Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

    jj díky moc
    *14*
  • vabank000

    Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

    máš to na e-amilu *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

    Můj email je ivazaviskova@seznam.cz *14*
  • jeri

    Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

    Pro vabank000 kdo ti má dát ten mail já?
  • sandy.velson

    Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

    jeri, vážně nevím =)
  • vabank000

    Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

    nedala bys mi prsím svůj e-mail?já ti to na něj všechno napíšu *14* *3* *4*
  • Re: Otázečka

    Mockrát se omlouvám za pravopisný chybi. Kromě angliny mi taky nejde Čeština a Němina. Tak ještě jednou pardon.
    *10*
  • Otázečka

    Děvčata jen se chci zeptat jestli některá z vás nepáte plán jak se s Meryl setkat? A jestli jj tak jestli jste přemíšlely o tom co byste jí řekly? Mno já sem nat tím už několikrát přemíšlela dokonce mám aji malej plán, ale myslím, že nevíde. Ale kdyby višel tak fakt nevím co bych jí řekla. Já ani neumím moc dobře anglicky. *14*
  • Re: Re: Re: Re: IRON LADY

    mno já sem žádný peníze do obálky nedala. mno stejně je to jedno. Já se za ten dopis co jsem před několika měsíci odeslala stešjně stydím. Psala jsem tam takoví pi****** že se za to fakticky stydím a doufám že to nečetla :D akorát toho přívěsku mi je líto jestli ho nedostala. Byl fakt moc pěknej. Já se jindy nechválím, ale tenhle si pochválit fakt musím. Byl vážně moc pěknej. I se sloníkem pro štěstí! *4*
  • jeri

    Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

    pro vabank000 kde jsi to zjistila.Ty už jsi tu zkusila?
  • vabank000

    Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

    já vím,že to tak je,to je jasný,jinak by se ze všech těch dopisů od fanoušků po*** *14* :-D MYSLÍM,že ty peníze se tam mají poslat na 100% protože tak jako tak ti odpoví tím dopisem,který oni musí zaplatit
  • jeri

    Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

    pro sandy.veson.Nevíš jestli se posílají ty peníze i když chceš autogram?Díky
  • sandy.velson

    Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

    Holky, nechci vám kazit radost, ale Meryl odpověděla na dopis pouze 2krát ve svém životě. A autogramy neposíla ona, ale její agentura, je to tak vždycky. Ona jim dává jen podepsané fotky *9*
  • jeri

    Re: Re: Re: Re: IRON LADY

    nezkoušelas tam poslat dopis i o ten autogram?Já nevím jestli se to totiž platí i nazpátek.Jaká je ta Adresa do LA napiš mi ju prosím *3*
  • vabank000

    Re: Re: Re: IRON LADY

    já ji psala taky LA,ale ona více sídel,aso 4,kam jí můžeš napsat,ale ted má úplně novou,teda myslím,a to je prej 100% že to k ní dojde.Jo a kolik tě stál ten dopis,prosím tě?jako v kč,a posalalas jim v té obálce nějké peníze,oni budou chtít posalt dolary,aby ti mohly zpátky odpovědět,víš? *7* *14*
  • Re: Re: IRON LADY

    Ty si psala Meryl? Mno já to taky zkjoušela, ale do LA. Mno psala jsem jí ještě před tím Oskarem. Poslala jsem jí i vlastoručně vyrobenej přívěsek na klíče ve tvaru M, ale neodepsala mi. Možná jí to nedošlo, možná nemá čas si ho přečíst, nebo mi odepsat, a nebo ho vyhodila( což si myslím že by asi neudělala) *7*
  • vabank000

    Re: IRON LADY

    i love her.....já ti včera psala do AM,tak snad odpoví *14*
  • sandy.velson

    IRON LADY

    Mer tu roli přijala =D *3* *14* *1*
  • vabank000

    web

    Meryliny oficiální stránký mají nový design,moc se mi líbí.co vám? *14*
  • vabank000

    Re: Re: Nový film na obzoru

    jj,já doufám,že to klapne,Margaret je dobrá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší