Přejít na výpis diskuzí

Matthew Perry

OSOBNOST 31.12.2006 
137 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucisek02

    Nezapomente na středu!

    Ve středu máá narozky juu *14* *14* *1*
  • Best

    Je to nelepší herec na světě!!!! A taky nejkrásnější!!!!! A krásně zpívá *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • goldenka

    www

    http://matthewperry.one-breath.org/
    -jsou stranky(fansite) o mattovi,ale v angličtině,kdo chce muzete kuknout,jsou tam fotky,,videa,, *5*
  • Matthew Perry

    Matthew má takú istú výšku ako ja tiež mám 182 cm.V Priateloch je jednoznačne najlepší ako Chandler. *4* *3* *3*
  • goldenka

    znovu 17

    chyby tu ze hral v Znovu 17 *7* (17Again)
    • Re: znovu 17

      Hrál...ale stejně nejlepší je jako Chandler *3* *3* *1* *1* *1* *3*
  • teruliiinka

    Perry

    mathew asi není příbuznej katty perry že ? já jenom že ta shody jmen a nepříde mi to zrovna nejobvklejší *7* *7*
    • goldenka

      Re: Perry

      Ona se ale nejmenuje katy perry-to je jen jeji prezdivka(jako treba lucie bila se taky tak nejmenuje)-jeji prave jmeno je Katheryn Hudson *3*
    • Re: Perry

      Jmeno Perry patri mezi 100 nejcastejsich jmen v USA, takze to bude nejspis schoda. A kdyby ne, uz by se o tom beztak vsude vedelo *1*
    • chalva7

      Re: Perry

      určitě ne, to když by o něm nebo o ní psali v časopisu, sem tam by se i zmínili, že jsou příbuzní...
  • arion

    Dobře hraje v 17again:)

    Hraje suprově v 17again:) a v přátelích úžesnej:)
  • wellik

    METHEEEEEW

    je nej.. je to borec a je i hezoučkejj!!umí zahrát všechny role od komedie až po horor je plostě nejjj....!!!




    *14*
  • chicko

    kdo ho dabuje

    Matthew je krutej herec..v pratelich je po joeym druhej nejlepsi a v muj soused zabijak hraje taky super!!-..je to borec
  • dasha86

    hezky chlap

    Matthew je fakt hezky chlap, má krásný usměv a když ho ještě dabuje Čtvrtlík je úplně k sežrání *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší