Přejít na výpis diskuzí

Milan Hnilička

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • =P

    Milan .. Néywíc brankář!! *14* Naňho nemá nikdó =)
  • je škoda je odchází

    Hnilda je super je nejlepší brankářm ,ale moc mě mrzí že odchází Z Bílích Tygrů Liberec!!!,a jde do Ruska-Ufy doufám že se mu i tam bude dařit , *3* *4*
  • Hnilička je moje zlatíčko! Je prostě úžasnej brankář i chlap *14* *14*
  • Hnilda je nejlepší v extralize

    Hnilda je ze všech brankářů v elh nejlepší!!!!! *14*
  • hm....

    hnilda je upee super,moe zlatíííško!!! *14* jenom, mě sere,jak teď vypadli tygříci,jak to všichni na něho svádiou že za to může on... *9* náhodou chytal super!!!on taky nemůže všechno chytit...a škods že nemůže do moskvy *5* ale stejně ho milujuuuu *14*
    • Re: hm....

      Když je na hovno obrana tag je jasny že to brankař nevychyta všechno..!!
  • hnilda nej.golman

    bude hratjagr v liberci zustanastu jeste a tygri rozdrte spartu tygri do toho *3* *3*
  • hnilda nej.golman

    bude hratjagr v liberci zustanastu jeste a tygri rozdrte spartu tygri do toho *3*
  • hilan

    hnilda ja proz te nejlepsi golman a milane je pravda ze v liberci mozna bude hrat jagr? cetl sem to v novinach prosim odepis mi muj e-mail *4* *4*
  • Hnilda :-)

    Hnildu moc neznam,le myslim ze je v poho..le na mistraku bych raci videla jako jednicku VOKYHO..le hnilda muze mit hned dvojku!!je to typickej brankar cesky extraligy,le do NHL?!tam raci ne..sou tam sami profici mezi kteryma hnildu zas az tak nevidim!!predem omluva fanouskum smecky tygru!! *3*
  • Zapomeňte

    *1* Ahojky. Vám všem se opravdu může Hnilda jenom líbit,ale ve skutečnosti je jenom můj!!!!!!!!!!!! *1*
    • Re: Zapomeňte

      a půšíš mi ho nědky?? Prosííím *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit