Přejít na výpis diskuzí

Milan Hnilička

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kritizovaný Hnilička

    Mám za to, že Milan Hnilička je kritizován za svoje vystoupení v Kanadě neprávem. Jeho snahu i nasazení oceňuji. Snad jedinou věcí je nešťastné sražení od Wallina, ve kterém lze spíše vidět faul a chybu rozhodčích - ne Milanovu vinu. Odvedl dobrý výkon :)
    • Re: Kritizovaný Hnilička

      S tímto plně souhlasím. připadá mi strašně nefér a navíc i hloupé, svádět vše, co se nepovedlo, na jednoho hráče.
      Ještě dneska, po týdnu, s toho cítím hořkost.
      Chtěla bych proto Milanovi za celou svoji rodinu vzkázat:"Držíme Ti moc palce a přejem hodně úspěchů!"
  • nekritizujte

    Podle mně Hnilda zachytal úpa na maximum.. No tak se to nepovedlo, nevadí, bude líp.. A kdo by měl nějaký keci, tak ať si tam stoupne místo Milana.. Rozhodně je to dost těžký a myslím, že za tenhle výkon by zasloužil pochvalu.. možná, že kdyby hrál líp tým a líp bránil, tak že je to v pohodě.. teď to sváděj na Milana... Je to docela ubohý... Milane, jestli ti můžu poradit, zkus to ještě příští rok za Repre, třeba to půjde líp!! *3* a kdo má kecy na tenhle názor, tak je podle mě padlej na hlavu.. zase o tolik nejde... *13*
  • Milane supr!

    Přešně tak. Vůbec nechápu, za co bysme měli být smutní.. za to, že jsme hráli skoro celej turnaj naprosto bravurně? Až na pár vyjímek to byla supr souhra a radost se na to dívat. Je jasný, že to zklamání ze čtvrtfinále tady chvíli bude, ale spíš než smutní bysme měli být pěkně naštvaní.. nezlobte se na mě, ale takhle blbýho rozhodčího jsem už dlouho neviděla.. počítat do 5-ti asi fakt neumí, blbě vidí a na video se jel podívat jedině, když někdo promluvil anglicky jen se švédským akcentem.. ať jde do háje! *16* *5*
  • Kritika...

    Nikdy jsem nikde nepřispíval do fanklubu, ale nyní nemohu jinak než zareagovat.
    Sleduji hokej, fandím hokeji, prohru jsem prožíval jako každý jiný co fandí a věří, ale kritiku? Za co. Za to že naši borci prohráli o "fous" se stejně výborným týmem? A M.Hnilička? Vždy se to musí svést na někoho. A na jednotlivce je to vždy jednodušší než říct: "můžou za to všichni v poli,že nikdy nedokázali dát ten NAVÍC gól...dva, aby se hrálo v pohodě. Takže Takže hokeji zdar, pevné nervy a chuť do dalšího střežení brankové čáry *3*
  • Za co kritika?

    Kritika je nezasloužená,byl víc než DOBRÝ.Za první gól,podle mně, mohli trošku obránci a na druhý ho jasně faulovali.Není co vyčítat!!!!
  • Hnilda je borec

    Hnilda je borec, podržel reprezentaci v těžkých chvílích a nikdy neřekl ne. Ani když měl jet na olympiádu jako trojka a za to si ho moc vážim. Každej z nás občas nemá den, to se stává, ale proč mu za to nadávat. Zápas se Švédy Hnilda zvládnul dobře. Těžko budeme hledat takovýho golmana. Milane díky a z těch keců si nic nedělěj.
  • Na slovíčko...

    Ráda bych touto cestou poděkovala Milanovi za výborný zápasy a vzkázat mu ať si nic nedělá z kritiky od lidí co mu nesahají ani po kotníky..kritizovat umí každý....Pamatuješ ty roky kdy tě opěvovaly..? Kdy jsi byl milován a kdy se ti ženské chtěly vrhat do postele..? Ta doba neskončila a já i celej tvůj fanclub ti věří a stojí při tobě...vůbec jsi nebyl špatnej, jen letos ta troška toho pokakanýho štěstí nebyla na naší straně...Myš
  • hnilda

    Z nějaké nesmyslné kritiky si nic nedělejte, odchytal ste to dobře a za neuspech českeho tymu mužou všichni a ne jenom vy....jste fajn, mejte se
  • Hnilda

    V Kanadě jste vodchytal uplně perfektně zápasy všechny, ale ten ve čtvrtfinále jste vodchytal nejlíp... Ať si říká kdo chce co chce vy jste byl osobnost na správném místě.. To že se nikdy nepovede nejaka strela chytit k hokeji patri... Ale tobe se to stalo opravdu malokdy... Hlavu vzhuru a pristi rok si to prosim z opakuj jeste jednou.. Takovej brankar jako ste vy by se mel s repre loucit zlatem a ne ve ctvrtfinale.. *3*
  • Hnilda

    Letos ti to prostě nešlo, ale dík za roky 199,2001 a 2005 !! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit