Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • caokyspeed

    :D

    Ahojky vite že oblečení v its complicated patří hercům, a scénka s psichyjatrem je točena nejspíš u meryl v obýváku *14* *14*
    • vabank000

      Re: :D

      a jak to víš?
      • caokyspeed

        Re: Re: :D

        No mam stáhnutejch dost fotek, v mobilu a každej den si nějaký prohlížim! *15* A tak vim, že ty krásný fialový boty měla asi třikát na sobě, kabát taky a i ostatní věci sem někde viděla *1* *14* Podle mě to bylo tak, že přišlA Nancy k nim domů a vybrala to co potřebovala( spíš ty kostiméři) nebo tak *7* *15* *14* *14*
        • vabank000

          Re: Re: Re: :D

          no to nevím no,a kdyby se to točilo u ní v obýváku,tak by se o tom určitě psalo.....,ne? *1*
          • caokyspeed

            Re: Re: Re: Re: :D

            dyt řikam, že ten obyvak nevim jistě, ale to oblečení jo! *10* *14*
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: :D

              *1* *1* *14*
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: :D

              njn
  • lenka.k.666

    !!!

    Všechno nejlepší k narozeninám !!! *4*
  • Trapas

    lidi měla někdy Meryl v životě nějaky trapas nebo tak? jakože to třeba bylo v novinách?dík *7*
    • caokyspeed

      Re: Trapas

      Tak třeba... No, podezřívání, že ma něco s Piercem a pusa se Sandrou... určitě toho bylo vic ale žadnej velkej trapas... taky když ji umřel snoubenec to muselo bejt všude... vždycky si řikam, že je to její jediná smůlA v životě... Jinak ma na vš štěstí.... *14* *9*
      • Re: Re: Trapas

        svatáááá prvda a nevíš jestli sem chodí sendy *7*
        • vabank000

          Re: Re: Re: Trapas

          no,že má ve všem štěstí?je 16 krát nominovaná na oscara a má jen dva....to není moc velký štěstí *3* *9* *1* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Trapas

            To není o štěstí to je o tom že tu porotu vždycky někdo vožere a oni potom vybýraj blbě!!!!!!!! *1*
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: Trapas

              ale víš co! nejvíc nominovaná herečka, to neni uplně smula ne? *7* *15*
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: Trapas

              jo,přesně.třeba Sandra.Zlatá malina a Oscar....kravina roku
  • Meryl je NEJ!

    Ahojýý.. Jsem Merylinou fanynkou *1* *14* *14* Je prostě božíí!! s Meryl Streep jsem viděla Mamma Mia! a Ďábel nosí Pradu. no v Mamma Mia! Hrála celkem skvělou Donnu, ale jako Miranda v Ďábel nosí Pradu hrála celkem fúúrii.. ale i tak.. JE TO PROSTĚ NEJ OSŮBKA *14* *14* *14* STRAŠNĚ JÍ "MILUJU" *14* *14*
    • Re: Meryl je NEJ!

      mno tak to jsi ještě asi neviděla Nějak se to komplikuje co? MNo tak tam hraje úplně suprově. Nemám pravdu holky? *14*
      • jeri

        Re: Re: Meryl je NEJ!

        Máš pravdu Nějak se to komplikuje je super!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *4*
      • vabank000

        Re: Re: Meryl je NEJ!

        jj,máš *1* *14* ale ještě toho spoustu neviděla.....třeba hodiny jsou geniální....ale nejlépe doporučuji shlédnou všechny filmy....všechny mají něco do sebe,teda až na BRATŘI JAK SE PATŘÍ,tak kromě závěrečné scény není o co stát *14*
        • Re: Re: Re: Meryl je NEJ!

          jj mno a viděliste jak hrála v Něšťastných příhodách? Tam hralá tetu sirotků, ale málem sem se rozbrečela když umřela *9*
          • vabank000

            Re: Re: Re: Re: Meryl je NEJ!

            ne asi,teta josefina....jak ju sežrali pijavice *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Meryl je NEJ!

              JJ to bylo hrozný. *9*
  • Skvela§!!!!!

    Tak toto je teda neco.Vcera sem na ORF2 koukala film Madisonske mosty prave s Meryl Streep.To jak tam zahrala Francesku byla absolutni bomba.Dovolim si tvrdit ze Meryl je nejlepsich herecka vsech dob i na svete.....ty mlade pipky by si meli brat priklad prave z niiii....Diky
    • Re: Skvela§!!!!!

      presne
  • prosííííím

    hele chodi sem ještě sandy *7*
  • sharkamellita

    happy-b-day

    všechno nejlepšííííí *3*
  • Nejvíc se mi Meryl líbila ve filmu Hodiny
  • ily93

    Happy

    Birithday, vše nej Meryl!! Jsi ta nejlepší herečka a dneska lidi koukejte na víkend Meryl tam bude:-)
    • Re: Happy

      Jóó, ten Víkend z Meryl jsem viděla ale byla to jen malá reportáž..... ostatně, jsou všechny krátky ve víkendu *9*
      Tak zatim se mějte hezky paaááá *1* *15* *3* *5*
    • petlluska

      Re: Happy

      Všechno nejlepší Meryl!!!!Snad to pořádně oslavíš a rozjedeš jako vždycky!!!! *3* si naše jednička!! *14* *14*
  • vabank000

    číslo

    nemá ještě někdo to číslo na Meryl?já ho hledala v historii,ale už je smazaný:-(
    • sandy.velson

      Re: číslo

      +1 424-288-2000,ale je to jen na její agenturu XD Její číslo nemám ani já XD
      • vabank000

        Re: Re: číslo

        moc díky
        • sandy.velson

          Re: Re: Re: číslo

          Nemáš vůbec za co :) Ty chceš volat???
          • vabank000

            Re: Re: Re: Re: číslo

            ne.ale mam dobry pocit z toho,ze ho mam:)
            • sandy.velson

              Re: Re: Re: Re: Re: číslo

              hehe,škoda jen,že to není její číslo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit