Přejít na výpis diskuzí

Michaela Ochotská

OSOBNOST 13.1.2007 
132 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DRŽÍM PALCE...

    MICHAELO !
    DRŽÍM VÁM PALCE !!!
    JOHN
    *3* *1* *3* *15* *15* *14* *15* *15* *14* *15* *15* *14* *15* *15* *3* *4* *1* *13* *3* *4* *14* *14* *4* *3* *15* *4*
  • haha

    Zdar lidi,chapu,ze vam michaela imponuje.Fakt je,ze je vcelku chytra holka ale zbytek stoji za prd.Tim myslim,ta umele vytvorena poza.Vim to protoze jsem s ni chodila do skoly V Bruntale na obchodni akademii.Jen tak s nekym se nebavila vzdy pusobila dojmem ze je neco vic a taky to dost davala najevo.Ze se dostala do zprav je fajn,ale moc prirozene tam nepusobi.Vsichni jeji kolegove maji v teto oblasti daleko vic zkusenosti a jsou profesionalnejsi.Vecne resila sva prsa,ktere ji pry narostly po hormonech a sve umele prodlouzene vlasy.taky moc dobre nechapu tu jeji serioznost.Blvarem je provarena a ty historky o ni a fotbalovem tymu to je taky neco,jasne co z toho je pravda nikdo nevi,ale podle me by se toto u moderatorky vecernich zprav dit nemelo.Jako clovek me nikdy neoslovila.Ale cest tomu kam holka z maleho mesta vysplhala.Mejte se vsichni.V
    • Re: haha

      Lu,
      Tvuj příspěvek velmi dobře napsaný, stejně nezakryje Tvoji závist !!!!!!!!!
      *7* *15* *10* *5* *8* *16* *8* *8* *15* *10* *9* *9* *3* *15* *13* *13* *15* *3* *8*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *14*
  • milunka.op

    Vše nej

    Všechno nej Míšo k narozeninám 25 je krásný věk :) *4*
  • lalacoka

    och

    nejkrásnější žena v ČR *14*
  • moje láska

    Ahoj krásko!!!Proč tak nádherná holka nemůže být moje??
  • hudy

    Mazání

    Mno, diskusi jsem důkladně promazala a upozorňuji, že veškeré vulgarismy, urážky, pomluvy a věci, které sem nepatří budu okamžitě mazat!! *13*
  • Herectví je můj sen!

    Chtěla bych se stát taky herečkou...Prosím poradíte mi jak začít ?...Asi bych měla jít na nějaký casting,nojo ale na jaký?...
    • Re: Herectví je můj sen!

      No buď tak nebo vystudovat nějakou hereckou školu, ono se hodně dáva na zkušenosti a občas vyberou někoho kdo nemá takový zkuenosti ale na tu roli se prostě hodí
  • moc dobrá

    je to dobrá osobnost a dobrá herečka *1* *4* *14* *3* *3*
  • nevidim ji

    Ahojte..
    ja ji proste v te bondovce nikde nevidim..at se na to kkoukam jakkoli..nevidim ji tamůopravdu tam mela nejakou malou roli::? nebo ji vystrihli?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší