Přejít na výpis diskuzí

Matthew MacFadyen

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan McFadyen

    Ahojky,
    pana McFadyena jsem poprvé viděla kdysi v tv v Enigmě, nijak zvlášť jsem si ho nevšimla. Dokud...sestra si koupila Pýchu a předsudek a tam jsem mu sedla na lep. O tom, jak fantastický je herec mě přesvědčil v In my father´s den, rozesmál v Death at a funeral a ve Warriors mně připomněl mého manžela, když byl mladší. Díky němu si připadám o dobrých 14 let mladší, to mi bylo sladkých patnáct. Bože můj, doufám, že někdy dají v tv Little Dorrit, nemůžu kvůli tomu ani spát..... Je prostě úžasný!!!!
  • ori

    Matthew

    Ahojky, jsem ráda, že jsem první kdo sem dává příspěvek v novém roce 2009. Pana MacFadyena jsem také viděla pouze v PaP, kde mě dostaly do kolen jeho něžné, smutné oči. A podle životopisu není k zahození ani v soukromí. Málokterý chlap má nervy vychovávat svoje a ještě manželčino dítě z předchozího manželství. Takže klobouk dolů před ním *14*
    • Re: Matthew

      Ty jeho oči jsou k sežrání *14* *14* Nemoho se jich nabažit...On má v sobě něco ! Co mě k němu táhne...
  • Pan Darcy

    Je mimo moje xapani, jak nekdo muze tak neskutecne zaujmout tim, ze se vlastne pulku filmu mraci a mluvi minimalne. Byl naprosto perfektni a behem sledovani filmu byx dala nevim co za to byt jeho zenou. Tenhle stav jsem zazila jen 2xpredtim: Pri sledovani Moulin Rouge s Ewanem McGregorem a u filmu Denik Brigid Jones taktez s Panem Darcym *4* Nevim, co me na tex nemluvnyx brucounex tak pritahuje, ale maji proste neco do sebe.
    • Re: Pan Darcy

      Souhlasím ;)
  • Mr. Darcy

    Mathew skvele ztvarnil postavu pana Darcyho. Ale vic nez herce obdivuju tu knizni postavu, kterou vytvorila Jane Austenova, toho bych brala vsema deseti! Nevite o nekom takovem? *14*
    • iwetka.v

      Re: Mr. Darcy

      vedet o nekom takovym tk bych ho uz klofla sama :) *14*
  • Matthew

    Naprosto mě dostal ve filmu Pícha a předsudek svým výrazem a úplně interesoval svýma očima a pohledem....Velmi zajímavý človíček!!! *3*
    • Re: Matthew

      Myslím, že dostal nás všechny *3*. Kam se na něj hrabe Brad Pitt *1*.
      • Re: Re: Matthew

        Máte pravdu,Matthew je prostě úžasný a dobrý herec.A ty jeho oči *14* *14* ,hnedle bych roztála.A to jiskření *3* .Já bych teda neoddolala.
      • Re: Re: Matthew

        Hej *14* Prostě typan... neříkám - Brad Pitt taky ale toto *4* je prostě špica *1*
        • Matthew Macfadyen

          Ahojky,
          Pana Macfadyena jsem poprvé viděla jak hrál v PaP...ta jeho mimika :D nechápu jak někdo může být krásný tím že se jenom mračí,hýbe svýma krásnýma očima a mluví svým medovým hlasem...úžasný herec..Potkat ho někde tak mě určitě odveze rychlá... *14*
        • Re: Re: Re: Matthew

          Právě jsem ten film dokoukala a tak nádhernýho chlapa jsem ještě neviděla..jak on to zahrál..wow to nezahraje nikdo...dokonalej..nemůže být takových víc..?:(( *14*
      • Re: Re: Matthew

        jojo..tento chlapík má ještě něco navrch....ale musím říct, že ty delší vlasy mu slušely víc.... *4* no, ale konec posuzování zevnějšku *5* je takový, jaký je, a je moc FAAAAAAJN *15* *1*
        • Matthew

          On je proste klasa *15* v pyche a predsudku bol super .... nadherne ho zahral bol presne ako v knihe taky odmerany a taky krasny *14* ja som z neho nemohla skoda ze nema take vlasy aj v normalnom zivote sice by vyzeral ako z inej doby ale je fakt krasny *14*
  • super

    pýchu a předsudek miluju a jeho taky *1*
  • nový film

    Ahojky, včera jsem viděla film Death at a funeral, kde hraje i Matthew MacFadyen a byl skvělý. Tak jako včera, jsem se už dlouho nezasmála *1* *1* *1*. Doporučuji. *4*
  • doporucuji

    doporucuji se podivat *3* *4* *3*
    http://fr.youtube.com/watch?v=opMmiNJqGLQ
  • Mr. Darcy

    Znám ho z Pýchy a předsudku, tedy z mého hodně oblíbenýho filmu... tam hraje pana Darcyho a moc mu to vedle Keiry sluší... *4*
  • death at a funeral

    doporucuji stranky www.csfd.cz,matthew macfadyen a spustit trailer filmu Death at a funeral. Matthew hraje hlavní roli a podle traileru to bude skvela britska černá komedie.
    • Re: death at a funeral

      Taky si myslím, že to bude dost dobrá komedie. Už se mooooc těším *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit