Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michal David je dobrej zpěvák!!!! Jeho písničky jsou dobré! Nonstop *4*
  • Michal David jen jedna písnicka se mi od neho líbí a je dobrá Kazdý Mi Te Lásko Závidí,ta ujde docela
  • kirushka97
    Přeji vše nejlepší! :)
  • Kája Gott je nejlepsí ceský zpevák.Michal David je jedno prachsprosté howado
  • Všechno nejlepší *4* *3*
  • Komunistické howado to je Michal David.Ty jeho písničky - hnus -
  • Jo, ja taky
    *4*
  • Naprosto souhlasím.
  • Mišo jsi jednička v 80 letech jsi válel byl jsi ikona československa HITMAKER chrlil jsi jeden hit za druhým,písničky šly do hlavy a daly se hned zpívat se snadným textem byla to BOMBA...Žral jsem tě ale ted promín ale pořád dokola odehráváš staré hity do nových verzí a nové písničky jako třeba Byla to láska s jednoduchým textem a mladou Vondračkovou mi připadá jako skok dolů.Promin ale na dospělého muže v tvých letech už mi tohle k tobě nesedí.Poslouchám tě furt ale jen 80 léta kdy jsi válel měl jsi mladý hlas a uměl jsi to rozjet....Asi by bylo možná lepší se zamyslet ale i tak hodně štěstí a úspěchu.
  • Michal David je dobrej zpevák a pokud ho nekdo nemáte rádi nelezte sem!!!
  • Omlouvám se,Michal David je fajn zpevák a má skvelé písničky
  • Je to suprovej zpěvák, mám ho ráda, nejlepší bylkdyž zpíval ve skupině s Chiarou Grilli a Davidem Mattiolim DAMICHI, líbí se mi italská hudba
  • Všichni, kdo máte rádi Michala Davida, mrkněte se na video! :-) Michal letos chystá velké turné s Luckou Vondráčkovou s názvem HIT TOUR! :-) Více informací na videu. :-) http://www.luckavondrackova.cz/link/?ids=1129&url=http://www.youtube.com/watch?v=1-pzdCh_C7Q
  • Taky s tebou souhlasím!!!
  • *15* vážně???? po 18 dnech a po tom, co někdo něco napíše???, *15* vážně moc zajímavé....... myslím že nikdo nikoho nenutí, aby sem chodil a už vůbec ne aby tu ventiloval své "silácké" řečičky a názory *2*
  • Diwa Swina más pravdu Michal David je bolsevický a jeste komunistický chuy.Ty jeho písnicky stojej za houby,uz som zmenil názor
  • bolsevicky chuy : ty jeho "pisnicky" : to byl ten nejdementnejsi a nejprimitivnejsi odpad, jaky vubec mohl vzniknout
  • Michal David je dobrej zpevák.Jeho písnicky se mi líbí.
  • vsechno nej k narozkam a taky k blizicimu svatku ten oslavime zaroven ja budi mit taky nar 42 simca
  • Vše nej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit