Přejít na výpis diskuzí

Milan Hnilička

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnilda

    Hnildo,

    moc dekujem za dobre vykony v Kanade.Hlavu vzhuru, odchytal jsi to skvele. *4*
  • NAGANO

    Já jsem Vás ( všechny) VAROVAL::::::::
  • ht

    Milan je nejlepší a na MS dělal jen to nej,abychom vyhráli a že rozhodčí a štěstí se k nám obrátilo zády nesvádějte na milana *3*
    • Re: ht

      Yees,
      ms. Hnilicka werry fantestic playman do brány.... Ale ve fabrik....
      you werry goot contols time work list...
      Thamk you, ms. Hnilicka...
      • Re: Re: ht

        Já jenom seděl, a koukal jak to Milan umí....Svoboda to radši nekomentuje....
        Ať žije Mensátor...
  • kkt

    Pan Hnilička nám to pěkně posral stane se no, ale jemu se to stává furt *1* *1* *1* *1* *13*
    • Re: kkt

      asi tak ten samej komentář, jako je níž
    • Re: kkt

      ubožáku!!!!
  • Pan Hnilíčka

    Pan Hnilička nechápe, že nám toho zkazil už dost a teď chce ještě otrávit takové superhvězdy, jako je Patrik Eliáš, ať odejde, to stačilo.
    • Re: Pan Hnilíčka

      Ty seš asi pěkněj chudák, už vidim tebe, jak chytáš. to se ti to kecá viď, když nejseš v jeho kůži. ty si asi nikdy žádnej sport nedělal a nevíš, jaký to je, když ti něco o takovej kousek uteče. Hnilda byl jeden z nejlepších z celýho týmu a to, že sme prohráli nezavinil jenom on. to že pustil jeden poslední gól, to neznamená, že za to hned může. Stejně tak moch zbytek týmu dát o pár gólů víc, abysme vyhráli. takže to laskavě nesváděj na něj.
    • Re: Pan Hnilíčka

      Hnilda je dobrý a těším se,že příští mistrovství nám to všem ukáže.Hlavně VÁM VŠEM,co umíte jenom blbě kecat.Ale tak to na tom světě chodí,že největší lempli a chudáčci kritizují druhé.
  • Milan Hnilička,Liberecká jednička

    Ahojky Všici!!
    tak už je tu duben..už je konec český extraligy a je tu MISTROSTVÝ SVĚTAAA!!... *3*
    Hnilda jede do Kanady jako 1..a mimochodem Mára Pinců jAKo brankář číslo 2!!takže S.U.P.E.R!! *14* ...doufám že vybojujem aspon bronz!!.. *3* ...jinak Hnildo těšim se na novou sezonu!!..a věřím že ten titul dáme!! letos to byla velikááánská škoda!!..ale Pinc chytal opravdu dobře!!.. *4* ..měj se kráááásně a držím ti(VÁM) na MS palce!!hodně štěstí a co nejméně golu!!pa!!..A LIBE A LIBE A LIBEREC *14*
  • Jsi nejlepší

    Milane jsi nejlepší brankář na světě. I když to není oficiální je to pravda. Taky seš pěknej, přeju Ti všechno nej, hodně úspěchů a zdravim Tě. Hanča. *3* *4*
  • Pozdrav

    Hnilda je fakt super brankář.Je škoda že odešel z Liberce ale zase se vrátí.Možná ještě lepší. *3*
  • NEJLEPŠÍ

    hnilda je můj 2 nejoblíbenější gólman.samozřejmě až po Turkovi *15*
    • není to pravda

      To není pravda Hnilda je lepší než Turek.
  • nejlepší

    Hnilda liberecký držel a teď když ho nemají tak nemají šanci.MOUNTFIELD VYHRAJE!!!!!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit