Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě jednou přesvědčil Milan Sulej, abych začal komunikovat s nějakou paní po e mailu.Šlo o nějaký obraz co nabízela ke koupy. Prostě jsme tam různě smlouvali o ceně. Nakonec jsme se domluvili o odložení koupě o několik týdnů. Pak když ta domluvená doba utekla, tak najednou pan M.S. řekl ať si zablokuji
    e mail té prodávající. Celé to bylo podivné.

    a nemluvě o aukru. Kde Milan prostřednictvím mě našrouboval cenu obrazu.

    jednou zase povídal, že údajně komunikoval s lidmi co dělali nějaké podvody s obrazy nebo co a že je chytli.
    Prostě: mě příde, že Milan Sulej je jako ten černý král z pohádky " O statečném kováři"
    • Varovani pred gaunerem. Je mi to hrozne lito., ze to jeste neskoncilo. Protoze Pavel, je muj hodne dobry znamy, a mam jej neskutecne rad. Ne jen ze si pan Sulej, vzal jako rukojmi, Pavlovo rodinu, k citovemu vydirani, a ziskani dalsich penez, ale on si jeste drze napise o dva a pul mice. No mam dost. Jestli Pavlovi ublizis, a ja se to dozvim, a fakt dozvim, tak se do toho vlozim ja, a to uz to bude litat.
    • To jo to sedi me zas pripomina CARODEJE MRAKOMORA z pohadky princ a vecernice.
  • nika1979

    : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    pro něho bych. z libala celej život....................... tedka urči bude koncertovat asi koncem července...... da članku Aha...... nicccccc psat nebudu... neni podvodnik ani lhař.... až jsi vířešim rodine problemi. take vym zpořadu talentmanie. že bude nata čet cd.. a pak bude spivat♥♥☺♥♥♥♥♥♥
  • nika1979

    : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    ♥♥


    ◄░X░░─
  • Sejdeme se v tranvaji,
    v lese troubí jeleni.
    Sejdeme se v lese,
    co nám kdo nese.

    *5*
  • Kam zmizel pan Milan Sulej, před časem se stáhnul z veřejnosti a už nechodí ani venčit svémo pidi psa. Odsouzen nebyl, to by už bylo v bulvárních plátkách. Spekuluje se o všem a nemožném, místní rozvědka má, ale jasno, Milana odnesli do pekla. ale taky je možné že je jen nachlazený

    Mudr judr svetr
    • Má asi zápal plic
  • Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl ¨

    problém je ovšem když naslouchač lží zapomíná a co mu bylo v minulosti nalháno. *2*
    • vazeni pratele kamaradi fanousci V posledni dobe se me casto ptate proc jsem nezpival u naseho vanocniho stromku v HLUBOKE reagoval jsem uz nato na facebooku tak cinim tak i zde Unavuje me stale dokola vysvetlovat kazdemu jdnotlive jake duvody me k tomu vedly tak cinim timto zpusobem Predne jsem nemocny jak jste mohli cist v Aha Za druhe jsem ani v hluboke zpivat u stromku nechtel Nemam vubec zapotrebi aby pri mem zpevu provokativne lide odchazeli a tak davali jasne najevo ze nechteji abych zpival lide takovy kteri mi jsou tak jedine k smichu a kterymi pohrdam zavistivy jednodussi kteri kdyz provokativne chodi kolem nasi vily tak nemuzou vzteky a zavisti ani polknout lide primitivni a ubozi napr z ruzove zhnile kuci naproti nam Takze proto jsem nezpival muzou si tam stoupnout sami a neco zaspivat misto skakani po stole v mistni restauraci Zaroven se omlouvam vsem slusnym lidem kteri maji radi muj zpev Ja ale tohle opravdu nemam za potrebi prezentovat se v HLUBOKE z pival jsem na vsech prednich jevistich v ceske republice jsem casty host televize a rozhlasu atd Moje jmeno je mezi nejvyznamejsimi opernimi pevci na svetove wikipedii takze nemam vubec zapotrebi aby lide odchazeli tolik na vysvetlenou pratele kamaradi preji VAM KRASNY NOVY ROK MILAN SULEJ
      • Lide neodchazi, kvuli Tvemu zpevu,, nato nikdo nerekne pul Slova, ale kvuli Tobe, jsi Psychopat,proto.
        • Sulej, ma znicene zdravi, a to uplne, protoze 25bere cokain, z toho uz ho nikdo nedostane.Na kazdou s... I, se vari Voda.
        • Dopadnes Milane jako Bartosova, ale muzes byt klidny, naposled si slavu byt posmrtne uzijes.Protoze az se neco stane tak otom budou opravdu informovat vsechny sdelovaci media. Protoze ty jsi pro ne se s vymena extravagant nim zivotem, Raj.
          • Nauc se psat
      • Milane ty totiž nejsi slavný jak myslíš. Když se řekne Milan Sulej spoutu lidí napadne hned nějaký zločinec či bezdomovec popř. feťák či alkoholik až když se řekne operní pěvec, možná si někdo matně vybaví talentmanii či superstar či jiné soutěže.

        Já jsem už se z psychického dna dostal a Milan S. mě zase dostal na dno. Když umřel děda pořád mluvil o mrtvých i když jsem mu říkal, že ted na to není vhodný čas.

        Sliboval, že půjdem na Koráb a kdybych měl čekat až se uráčí tak tam nejdu nikdy, Slibuje hory doly třeba na chodské slavnosti, že půjde na večeři a zkustek utek a tak je to se vším. U Milana nikdy nevíte na čem jste. je strašně nerozhodnej
        • Je mi jen lito jeho rodicu. Ty dopadli . Takoveho grazla mit v dome.At Vas otec nebo pani matka knim zajdou nez se zhroutite. snim mluvit vubec nema cenu . Dela si jen blazny. JPH
        • Zato u Michala Slajera kazdeho napadne prsteny blb, ktery neni knicemu, Leda blbe krafat jeho blbou hubou zalez na psychiatrii Kam patris, a starejte se cela rodina o sebe mate tech magoru a blaznu v rodine hodne, a to uz od narozeni, takze zalez do Hoven Kam patris, nebo pres tu Tvoji hubu dostanez tak ze Te doma nepoznaji, jasne jsem Ti to rekl az Te potkavali tak Ti ji rozmlatim.
          • Slajerojic tohle si nenechte libit. Boze to je grazl. Sprostak sprosty.
            • . Ja uz sem se Sulejem, davno skoncil. Je fetak. Je velmi nebezpecny.Znam jej, dobre. Reste to, a okamzite se snim pane Michale Slajere prestane stykat. Je to velky lump. Jste hodny chlapec, a stim grazlem okamzite preruste vztahy, nez se stane nestesti. Preji Vam Stastny Novy Rok. J. P. Holy.
            • Zasla bych za Sulejicma, a pekne v klidu bych Jim to rekla, jak je syn sprosty, a jak urazi.Michale,rekni to rodicum.Milanovi,nema cenu nic rikat, to nepomuze, a bude urazet a ponizovat dal. Tem Sulejom, bych to rekla, aby Vas vsechny nechal na pokoji, slusne.Jinak klid proste nebude.
        • Milane, hej Co to je u vas ve vsi za blba?
  • Milan nikdy nepochopí, že hlubocký obyvatelstvo se nikdy, ale opravdu nikdy nepodrobí Milanovi. Milan disponuje velkým kontem, ale malým morálním kreditem. Milan přemýšlí jak své jmění rozmnožit. Ale uniká mu moč (teda moc) a taky stolice (teda police na stěně)
  • Čtyři bývalí spolužáci se sejdou po 20 letech u piva. Po třetím kousku jeden z nich odkráčí na toaletu a zbylí tři se začnou bavit o svých synech. První povídá: "Já jsem děsně hrdý na svého syna! Studoval totiž v Americe Economy and Business, po škole dostal výborné místo ve skvělé zahraniční firmě a nakonec se vyšplhal až nahoru a dnes dělá ředitele celé firmy a je tak bohatý, že svému nejlepšímu příteli koupil k narozeninám fungl nového Meďoura." Druhý na to odpovídá: "To je fakt dobrý! Ale, ani já se nemusím za svého syna stydět. Začal dělat u letecké společnosti, pak si udělal školu, stal se pilotem a dnes v té letecké společnosti vlastní většinu akcií. Svému nejlepšímu příteli prý dal k narozeninám soukromý tryskáč!" Třetí na to: "To můj syn vystudoval stavební inženýrství, začal podnikat a dnes je majitelem největší stavební firmy světa. Jen pro zajímavost, svému kamarádovi dal k narozeninám postavit vilu na Malovance!" na to si všichni tři začali gratulovat, jak šikovné syny mají, když se vrátí čtvrtý ze záchodu a zeptá se: "Proč si tu tak gratulujete?" -"Právě jsme se bavili o tom, jaké máme úspěšné syny a jak jsme na ně hrdí! A co vlastně Tvůj syn, co dělá, jak se mu daří?" "Můj syn je gay a živí se tancováním po nočních klubech" odpoví čtvrtý z kamarádů. Ostatní tři ho se sklopenýma očima začnou litovat: -"To nás mrzí, takové je zklamání!" -"Proč, kluci? Já se nemám za co stydět! Mám ho moc rád, je to hodnej, pěknej kluk a tak zle se přece jen nemá...Zrovna k posledním narozeninám dostal od svých třech milenců vilu, tryskáč a nejnovějšího Meďoura!"
  • 1,5 hrnečku polohrubémouky, 1 hrneček hladké,3 vejce, prášek do pečiva (rum)--nemusí být. 1/2 hrnečku oleje, 1/2 hrnečku mléka , 3/4 hrnečku cukru---to smíchat a pect asi 25 minut.

    1x tvaroh, 1x vejce, 3lžíce cukru, rum

    potřeme džemem či ovocem

    a máte luxusní buchtu jako pro prezidenta jakékoliv země nezemě
  • Každý má na tomto světě úkol. Já,ty i vy ostatní !! Lidi jsou andělé i ďáblové. Zlo na této planetě existuje napříč celou dimenzí. Vedle zla je dobro, které je též prostoupeno celou dimenzí. Zlo i dobro mezi sebou vede dlouhou vleklou krutou válku, která ničí dobro. Kladivo na zlo je láska a věrnost. Zlo nesnáší šťastné konce. Démon je přítomen stejně jako anděl na světě.

    Lidi mladí i staří zničme IS vojensky. Pravda a láska s zasnoubí s dobrem

    Máj v duši přeje Hlavonožec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit