Přejít na výpis diskuzí

Michaela Ochotská

OSOBNOST 13.1.2007 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Míša

    Jak to tady tak pozoruju,tak musím říct,že jste závistivý idioti...!!Míša je normální holka a tam,kam se dostala je jen její zásluha.....závidíte...
  • HIHI

    Já vůbec nevím kdo to je *9* *1* *9* *1* *9* *1* *7* *9*
    • Re: HIHI

      ahoj tady tibor bydlým v karviné 2 doly sovinec 948 jsem zábavný srandovní pěkný jesly bys chtěla si semnou povikládat tak jse ozvi ps
  • g

    Micaela tak sem tady pro vás. *15*
  • či vím...

    Má velká prsa a ví to o sobě. Působí to lacině a trapně... *5*
    • Re: či vím...

      Ježiši, no a co, že má velká prsa a ví to o sobě??? Co je na tom tak špatnýho... může bejt pyšná na to, co má a že je to její... a hlavně, že jí to vyrostlo při tom, jak je hubená... Myslím, že z tebe mluví jen a jen čistá závist, holka... *1*
      • Re: Re: či vím...

        hmmm, to jo, silikony jí pěkně narostly LoL *1*
  • prosíííím

    prosíím kliknete bežte na tuto stránku nebojte není tam vir a co vám to udelá? nic:) je to otázka 5vterin moc dekuju...

    http://s8.gladiatus.cz /game/c.php?uid=27567
  • výška

    Poznala jsem ji osobně a musím říct že neměří 170cm jak se o ní píše je mnohem menší ale je moc krásná.
  • podvod

    Pořadí top 10 je podvod
    Každý den se odečítají počet navštěv a za nějkých 60 dnů a po vynulovaní se zase přičítají a to nezávisle na počtu lidí kteří otevřou tuto stránku.Jede to již po páté dokola. *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • forek pro Mišel

    chceš říct 3 stupně obezity? 1 stupeň...nevidim si na něj, 2 stupeň...nevidim si na něj když mi stojí, 3 stupeň....nevidim která mi ho kouří... *1* dobrý *3* *1* *1* *1*
  • prosíííííííím hlásnite

    ahoj mohly by jste pro me prosim hlasovet jsem martíííq na tomhle odbkaze: http://a-jojo.blog.cz/0712/sonb-iii -kandidati *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Oficiální stránky

    ... mrkněte na nové oficiální stránky: www.michaela-ochotska.cz ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit