Přejít na výpis diskuzí

Matthew MacFadyen

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mr.Darcy

    Viděla jsem ten film pýcha a předsudek a popravdě se mi ten film zalíbil nejen obsazení ale celkové role každé osoby. Ale Mr.Darcy je v tom filmu nádhernej to je myslim beze sporů ale škoda že jen v tom filmu. Ale tam je tedy opravdu okouzlující *3* *1*
  • Viděla jsem ho ve filmech: -Enigma (rok 2001 o druhé svět. válce v Anglii, odhalení německých šifer), -Válečníci (rok 1999 o misi angličanů UN v Bosně)
  • Fakt by to chtělo víc

    Taky jsem někde četla, že se hodně angažuje v Shakespearovké společnosti a podílí se na uvádění jeho her. Natočil několik filmů, ale nic jsem tady nesehnala.Vím, že hrál v seriálu MI 5, který dávala česká televize asi před třemi lety. Kdo víte něco víc, dejte do placu.Rozhodně to vypadá, že to není jen tak nějakej balík. *3*
  • Údaje jsou dost strohé, chybí zde všechny jeho filmy. Je to sympaťák. *14*
  • je a vždy bude jenom a jenom můj pan Darcy... *14* *4* *14*
  • fffffff

    je hnusnej *1*
    • Re: fffffff

      Běž někam zanějakým tím tvým slizkým hercem tenhle herec je nejhezčí na světě aeště se koukni do zrcadla a pak někoho sud..... *9* *13* *16* *8*
    • Re: fffffff

      Chtěla bych vidět, jak vypadáš ty!!! Nebo se umíš jenom posmívat??? Chudáčku... *9*
  • Jééé... szupa... na tenhle profil čekám už asi půl roku a nikde nemůžu sehnat ani kdy se narodil *1* takže kují kují moooc *5* *15*
  • Mr Darcy rules

    Můj fakt oblíbenej herec.....ale jen v Pýše *3* ..... Protože v civilu nevypadá až zas tak úúúúúúchvatně *9* ...
  • Mr.Darcy

    v pýše a předsudku *14* by skvělej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit