si sním kecám na koncertech tek je fakt beSt *4* a má féést segru *1* z Ukrajiny..prostě..bezva to kámošíí *3*
  • Re: probudte se!!!!!

    xDD já s nim chodim do školy xD a přpadal mi sympatickej ještě předtím než mi kámoška řekla že hraje v mandrage xDD
  • sebikelik

    V poho

    Mates je v pohodě týpek..měla jsem tu šanci a je opravdu v poho a hezkej.. *14* *8*
  • Re: Smrdíte lidi!!:D:D

    Jak to myslíš??
  • Smrdíte lidi!!:D:D

    Třebas vypadá dobře, s chováním už je to horší... *9*
  • DIGITÁLNÍ DĚTI...

    ÚŽASNEJ VIDEOKLIP NA DIGI,DĚTI! MOOOOOOOC JIM TO TAM SEKNE...SEM ZVĚDAVÁ NA JAKÝM MÍSTĚ SE UMÍSTIJOU NA T-MUSIC CHART!!TAK SE SNAŽTE AT NA TOM NEJLEPŠÍM!! *3* *4*
  • Re: probudte se!!!!!

    tichej souhlas... myslim že o to opravdu nestojej... pochvalu asi slyšej rádi jako každej jinej,ale všeho s mírou dámy *7* ty co je znaj sem určitě nepíšou ani a jen si čtou jak je tu někdo ubohej a vyznává lásku tomu,koho viděl na plakátech,při njelepčim byl někdy na koncertě protože maminka dovolila vycházky... Holky,jděte si tokat někam jinam *15*
  • probudte se!!!!!

    proberte se!!!přestante s těma kecama jak chodíte s někym ven...tohle někdo vidět tak si utrhne držku...to snad neni možný...má je tu někdo třeba rád proto jak hrajou???ste do matese udělaný akorát proto že hrje v docelý známý kapele a vypadá dobře...žádná z vás ho ani trochu nezná tak přestante kecat takovýhle krávoviny...možná byste se nad sebou mohli zamyslet a taky nad tim že jejich přítelkynim a manželce to taky neni dvakrát příjemný....myslete aspon trochu!!!! *8*
  • Re: :)

    tsy voe už vidím jak si stebou dají sraz!!!!!!!:D:D:D:D:D DObrej JOke!!!!
  • Matess

    Podle mně to sou samí keci myslím si že Mates tady toto přehlíží a raději nekomentuje(bych se mu ani nedivila) *1* chápu že ho holky žerou ale zežrat by ho nemuseli *1* *9* bylo by třeba super kdybi jednou za nějakej čas by to tu Mates okomentoval sám myslím že by jsme se pobavili my i on *1* a možná by holku která s ním chce být jen proto že má kapelu a je k sežrání by ani nechtěl nevím...Myslím si že Celí MANDRAGE jsou Super jak vzhledově tak i hudbou *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit