Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až půjde Majkl do důchodu, pujdu do hospody a udělám ohňostroj!!! *1* *1*
  • Líbí se mi od Michala Davida jedine písnicka Kazdý mi te lásko závidí
  • no já nevím, ale nejste zrovna největší popularyta
  • Michal David nepatrí medzi moje obľúbené zpěváky. Je to len môj názor.
  • Nonstop, Můj brácha rukuje... jeho nejlepší songs
  • Michal David má dobrý jenom 2-3 písničky. Ty ostatní už ne
  • Nic proti Michalovi Davidovi nemám.A líbí se mi od neho nejvíc písnicka Kazdý mi te lásko závidí,ta je dobrá
  • Každý mi te lásko závidí a Non Stop,tyhle 2 písničky sú jedine dobré od Michala Davida
  • Každý mi te lásko závidí,to je jeho jediná dobrá písnička a tahle se mi od neho jedine líbí
  • Líbí se mi od neho jedine písnička Každý mi te lásko závidí
  • Souhlasím
  • Aj tak Karel Gott,to je osobnost a nejlepší český zpevák,Michal David na neho nemá a nikdy mít NEBUDE!!!
  • Každý mi te lásko závidí a NON-STOP sú od Michala Davida nejlepší písničky jednoznačne
  • Mě se líbí písničky od Michala, jsou hezké, melodické..ale Michal David mě připadá už namyšlený tak jako všichni ostatní
  • *12*
  • Mne se proste ty jeho písničky od Michala Davida nelíbí,každý má svoj názor
  • Každý mi te lásko závidí je nejlepší písnička od Michala Davida jednoznačne
  • Od Michala Davida se mi líbí jen jedna písnicka,Kazdý mi te lásko závidí,ta je jedine dobrá a jeho nejlepsí
  • Helou všecy! Mně je teprve jedenáct, ale jeden kluk ze třídy mi říkal, že su zm*tek, když Davida poslouchám.Já si ale myslím, že je Majkl fajn zpěvák a nikdo mi nebude rozkazovat, co mám poslouchat. Řek sem mu, že každýmu se líbí něco jinýho! Pliv mi do tváře. Petr P.
  • Nonstop to je nej! *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit