Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mír bratře Milane Suleji, máš myslet pozitivně. Otevřít všechny tvé zavřené čakry. Jen tak budeš spasen na cestě osvícení. Až tvá svíčka zhasne (snad za dlouho) zlo zatratíš a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
    Otevři okno a zvolej: HOJ HOJ TO SE MÁME, ŽE SE MÁME A ŽE SI VŠICHNI POMÁHÁME
    • zdravim pratele tak bude duvod k velke oslave podle overenych informaci sulejakom ten pozemek kdynske zastupitestvo v zadnem pripade neschvali k prodeji tu ohradku kterou si tu sulejaci okolikovali na sto procent neodklepnou dostanou ultimatum ze bud koupi cely vjezd nebo jim to proste zamitnou tak bude duvod k velke oslave a nejen ze sulejaci ty kulecky budou muset okamzite vyndat a jeste prijdou o penize ktere budou muset zaplatit na geodezii dari se bratri dari se
  • nika1979

    Mujidol MILAN SULEJ

    MujIdol Milan Sulejjjjjjjjj je goold yesss o.k---------- love you kiss......♥♥♥─────
  • *1*
    *2*
    *15*
    *3*
    *14*
    *4*
    *5*
    *11*
    *12*
    *16*
  • diky moc za prani k narozeninam moc si toho vazim a posilam pusinky ahoj milan sulej *14*
  • nika1991
    Cago Belo *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979
    *5* *5* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *5*
    • sulej je zivouci legenda opery mistre prosim dejte na vasprofil vasedalsi viea jste púroste uzasany *14* *14* *14* *14* *14*
  • ahoj milane vse nej k svatku mame te moc radi
  • Dnes jsem šel vynést petky a při zpáteční cestě mně odchytl Milan S., povídal něco o tom, že byl na operaci hlasivek. že budou dělat dlažbu a že už si lidí stěžují, že koupili pozemek. Já bych z toho nedělal tragedii, koupí jen část tak stači jít trochu oklikou, kam až pozemek Sulejů nezasahuje. Přeci nekupují celý park!!! Problém může nastat, když napadmnne půl metru sněhu, tak si to bud lidi prohrnou o kus dál či půjdou až ke kapličce či naopak k hasičárně :-) Michal
    • At už sežerou sulejojic celou ves, mě už je to jedno. Ale jedno vím jistě. Gauneri, zloději, a podvodníci mají v tomto státě zelenou, a projde jejím vse, se slušnosti tak v tomto státě, brzo POJDEZ.
      • Zdaleka, ale nemají Sulejovi v Hluboké nejvíce pozemků.
        • Co je do pozemku, ty dnes nejsou knicemu, ale tady jde oto, že sulejojic sebrali lidem cestu.
          • Já nevím jak ten pozemek bude přesně vypadat a nebylo by řešení si vychodit cestičku mimo třeba mezi rybníkem a kapličkou? třeba před Šlajerovími
            • jasne ze ano lide budou chodit prez park pod rybnikem a na ty magory se vyprdnou to toho dokazali ze koupili kousek pozemku ktery jim neni knicemu je to proste naschval aby lidem sebrali cestu
  • Může mi někdo prosím říct kde přesně je ta Vila? Ještě jsem jí nikdy neviděl a rád bych se podíval...
    • Zdravim pratele.Doufam ze letos Sulej nebude krakorat u naseho pekneho noveho vanocniho stromecku. Nikdo v nasi obci oto zajem nema. Za druhe mladej
      sulej je hlasen trvale mezi 14 bezdomovci na mestskem urade ve Kdyni takze zadny hlubocky obcan neni . SULEJOJIC atse laskave misto pomlouvani urazeni a hazeni spiny na poctive obcany Hluboke zametou u sebe doma maji ostudu po celem okrese ale hlavne ze opravuji barak a dum ktery sebere jednou exzekutor a ja se nato velmi tesim Bozi mlyny melou pomalu ale jiste a jsem z pozdravem.
    • ja jsem jenom zvedav az se sulejom ten jejich veteran rozbije co budou delat protoze opravy u tohoto typu vozu jsou tak drahe ze to predci i tu cenu za kolik jej koupili mozna ze jej odstavi a muze vnem bydlet milan i s vrbou v hospode rikali ze je to 10 let stary ojety krap a ze je to ke koupi uz od 300000 kc ja bych do takto stare popelnice byt luxusni ale porad je to stara popelnice penize v zivote nedal je to stejne jako kdyz je vyhodi z okna milan mystifikuje a rika ze to auto je nove ale je vsem pro smich protoze za tuto cenu si takto stare a ojete auto muze koupit vetsina lidi v hluboke ale neudelaji to protoze setri penize a ne jako stary blaznivy sulejojic z milanem kteri si stale neco dokazuji ze nato maji ale zatim jsou cele nasi obci pro smich a pro blaznz lide se smeji jen je nekde vidi
      • to i nova fabie stoji vic nez ten jejich ojety vergl Mi mame auta m aximalne 5 let a pak se jich rychle zbavime protoze to jsou uz krapy 10 let stare auto si muze koupit za takove penize jenom blazen ale omi sou blazni cela rodina a kdyz nekam jedou tak si mysli kdovi co nemaji smeji se jim jak v hluboke kde uz je vubec nikdo nebere vazne starej syslal matka krikna a mlady oba dva blazni o domaulicich ani nemluve blaznova rodina
        • Zdravim panove. Obvolal jsem me kontakty v Mercedesu v Plzni a zjistil................Mercecedes s 320 nahon na vsechny 4. Rok vyrovy2009 meli jej tam na prodej jako ojete auto uz od ledna tohohle roku. Nikdo je nechtel neni moc v dobrem tecnickem stavu.AUTO STALO JEN 400.000 kc jako O JETINA. Podle vyjadreni kamose auto ma ruzne neduhy proto tak levne.Sulejojic si tedy kopili pekny krap jak vise prispev zpravne zminuje preji pekny den . Z toho jednoznacne vypliva ze sulej lze jako kdyz tisne auto je stary a ojety krap
        • Nauc se psat kdyz chces neco komentovat primitive.
  • On je problém, že vstoupit do parku je vlastně tak trochu nelegální, pokud tam nejdete třeba sekat trávu, zalejvat buxusy u pomníku, kladení věnců u pomníků obětem války, hrabat listí a třeba sbírat klesti spadlé stromů. Popř, uklízet odpadky zanesené větrem. to že tam někdo chodí je vlastně jen tolerováno.

    Správně by lidi měli chodit kolem kapličky nebo hasičárny, pokud chtějí jít do části obce na druhé straně parku.

    Toto zdělení není zastávání se operního pěvce, jen taková úvaha
    • Sulejojic, vraťte, lidem kus parku, a cestu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit