Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ily93

    how many kilos?

    Víte co by mě zajímalo? Kolik Meryl váží. Ani nevím jak mě to napadlo, ale zajímalo by mě to. A kolik musela zhubnout na natáčení DWP.
  • ily93

    Margaret

    Supéér, tak je to na titulní straně osobnosti.cz, že se můžeme těšit na Meryl jako Tatcherovou :-D a myslím, že jí zvládne dokonale, ta zahraje snad všechny role
  • jeri

    Re: Re: K.V.???

    To si myslím taky *3*
  • Re: K.V.???

    Já myslím, že pozvání neodmítne *3*
  • Re: HELP

    Jasně, klidně mi mi napiš do komentářu adresu tvého blogu *3*
  • vabank000

    Re: Re: Re: :(

    nebojte,podle mě by neudělala nicmčím by nebyla 100% jistá *4* to jde je jí přece specifické:*
  • jeri

    Re: Re: :(

    To je strašný sice jí to přeju ale.....
  • jeri

    Re: Re: K.V.???

    Třeba překvapí.Máš její podpis??
  • Re: :(

    To snad NE! Jako další, ale nepotvrzený projekt ,, WELCOME TO PEOPLE"....Já mám o ní strach až se nepřepracuje!
  • sandy.velson

    Re: K.V.???

    Má teď dost nových projektů, takže pochybuju =)
  • jeri

    K.V.???

    Myslíte že přijede příští rok do tech K. Varů?? *9*
  • :(

    Lidi mám o tu naši Meryl trochu strach aby se nepřecovala. Tolik plánovaných projektů takhle nehrála ani když byla mladá. Vím o: Iron Lady, Mommy and Me, Great Hope Springs, Bella Luna, August: Osage County, a další si nevzpomínám název.... *7*
  • Nejlepší herečka

    Meryl se mi líbila zatím ve všech filmech co jsem viděla (a že jsem jich viděla fakt dost). Mám jí ráda hlavně pro její smysl pro humor.
    *3*
  • jeri

    Re: Meryl Streep

    to jo.Ona je ve všech nejlepší!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Meryl Streep

    Meryl Streep je vynikajúca herečka,páči sa mi vo filme napríklad Divoká rieka. *4* *3*
  • HELP

    ČÍ JE TENHLE BLOG (www.about-mary-louise.blog.cz) , JE MOC HEZKÝ A RÁDA K TOBĚ CHODÍM...HELE, NECHCEŠ SE SPŘÁTELIT? *3*
  • jeri

    Video

    Nevíte někdo jak si můžu udělat svoje vlastní video??Kdyžtak pište na můj mail ivca.jeriova@seznam.cz.Díky *3* *4* *4* Jeri
  • Re: Dotaz

    Meryl přijede podle toho, jestli bude mít volno zatím má v plánu dva filmy , tak kdo ví...Chtějí ji pozvat do KV NA FILM. FESTIVAL v příštím roce. A co se týče bydlení má dům ve státě Connecticut.Měla jsem i jeho fotku ale nevím, kde ji zrovna mám. Ale určitě má i nějakou nemovitost v NY.Když tam jezdí na nějaké akce což je docela často. A pendlování mezi CT a NY je náročné.Ale její domov je prostě Connecticut... *3*
  • jeri

    Dotaz

    ahojky nevíte někdo jestli přijede Meryl do CR??A nevíte v jakem městě Meryl bydlí,já myslím že v NY.Ale nevím to jistě díky a mějte se:Jeri *3* *4* .
  • vabank000

    Re: autogram a domov

    adresa je na simplystreep

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší