Přejít na výpis diskuzí

Mike Shinoda

OSOBNOST 31.12.2006 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikes38

    heeeeeej

    vladish pridej se taky nekdy do diskuse u LP *4* *3* sem te tam jeste nezahlidla
  • vladish

    ...

    Tak to su ráda že to říkáš už sem se lekla že jen já sem takovej blázen *1* Ale v tom klipu je dokonalej
    • mikes38

      Re: ...

      tam jo *14* *14* *14* *14*
      • linkinwoman

        Re: Re: ...

        PRAVDA.ÚPE SLADKEJ *14* *14* *14* *14*
        • mikes38

          Re: Re: Re: ...

          jj *14* *14* *14* *14* *14* *14* vazne hezkej *14* *14* *14*
  • vladish

    ...

    na to mají taky moc pěkně udělanej videoklik ale nejlepší je prostě where'd you go a teď i Petrified *1*
    • mikes38

      Re: ...

      jo kdyz sem poprvi videla whered you go tak to bylo v telce a jako sem se u toho malem po...... ptz tam Mike vypada upe uzasne a hned jak ten klip zkoncil tak sem letela na youtube abych to zkoukla znova a znova a znova *4* *4* *4*
      • linkinwoman

        Re: Re: ...

        TAK TO JE PĚKNÝ.TO JÁ TO POPRVÉ VIDĚLA TAKY VLASTNĚ V TELCE AE V TÉ DOBĚ SME NET NEMĚLI TAKŽE JSEM MUSELA ČEKAT AŽ TO BUDOU DÁVAT ZASE V TELCE. *4* *4*
  • vladish

    ...

    to už sem viděla i všechny ostatní videoklipy..a i to tomto sem věděla že existuje ale až dneska sem ho viděla *14*
  • vladish

    Fort minor

    Omg *14* Teď sem poprvé viděla videoklip od Fort minor z písničce Petrified (su o 3 roky opožděná já vím) dokonalost sama Mikemu to tam strašně sekne *14*
    • mikes38

      Re: Fort minor

      *1* *1* *1* *1* *1* no tak kouni na remember the name *1* *1* *1* *1*
      • linkinwoman

        Re: Re: Fort minor

        JJ,BO BELIEVE ME *15* *15* *1* *1*
  • vladish

    ...

    To mě boužel ne mám tam ještě všechny alba LP a FM + i písničky z road to revolution a live in texas *1*
    • mikes38

      Re: ...

      *1* no proste tvrdej fanda *1* *1* *1*
      • linkinwoman

        Re: Re: ...

        ÁNO.NO AE KDO TU NEJNI ŽJO *15* *15* *14* *14*
  • vladish

    ...

    To já sem si musela koupit novou paměťovku 4 megabajty mě nestačily tak sem si koupila 8 tak tam musím naházet další fotky :D *15*
    • mikes38

      Re: ...

      *1* *1* *1* *1* *1* *1* no me stacej 2GB *1* *1* *1* *1* a koukam ze sou tady dalsi tapetky *15* a vypadaji pekne *14* *4* *3*
      • linkinwoman

        Re: Re: ...

        JJ TAKY MI STAČÍ 2 GB. *1* *1*
  • vladish

    ...

    No tak to sme na tom asi stejně v mobilu mám asi 300 Mikeho fotek a když někde čekám tak abych se nenudila tak si je pořád prohlížim :D
    • mikes38

      Re: ...

      *1* *1* *1* mno ja sem jich tam mela asi neco pres 100 a zabiralo mi ta asi 7MB *15* *15* *15* ale tak jako nakonec sem to probrala na nakych 60 *4* ale jako to mi dalo dost prace a premysleni *15* *15* *15* no a hlavne letely ty rozmazany bo nekvalitni fotky *1*
  • vladish

    ...

    To víš všechny fotky na kterých je Mike tak sou best o tom žádná *3*
    • mikes38

      Re: ...

      to teda ne *1* sem potrebovala misto v mobilu tak sem mazala obrazky a dosla sem k Mikovi n a ja toho previta nemohla smazat *1* *1* *15* *15* *15* on je na vsech fotkach tak peknej *14* *4* *9* *3*
  • vladish

    ...

    Tak dneska sem celej den strávila tím že sem hledala na netu Mikeho fotky a narazila sem na dost dobrý stranek tak že sem se v tom hodně vyžívala *1* A přidala sem asi 90 fotek dneska už mě ztoho trochu přeskočilo, ale stálo to zato *14* Tak doufám, že alespoň polovina fotek se tu ukáže a dodala sem i nějaký tapety a i k Chesterovi *5*
    • mikes38

      Re: ...

      jj to sou vazne best fotky *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit