Přejít na výpis diskuzí

Matthew Perry

OSOBNOST 31.12.2006 
137 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ???

    nevšimly jste si někdo že oproti jiným diskuzím o jiných hercích je tam hodně kritik ale tady nic??? to sem moc ráda protože ho mám moc ráda! *14* *14* je to skvělý herec a jsem moc ráda že se z toho alkoholu a drog uzdravil a je zase v pohodě...nejradši ho mám v přátelích! tam z těch jeho řečí někdy brečím smíchy!!! *1* *1*
  • Prostředníček

    Nevšiml jste si někdo, že Mattew má kratší prostředníček pravé ruky? Vypadá to, jako by mu chyběl článek. Je to vidět např. v díle Přátel s názvem "Tajemná komora" - s08e14. Nevíte, jak se mu to stalo?
    • Re: Prostředníček

      Ja jsem si toho nikdy nevsimla, ze by mu chybela cast prstu, ale nedavno jsem narazila na nejake fan pages, kde bylo psano, ze chybejici cast prostridnicku prave ruky je nasledek nestastne nehody pri zavirani dveri, kdyz byl jeste v materske skolce. Ted bezi Pratele na Prime, tak jsem schvalne mrkla a sledovala to, a obcas si toho jde trochu vsimnout.
    • Re: Prostředníček

      nevšiml jsem si, asi to bude jen špatnou obrazovkou! *3*
  • Matthew Perry-Chandler

    Matthew je ten najúžasnejší a môj najlepší herec na celom sveťe vždy ked povie niečo smiešne v Priaťeloch tak sa smejem až mám slzy v očiach,takisto by som sa s ním chcel stretnúť lebo ho mám moc rád ako osobnosť herca,totálny sympaťák.V Priaťeloch a Traja do tanga sa mi najviac páči. *4* *3* *3* *5*
  • Matthew

    Díky Mattymu byly všechny filmy s ní skvělé... je hrozně roztomilej,sladkej a vtipnej... Miluju jeho filmy :) kdyby byl v Čr neváhám ani minutu a jedu se sním seznámit :D *14* *14*
  • Matthew Perry

    Matthew je úžasný v Priaťeloch,Traja do tanga a Len blázni sa ponáhlajú,nieje viac,čo dodať. *4* *3* *3*
  • millášek

    hej to je nej herec ja ho miluji upe krasnej vtipnej nadhernej *14* *14* lovuju ho
  • vztah

    nevíte náhodou jestli ještě stále chodí s Lauren Grahamovou?=o)
    • goldenka

      Re: vztah

      ze prý s ní byl i zasnoubeny,ale uz myslim spolu nejsou-- *7* newim proc?
  • MATTHEW PERRY

    Matthew je najlepší herec na sveťe,szmpaťák má dobrú povahu:Traja do tanga,Friends,Len blázni sa ponáhlajú fakt super. *4* *3* *3* *5*
  • I love yooou

    *14* Já ho miluju ...je to úplně nééééj herec....je nádhernej *14* , má roztomilej úsměv. Vždycky, když se usměje vypadá tak krásně roztomile...jako štěňátko...miluju hooo... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Matthew Perry

    Ja som jeho velký fanúšik,Traja do tanga,Priaťelia je najlepší a úplňe perfektný, najviac sa mi tu páči. *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší