Přejít na výpis diskuzí

Milan Hnilička

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnildo seš nejlepšííí *14* *3* *14*
  • ČAŠI JSOU STEJNAK NEJLEPŠÍ,HLAVNĚ TY!!! *1*
  • jé:( on má manželku a děti:((((
  • joo

    Jsi vopravdu dobrej stejne za vsechny goly co ti daj muze vetsinou obrana.to ja znam ja sem taky obrana ale ve florbale ale sem furt nekde u brany abych ubranila svou milou brankařku a proto sem asi tak dobra v obrane.nekdy mi je te fakt lito sleduju vas na OH ale letos se klukum nak moc nechce hrat ale stejne ste ty nejlepsi pro me a vsechny čechy.jestli si to rrečteš a treba se ti bude chtit i odepsat tak mi müžeš pisnout na dzesi@centrum.cz budu jedine rada mej se good a nezran se *8* *7* *4*
  • Drzime ti vsechny palce!!! Zvladas to skvele! Jen tak dal! Zdravime celej tym. Privezte nam zlatou hosi!!! *15*
  • Jsi supr

    Jsem moc ráda, že jsi jak v liberecký, tak naší reprezentační bráně. Jsi naše velká opora, ať už dopadne olympiáda i extraliga jakkoli. Už aby jsme tě měli v Liberci, těšíme se na tebe *14*
  • Máš výbornou formu

    Ahoj Milane, chtěl jsem Ti jen popřát do dalších zápasů pořád tolik bystrosti, mrštnosti a předtuch. Jde Ti to výborně, to jistě slyšíš z mnoha stran. Takže pevné nervy a hodně štěstí v klíčových utkáních. Zdraví rodák z Litoměřic!!!!! *3*
  • Na Olympiádě si ůůůplně goood! *3* Se Slovákama to bylo bezva..jen tak dal...good luck *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit