Přejít na výpis diskuzí

Mel Gibson

OSOBNOST 31.12.2006 
137 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já ti poradím ten film se jmenoval SPIKNUTÍ!doufám ,že jsem poradila,a vy dvě herečky se už přestaňte hádat je to trapné!Čauko a ať žije MEL!!!!!!!!!!!! *15* *3*
  • Prosba

    Prosim nejak se mi nedaři spomenout na film vnemš mel hraje je povařován za blázna ale jem mi vimili mozek nejaki vizvědní službi mel hlidat odce nedni žencki a ona mu pomáhala potom bil to špionážni tema prosim jde mi ten názef filmu dokonce si schovával vše do lednice na kodová zámek poradte
  • hm....

    Faktem je,že nejsem Ledy,ale Lady a už vůbec ne on,protože Lady znamená dáma,kdyby tady někdo uměl anglicky,že? *1* a když říkám,že ten jeho farmář s vidlema byl děsný,tak taky,že byl...uvažuj ja jsem Tavingtonová... *14* *16*
  • pozdrav

    Ledy Tavington jsi ubohý a nevíš a co mluvíš on je bezva a není to vůbec trapné to jsi spíš ty trapný pako.Nevíš co je dobré tak nemluv *13* *5* *13*
  • jen tak dal

    je naprosto super.Mám ho ráda protože se umí stvárnít s postavou,kterou hraje je prostě super *14* *14* *4*
  • Úžasnej chlap

    Co se dá vlastně o Melíkovi ještě napsat?Je to takový anděl s ďáblem v těle,ty jeho oči dokážou snad uhranout každého,mě teda na 100%,všechny jeho filmy jsou super!Jednoduše je to náš miláček a komu se to nelíbí ať si...!Zdravím všechny co ho milují tak jako já!!! *4*
  • Áááách! :o)

    Můj bratr o mě tvrdí, že pokud jde o Mela, tak jsem maniak.... No, každej máme něco. Já si myslím, že Mel je úžasný herec a navíc přitažlivý. A čím je starší, tím je hezčí! *14* Asi nejvíc mě dostalo Statečné srdce a Patriot.
  • fůůůůůůůůj!

    V Patriotovi byl skvělý?Tak to ani náhodou!!!!!Ten jeho farmář byl nechutný a směšný! *9* *13*
  • Je to fakt borec!
    • Re:

      Je to gentleman od pohledu což tady u nás v čr,se nevidí u chlapa,Tady jsou chlapi jen burani, MEL JE FEŠÁK,
  • Meldo jsi prostě nejnejnejnejnejlepší herec a vubec vsechno, co jsi!!!!!!!!!! *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit