Přejít na výpis diskuzí

Matilda Rose Ledger

OSOBNOST 2.3.2009 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petrahladilova

    stejně

    Čím je Matilda starší,tím víc je podobná Heathovy.A to je dobře aspoň ji bude jasné kdo byl její otec.... *3*
    • zdenule119

      Re: stejně

      tak s tím naprosto souhlasím...je tak nádherná jako její tatínek... *4*
    • a.n.c.a.

      Re: stejně

      prave ze v ni ja vidim i Michelle, vidim v ni oba.... *4*
  • natali.rose

    matilda

    Musím říct že je to velmi krásná holčička,roztomilá a celá tatínek *3* ...doufám že bude mít i takový talent a dá se na hereckou dráhu!! *14* hlavně jí ale přeji aby byla v životě spokojená a dělala to co ji baví *3* *15*
  • petrahladilova

    Matilda

    Ona je kouzelná a když se na ni dívám na you tube pláču protože my to rve srdce jak je bez Heatha.A navíc ta podoba Heath v ní nechal hodně ze své podoby a to je dobře neboť se na Heathečka nezapomene a o Matildě jistě ještě hodně uslyšíme věřte mi *5* *15*
  • aliss67

    Moja matilda

    Matilda ja velmi pekne dievca,a uz to tu zaznelo ale je to čistý Heath...Velmi sa nanho podoba *4*
  • a.n.c.a.

    fotky

    tak kdy se tu konecne objevi ty fotky...:(
    • aliss67

      Re: fotky

      jj je to zvláštne...asi tych fotiek tam davame moc vela,,,tak nestíha ich ukladat...
  • b.e.t.u.l.i

    :)

    sladoucka holcicka... :) *4*
    • a.n.c.a.

      Re: :)

      jj cela Heath, ale z Michelle ma taky neco:)
      • gallacher

        Re: Re: :)

        jo to má ale hlavně je po Heathovi...Jako já osobne si myslim ze budeme mit na neho nejaky vzpominky........mozna jen malinky ale bude...a michelle doufam nedopusti aby na neho zapomnela.....Dyt on byl otec s velkym O.. *9*
  • dianna114
    Bože...tohle je nějaká osobnost???? Jste se zbláznili,ne? Koho sem dáte příště,Včelku Máju? *9**1*
    • zdenule119

      Re:

      jestli ti to wadí,že je to pro nás osobnost,tak newím proč sem lezeš...pro nás to osobnost je a nawždycky bude...a my si sem mužem dáwat koho chcem...a souhlasím s tím,že ty to určitě nebudeš...
    • aliss67

      Re:

      Koho sem dáme?? *5* ,tak ty to určite nebudeš *16* *9* ,
    • aliss67

      Re:

      maš niečo proti nej??? ako ano,tak čo tu vlastne robíš?? Matilda je osobnosť,a navždy ju budeme mať rádi,
    • gallacher

      Re:

      a pokud ti to nejak vadi tak sem neleeez
    • a.n.c.a.

      Re:

      schvalili ji tak co mas.....
    • gallacher

      Re:

      *5* MLČ..pro nas je to osobnost... *16*
  • teddy-girl

    wow!

    stejně je mazec jak už lidi matty znaj, vždyt jenom na googlu už je přes 600 000 odkazů :-O ale myslim si že většina z toho sou články o tom oscarovi že ho převeznme ona a taky ty honoráře. ale stejně holce sou 3 a jukněte na to *4*
    • heatcliff

      no prostě celá Heath!

      Už hodněkrát to ut asi zaznělo, ale je opravdu jako Heath-hlavně tedy oči-ty jsou prostě stejné! a asi bude mít i chování po tatínkovi!píše to i Michelle v knize-že každým dnem v ní vidí Heatha...takže to bude temperamentní, talentovaná a pěkná slečna- což tohle všechno měl i Heath! *4*
      • a.n.c.a.

        Re: no prostě celá Heath!

        coz je moc dobre!!!
        • gallacher

          Re: Re: no prostě celá Heath!

          jo to je MOC dobře..mozna by mohla jit i po stopach heatha,v herectvi...tak talent po tatinkovi urcite nejakej ma...takze by mohlaaa. *7* *1*
          • Re: Re: Re: no prostě celá Heath!

            Jojo,někde jsem ale četla,že Michelle si nepřeje,aby byla Matilda herečkou,ale lékařkou.
            • hislittlegirl

              Re: Re: Re: Re: no prostě celá Heath!

              No já si hlavně myslím, že si Matilda bude dělat co bude chtít a co ji bude bavit.
            • a.n.c.a.

              Re: Re: Re: Re: no prostě celá Heath!

              njn to si cetla v intouch....kdo vi co je na tom pravdy, ale ja bych chtela, aby byla hereckou....nejaky talent musela zdedit po Heathovi a po Michelle... *1* *3* ....snad bude hereckou:)
  • gallacher

    ..

    Hodne stesti k svatku Matty...sice jen u nas ale stejne
    • teddy-girl

      Re: ..

      taky přeju vše nej k svátku *3*
  • petrahladilova

    Moje dcera

    Mám stejně starou dceru jako je Matilda a ona má Matildu moc ráda a pořád chce abych jí ju ukázala na Internetu.Simonce(moje dcera)se hrozně líbí jak Heath zpívá v 10 důvodech a plácne policajta přes zadek to se hrozně směje...jsem ráda že ví moje dcera kdo je Heath a Matilda a Michelle,tu taky chtěla vidět i když si myslím ,že to proto aby věděla kdo je maminka Matildy...
    • hislittlegirl

      Re: Moje dcera

      Jo...taky budu jednou vychovávat svoje děti tak aby znalitakové skvělé lidi. Heath si zaslouží aby ho znal ccelý svět a někdy mě až překvapí jak málo lidí ho zná. Ale nadruhou stranu je pravda že snad všichni kdo ho znají ho mají rádi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit