Přejít na výpis diskuzí

Matilda Rose Ledger

OSOBNOST 2.3.2009 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hp

    chtela bych Matilde poprad ke 4. narozeninem hodne stesti,zdravi,lasky a podobnych dobrych veci *4*
  • ?

    Trošku nepobírám, proč sem dáváte za osobnost děcko herce Ledgera. Jen proto, že jeho tata byl slavný? To bychom tu potom mohli vyvěsit čtvrt republiky, a byl by tu každej třetí ... nechápu, koho toto mohlo napadnout, dávat mimino, které nic není, na osobnosti.cz
    • Re: ?

      Nezavid ze ona je dcerou nekoho slavnyho...a ze ty si jenom dite obycejnych lidi...Matilda je aspon pripominkou nekoho tak uzasnyho jako byl Heath...zatimco ty ses rozmazlenej fracek co zavidi....!!!!FUCK
    • pawlla.m

      Matilda

      Ano, opravdu taky moc nechápu, proč sem dávají Heathovo dítě, Heath byl můj oblíbený herec, měla jsem ho moc ráda. Ale taky jsem dost koukala, když jsem na Matildu na osobnostech narazila... *7*
    • Re: ?

      já to taky nechápu.Heatha neskutečně moc obdivuji a mám hrozitánsky moc ráda-víc už to snad nejde-,ale toto vážně nechápu.
    • gabi..heath..

      Re: ?

      Zamyslel si se třeba nad tím ty inteligente že je to pro nás fanoušky a obdivovatele Heatha jaási neutuchající spíše rostoucí vzpomínka....? *8* *8* *8* a jestli ti to tak vadí proč na její profil vůbec lezeš!!! nikdo te o to neprosil....!!! *16*
    • Re: ?

      tak esi ti to tak strašně vadí,tak si mužeš udělat svůj profil taky...!!!!!....Neser se do nás!!! *10*
  • eve-lyn

    všechno nejlepší

    Připojuji se ke gratulantům ,všechno nejlepší,hodně štěstí,lásky,zdraví.Nejrači bych jí to popřálůa osobně,ale to buhužel nejde..
  • heatcliff

    Happy Birthday

    Chtěl bych Matildě popřát vše nejkrásnější ke 4.narozeninám,- milující rodinu, a v žovtě, který před sebou má jen samé štěstí. Heath se na ní určitě dívá, a když v nocí spí, určitě ji chrání...
    Takže vše nejlepší,- Matilda je krásná, a má v sobě kus Heathe, Heath měl pravdu, když řekl, že pokud by někdy zemřel, tak by věděl, že bude žít dál, protože bude žít Matilda, a tak to asi je...)
    Jen škoda, že tu Heath v tento den nemůže být se svou dcerkou, ale takhle to bude navždy...
    Vím, že Matilda svého otce pozná určitě dokonale díky rodině, která jí bude vyprávět...Pro ní na jednu stranu nezemřel, protože věřím že bude obklopována jeho obrazem, obrazem jeho osobnosti a lásky- Vše nejlepší!
  • linett

    vše nejlepší ke

    4.narozeninám,i když si stejně myslím že tohle není tvůj fanklub,ale tvého otce,např.příspěvky:Vypadá jako Heath,doufám že zdědí jeho talent...No co byste sem asi tak jinýho psali,když je jí kolik jí je!
    Je to smutné,ona bude mít svůj život,a není Heath!! *15*
  • gallacher

    ..

    Matilda je proste nadherna,celej tatinek.......doufam ze michelle nedopusti aby na heatha zapomela...ja teda osobne bych ji ho pripominala kazdej den..
    • petrahladilova

      Re: ..

      já taky bych Matildě pořád říkala kdo byl a je její tatínek.Nesmí na něho zapomenout-obě nesmí zapomenout....
      Heath y seš náš andílek a moc tě milujeme-takhle bych to opakovala den co den. *14*
      • linett

        Re: Re: ..

        ..až by z toho za pár dní skončila v blázinci!!!!
  • evelynqua

    cukriček

    Juuu aka krasnučka mala slečna je z Matildy ... musim povedat ze sa moooc podoba na Heatha , najma do ksichtiku a te jej očka no proste cely ON ...ale aj z mamy ma kus...len mi je luto ze taka malička a uz je bez otca
  • ta podoba...

    Tyjo ona je fakt celej Heath :)
  • zdenule119

    Celej Heatheček...

    ...sice se to pořád dokola píše,ale já s tím musím naprosto souhlasit...je prostě celá po Heathečkovi...a ty krásnýýýý hnědý očička...a ty twářičky...no prostě k nakousnutí...uplně nádherná po tátowi...a jinak taky doufám,že půjde we stopách otci...a bude aspoň stejně tak dobrá jako byl Heatheček (no on je skwělěj pořád)... *4* ...a taky si myslim,že Michelle by nikdy nedopustila,aby Matilda na Heathečka zapomněla...myslím si,že to ani Michelle nechtěla...a je škoda,že tu ještě nejsou ty fotky...je to nějaké diwné...
    • a.n.c.a.

      Re: Celej Heatheček...

      jo souhlasim s tebou, ale jenom Heatha nenazivej Heatheček......diky
  • aliss67

    ........

    ešte stále tu niesu fotky Matildy.... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit