Přejít na výpis diskuzí

Mike Shinoda

OSOBNOST 31.12.2006 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vladish

    Konečně

    tak konečně dala sem semka 4 fotky a všechny 4 se nahrály paráda. Jinak dala sem semka ty nový fotky anny a mikeho pro ty co se neotevčřela ta stránka *14*
    • vladish

      Re: Konečně

      J na loidech sem ty fotky taky dávalla páč docela trvalo než se tady nahrály. no já se ani moc nevižívám v nahrávání těch fotek ale spíš v jejich hledání *15*
      • mikes38

        Re: Re: Konečně

        ja na lidi moc nechodim me to tam nebavi *1* *1* *1* *1* no ale dela ti to dobre *15* *15* *15*
    • linkinwoman

      Re: Konečně

      TO JÁ UŽ UKLÁDÁNÍ FOTEK SEM JSEM VZDALA. *15* A TY FOTKY JSOU NÁDHERNÝ.BYLY I NA DISKUSY NA LIDÉCH *15* *3* *15*
      • mikes38

        Re: Re: Konečně

        vladish ma vydrz *1* *1* nebo se v tom vyziva *15* *15* *15* nebo oboje *4* ja tady porad cekam na Talindu a porad asi nííííííc a uz me to nebaviii porad cekat ale cekam *1* *1* *1*
  • vladish

    luxusní ulovek

    http://mikeshinodaclan.sosugary.com /displayimage.php?album=241&pos=2
    rozhodně nejlepší fotka anny a mike podle mě *14*
    • mikes38

      Re: luxusní ulovek

      tyvl vladish smekam *1* *1* *1* fakt super stranka a ty fotky upe BEST *14*
      • Re: Re: luxusní ulovek

        mno jaksi mi to nejde ale veřim vam
        • linkinwoman

          Re: Re: Re: luxusní ulovek

          JJ TAKY TAK
  • mikes38

    profil??

    hele holky tak me napadlo ze bych skusila zalozit profil Anny nebo treba i Talindy *4* pro LP fans to urcite nejsou naky obycejny holky *4* tak me napadlo udelat jim tky profil *4* ale nwm jestli to u Anny pude ptz tam je problem s povolanim *9* Talinda pude v pohode *1*
    • vladish

      Re: profil??

      ono to schválení profillu docela dlouho trvá já když sem zakládala profil u tal cooperman tak se autorizoval až za týden cca *9* Nevím co napsat teda u Anny popřemýšllím o tom a když mě něco napadne dám ti vědět ale jinak je to dobrej nápad s těma profilama :D
      • mikes38

        Re: Re: profil??

        njn sem taky uz zakladala par profilu a vetsinou tady byly tak den mozna 2 po zalozeni tak nechapui proc to Talinde tak trva *9* *9* *9* *9*
    • Re: profil??

      to není zlej nápad u talindy a i u anny je povolani v pohodě vždyt anna je spisovatelka tak že v klidu je sehnat nejaky kvalitni fotky anny *14*
      • mikes38

        Re: Re: profil??

        jj *4* Talindu uz sem zalozila tak cekam na schvaleni *3* *4* nj ale kdyz tady Annu zapisu jako spisovatelku tak se prida ke spisovatelum a tam fanklub nejni *9* *9* tak nwm jestli mam zalozit Annu i s fanklubem tak ji tam musim napsat neco jinyho
        • mikes38

          Re: Re: Re: profil??

          tak uz tady druhej den cekam na autorizaci Talindy a porad nic *9* *9* *9* *9* to by me teda zajimalo jestli mi ji vubec schvalej *9* *9* doufam ze j *4*
          • Re: Re: Re: Re: profil??

            jasne kdyžtak napsat nějakymu adminovi ale eště čekej *1*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: profil??

              jeee to sem chtela napsat o kousek víííííííííš *15* *15* *15* *15* neva ze ne *8* *8* *8* *1*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: profil??

              jj me to taky hned na poprvi nevyslo musis to parkrat zkusit *3* *4* a kdyz ti to ani potom nepude tak mi pisni na icq ja je ulozim poslu ti to *4*
  • vladish

    Happy birthday to Anna Shinoda

    Tak teď sem se dozvěděla že Anna má dneska narozeniny tak že všechno nejlepší a ať je na Mikeho hodná :D *1*
    • mikes38

      Re: Happy birthday to Anna Shinoda

      jeee tak to je hefky *4* Anno všechno nej a at Otis nezlobí *15* *15* *15* *15* *15* a Mike tky ne *15* *15* *15*
  • mikes38

    .........

    budem muset jet do LA aby sme si to s tatkou vyridily *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • linkinwoman

      Re: .........

      TJN *15* *15* *15*
      • mikes38

        Re: Re: .........

        tak kdy mas cas?? *1* *1* *1* *1* *1*
        • linkinwoman

          Re: Re: Re: .........

          J TAK TO NWM.AŽ SE PROSTĚ OBJEVÍM NA ICQ *15* *15* *15* *15*
          • mikes38

            Re: Re: Re: Re: .........

            jasny budu na tebe cekat =* xD *15* *15* *15* *15* *15*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: .........

              muzes letet a nami vit segra *1* nekterej tatka pro nas urcite posle letadlo *1* *1* *1* staci zavolat *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: .........

              hej nezapomente na mě ja už mam naplanovany aji jakym letadlem poletim za chazem takže!!!!!!
  • linkinwoman

    DC A OTIS

    TED SE NA LIDÉCH ŘEŠÍ JESTLI NÁHODOU NEMÁ OTIS DC PLENKY.A POTOM TAM BYLA OZVĚNA NA TO ŽE TO ZASE NESMÍ JINAK BY ŘEKLI ŽE OTIS SERE NA DC *15* *15* *15*
    • mikes38

      Re: DC A OTIS

      *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* tak to je LOL *15* *15* *15* ja bych rekla ze Mike zacne Otise navlikat do DC obleceni hned jak mu naka velikost bude *1* u Shinodu snad chodi v DC cela rodina *1* jenom my dve sme vyjimky vit segra *1* *9*
      • linkinwoman

        Re: Re: DC A OTIS

        TJN NA NÁS SE V TOMTO OHLEDU PROSTĚ SERE *15* *15* *8*
        • mikes38

          Re: Re: Re: DC A OTIS

          *15* *15* *15* *15* *15* *15* vidis sere se na nas a ani nemusime byt DC nejni to supeeeer?? *7* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
          • linkinwoman

            Re: Re: Re: Re: DC A OTIS

            TJN *15* *15* *15* *15* *15* *15*
            • linkinwoman

              Re: Re: Re: Re: Re: DC A OTIS

              JJ *15* *15* *15* *15* *15* *15*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: DC A OTIS

              se mame xD *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: DC A OTIS

              no vidite to *3*
  • vladish

    fotky

    to je nejhorší když sem dáš tolik fotek a neukáže se ani jedna...mě se to taky stalo ale dala sem to sem znova a načetly se mě všechny tak to když tak zkus ještě jednou *3*
    • linkinwoman

      Re: fotky

      jj zkusím to znovu akorát nwm jaký sem tu dávala
      *15*
      • mikes38

        Re: Re: fotky

        jj *1* no tak sem se pracne hledala s fotkama Sida a sou tam jenom ty 2 *9* *9* *9* *9* aspon ze se tam dala ta tapeta *15*
        • linkinwoman

          Re: Re: Re: fotky

          NO TAK TO MÁŠ GOOD JÁ SEM TU HODILA 15 FOTEK A ANI JEDNA TU NEJNI *9*
          • mikes38

            Re: Re: Re: Re: fotky

            no dneska sem zase k Sidovi prihodila dalsi fotky myslim ze asik tak 15 nebo 16 tak sem taky dcl zvedala co tam bude *1* *1* *1* *1* se musim bezet kouknout *15* *15* *15* *15* hejik sestri kdyz budes on-line tak ti je poslu na icq bo koukni na muj blogis tam uz sou *1* *1* *1*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              *1* *1* *1* *1* jj *4* ale sem se mi daly asi jenom 3 n skoda sem myslela ze by se mohli dat skoro vsechny *4* skoda *9* *9* *9* *9*
            • linkinwoman

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              jj,jen si etě něco oběhám *15* *15* *15*
    • mikes38

      Re: fotky

      dneska sem davala fotky k Sidovi uz nwm kolik sem jich tam dala ale 2 uz tam sou *15* *15* *15* jeste cekam na ten zbytek *15*
  • linkinwoman

    MNO

    TAK SEM POSLALA ASIK 15 OBRÁZKŮ A NEJNI TU ANI JEDEN.
    • mikes38

      Re: MNO

      no tak to nas... *16* *8* *8* *8* ja se snazim trosku poladit tatku Sida ale taky to moc nejde *8* *8* *8* *8* *8*
  • mikes38

    ...

    to vis *1* *1* *1* *1* *1* sme byly na notasech tam sem dokonce rozchodila webgarden jinak na normalnich kompech co tam sou ji nerozchodim *9* *9* *15* *15* *15*
    • linkinwoman

      Re: ...

      *15* *15* *15*
      • mikes38

        Re: Re: ...

        taky shity tam sou *15* *15* *15* jen na tech notasech to de *1* *1* ale jeste by nam mohli rozdat myšky ten dotykac nemam moc rada *8* *15* *15* *15*
  • vladish

    ..

    okej okej mrknu se tam a budeme diskutovat *14* *1*
    • mikes38

      Re: ..

      no jas to bude lepsi kdyz nas bude vic *4*
      • linkinwoman

        Re: Re: ..

        JJ.SORRY ŽE SE OBČAS NEOZVU AE NESTÍHÁM. *9*
        • mikes38

          Re: Re: Re: ..

          to je v pohode segra *3* ja uz sem takovej zavislak tak sem tady denne *1* *1* *1* *1* *1*
          • linkinwoman

            Re: Re: Re: Re: ..

            *15* *15* TAKY BYCH BYLA KDYBYCH TO STÍHALA *9* *1*
            • linkinwoman

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              TAK TO POTOM JO *15* *15*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              no ja sem rada ze mam na skole zamereni na vypocetni techniku *1* to sme na PC docela casto *15* *15* *15* *15* takze sem vecinou tady *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit