Přejít na výpis diskuzí

Mike Shinoda

OSOBNOST 31.12.2006 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vladish

    ...

    *1* já myslím že jje zbytečný mu zase psat a stejně by stím asi nic neudělal..no nic já sem jdu hodit ještě nejaký fotky *1*
    • mikes38

      Re: ...

      ne ja bych mu stejne nepsala jeste by si na me vzpomnel a jeste by si o me myslel neco spatnyho *1* *1* *1* *1* *1* jj jen to zkus muzem uzavirat sazky kolik se jich nahraje *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • vladish

    ..

    no tak lepší než nic *1* ale zajímaví je že tapety autorizují všechny ale fotky ne *5*
    • mikes38

      Re: ..

      njn *9* skoda *9* to mam znova pisnoutu adminovi?? *7* *15* ne ja uz mu nepisu *15* *15* *15* *9*
      • linkinwoman

        Re: Re: ..

        *15* *15* *15* *15*
  • vladish

    ...

    Tak to je super z těch 41 fotek mě už odmítly 22.. tak snad aspoň nějaký tam dají *9* *9* *9*
    • mikes38

      Re: ...

      achjo.... *9* tak aspon neco sem daji i kdyz je skoda ze ne vsechno urcite to sou moc pekny fotky
      • mikes38

        Re: Re: ...

        hele neco malo tady je *1* *15* *15* *15* *3*
  • vladish

    ....

    No ted už čeká 41 fotek na schválení tak suu zvědavá co stoho bude..a přidala jsem tam ještě nejaký tapety *3* tak snad to brzo autorizují
  • vladish

    ...

    tak su teď zvědavá nahrála jsem sem asi 30 fotek schválně kolik se jich ukáže..ale tapety co sem semka dala se ukázaly všechny :D aspoň něco
    • mikes38

      Re: ...

      mno jako to sou moooc pekny tapety *14* *14* *14* *14* vazne parada *1* diky *4* mno a ty fotky by uz tady meli bejt?? sem si teda niceho new nevsimla *9* *9* *4*
  • vladish

    ...

    Aha tak že ztoho vyplívá že nám nezbívá nic jinýho než přidávat fotky a čekat kolik se jich nahraje *9*
    • mikes38

      Re: ...

      jj asi tak *9* no skoda n *9* by sme si klidne vzali i tu nekvalitni *1* *1* *1* *1*
      • linkinwoman

        Re: Re: ...

        NO AE KDYBY JSME MĚLI SVÁ ICQ(NEMYSLÍM TÍM NÁS DVĚ MIKES *15* )TÁK BY JSME SI JE MOHLI POSÍLAT *15* *1*
        • mikes38

          Re: Re: Re: ...

          mno tak my tam posilame kde co *1* *1* *1* *1* nej bylo kdyz sem ti chtela poslat ten koncik *1* *1* *1* *1* ale jako j vladish mi posilala odkazy na 2 dooost pekny obrazky vit *15* tak se segra nekdy ukaz na icq ti je poslu *1* *1* *1*
          • mikes38

            Re: Re: Re: Re: ...

            ptz oni sem nejdou nahrat *8* sem zapomnela rict *15* *15* *15*
  • mikes38

    nwm

    faaaaaaaaaajn tak na to dlabem *1* ale vcera sem davala tapetu u pearl harbor a dneska tam v pohode je *1*
    • linkinwoman

      Re: nwm

      njn to je jedno
      • Re: Re: nwm

        sem kua před 2 dnama do lp a je tam jedna ze tři
        • mikes38

          Re: Re: Re: nwm

          *16* *16* *16* je to zly ale uz sem psala adminovi tak doufam ze mi to co nejdriv vysvetli *4* *3* jinak sem davala asi 5 fotek k Aleximu a je tam jen jedna *16* *16* *16* *16*
          • mikes38

            Re: Re: Re: Re: nwm

            mno dobre taaakze kakadu mi na to napsal tohle: Ahoj, kazda fotka nejdrive musi projit schvalenim. Pokud nektere neprojdou, znamena to, ze fotografie je nevyhovujici (z hlediska kvality, rozliseni, obsahu). Proto muzou byt schvaleny pouze nektere fotografie. Diky za pochopeni.
            • linkinwoman

              Re: Re: Re: Re: Re: nwm

              *15* *15*
            • linkinwoman

              Re: Re: Re: Re: Re: nwm

              *8* *16* *8* BÓÓŽE *16*
  • linkinwoman

    :-(

    NO A JE TU JEN JEDNA *16* *16* *16*
    • mikes38

      Re: :-(

      *1* *1* *1* *1* z kolika??? *7* *15*
      • linkinwoman

        Re: Re: :-(

        ASIK TAK ZHRUBA Z 10 *16*
        • mikes38

          Re: Re: Re: :-(

          no tyvl to snad nejni mozny *16* *16* *16* *16* neskusime pisnout nakymu adminovi?? treba by nam to vysvetlil *3*
          • linkinwoman

            Re: Re: Re: Re: :-(

            no zkusit to můžem ae jakýmu?? *7* *7*
            • linkinwoman

              Re: Re: Re: Re: Re: :-(

              TO BUDE LEPŠÍ *15* *15*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: :-(

              mno napisem mu ahoj =)....... no ty tecky tam nebudou to se jeste musi vymyslet *15* bo je moznost ze to nechame *4*
            • linkinwoman

              Re: Re: Re: Re: Re: :-(

              JO TÁÁÁÁÁK TO ETĚ VĚDĚT *15* *15* *15* *15*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: :-(

              mno tak to je asi jedno ale spis co mu napsat *15* *15* *15* *15*
  • vladish

    ...

    Hey mají to tu nějaký pojebaný stím nahráváním fotek dala jsem sem asi 30 fotek A načetlo se jich asi jen 10 a to samí u Chestra a Joeho.... *16*
    • mikes38

      Re: ...

      jj je to naky jebly *16* maj v tom strasnej bordel asi skoro ve vsem *8* u Chazze je v diskografii HT meteora a MtM *5* *15* *15* *15*
      • linkinwoman

        Re: Re: ...

        NO TO TEDA,JÁ TU SEM HODILA ASIK 10 FOTEK A JSOU TU ASI JEN 2 *16*
        • mikes38

          Re: Re: Re: ...

          *8* *8* *8* *8* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10*
  • mikes38

    obrazy

    na mikeshinoda.com se objevilo celkem dost fotek z Mikovi vystavy *3* nejsou dany upne na zacatku musite tu fotogalerii trosku projet *1* jinak sou tam 2 new fotky z nahravaciho studia *4* doporucuju to navstivit ptz na jedny fotce je Chazz bez ruky Mike si u toho dal srandu z se mu vyparila pri poslechu jejich new songu *15* *15* jinak vetsinu fotek z vystavy se budu snazit dodat na muj blog mikes38.jex.cz *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit