Přejít na výpis diskuzí

Michaela Ochotská

OSOBNOST 13.1.2007 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá Míšo,jsi moc fajn a hezká holka,když jsem se dnes dočetla,že máš nového chlapa,kterým je pan Michal Exner,je mi Tě upřímně líto,neboť celá jejich firma je na likvidaci,takže pan Michal Exner,není určitě ta správná partie pro Tebe.Poptej se ho na jejich rodinný podnik a vezmi nohy na ramena včas.....
  • já si myslím že ti kdo jí tady kritizují tak bud závidí to co ona dokázala podotýkám sama a nebo její krásný vzhled kdybych měl říct něco na komentář oné osoby co míšu údajně znala na škole tak nevím jestli je to pravda ale i kdyby byla tak dneska je všechno jinak protože lidé se mění já ji znám dneska je velmi sympatická krásná a upřímná a chová se úplně normálně v osobním životě když ji tady tak pomlouváte tak se první podívejte před svůj práh a mimochodem má přírodní prsa
  • Prostě krásná ženská jak má být *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Už podle komentářů je vidět,že v době,kdy byla na Nově v Televizních novinách,tak vypadala nejlíp,ale pak se začala horšit a to že měla děcko tomu nasadilo korunu. Ted už i ten ,kdo byl z ní nadšený před 6 lety ani neví,že nějaká Ochotská vůbec existuje *15*
  • konečně jsem dosáhl toho aby jsi to vzdala ale že to trvalo osobně proti tobě nic nemam ale ty ji neznaš v soukromi a uražiš ji ona dela co ji bavi a ty predpokladam taky a vsem je hej tusim ze zas padne tak pet radku o tom ze neumim psat s diakritikou a na to mou inteligenci ze ty mas vysku a takove ty kecy ale taky ten cad nekradu a jeste k tomu pisu na mobilu
    • Tak jsem se sem přišla zas po nějaké době podívat...bohužel jak vidíš, potvrdila se má slova..Opět se "Míša" zas předvedla..Milý anonyme, já jí ani nechci znát...vždyť přece musíš i ty pochopit, že jí jde jen o peníze, rozbíjí rodiny a využívá ty svý chlapy a pak je odkopne...anonyme, probuď se, jak Ti tohle může být sympatické...je to smutný..bohužel..ničeho si nedosáhl, neboj, ale nebaví mě hádat se s lidma o povlu, který mi za to nestojí :-). Zkus se jako chlap( pokud tedy jsi) vcítit do Exnera, chudáka...:-( Je mi ho líto..Bohužel s ním pěkne vyšplouchla...a v televizi si hraje na slušňačku..
    • Kašleme na to...:-), co jsme si, to jsme si :-)
      • ok souhlasím
  • Michaelo,
    držím Vám palce ! Fanda Jiří *4* *4* *4*
  • chcu tě ojet
    • *16* *16* *16* *12* *12* *12* *16* *16* *16*
  • je to pekna holka

    Miša je moc pěkna holka,mně se líbi je mi jedno omu se nelíbi,ale mně jo!!! *14* *14* *14* *14*,ale škoda že je ji tolik roku *4*
  • miša

    Míšo mohla by si zveřejnit svůj mail?? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Míšulka

    Míšo bchtělo by to více fotek! Jsi kus *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit