Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak pokud to auto není kradené, tak si myslím, že mě i okolí může být jedno zda ta koupě byla výhodná či ne. myslím ovšem, že je přednější si koupit auto na které se může člověk spolehnout a ne jen aby vypadl na efekt jako zlatka.
    • Zdravim pratele. Velka omluva vam vsem kteri jste cetli me prizpevky ohledne toho vozu. Auto nestalo 400.000 kC Jak mi omylem sdelil muj kontakt v Plzenskem mercedesu kde Sulejojic auto koupili ale 500.000 Kc omlouvam se za mystifikaci nyni je vse uvedeno na pravou miru. Dekuji.
  • pěkně zpíváš
  • Dne 15.2.2018 jsem se náhodou sešel s Milanem V., který žije u oper. pěvce. prohodil s ním pár slov. pak jsem šel na bus 8:33 směr Domažlice. Na zastávce jsem se bavil o oper. pěvci též s náhodnou obyvatelkou Hluboké. Po té jsem odcestoval do krásného chodského města Domažlice. Jel jsem uplatnit poukázky na kosmetice. Piji poklidně čaj netušíc nic z lého najednou padlo 11:10 a pípla sms. V půlce procedůry jsem sms nechal sms a v klidu mě paní dodělala. Pak jsem běžel na bus. Trhnul jsem asi rekord v přesunu Náměstí-hlavní nádraží čsad v Domažlicích. Na sms jsem se stále nepodíval. asi ve 14h jsem kouknul a co jsem spatřil?! Sms od operního pěvce. text: ***jeste jednou ty delnickej c.r.ku, zjistím ze si me pomlouval, zabiju, TE!!!***

    takže nebezpečné vyhrožování, navíc jakej já sem dělník že jo? navíc já si nedělám iluze, že mě taky Milan S. nepomlouvá. navíc ta čárka ve věte jak udělal před slovem zjistíme je nějaká ukvapená, má být až před spojkou.
    • Strašne, ten musel být vzteky bez sebe. Nechápu kde se může vzít v někom tolik Zla.
  • Dobrý den,

    před časem jsem se zde ptal kde přesně je ta vila pana Suleje, že bych se na ni rád podíval. Doufal jsem že dostanu adresu oné vily, ale místo toho mi nějaký pán mikimauz poslal do podkomentáře informaci ohledně nějakého vozidla. Nechápu smysl toho sdělení, jelikož na to jsem se neptal. Vypadá to že i pan Sulej komentoval můj dotaz, ale bohužel jsem se zase nedozvěděl žádnou adresu, a navíc se zdá že komentoval spíše mikimauze než mě.

    Mohl bych tedy znovu požádat o adresu vily pana Suleje? Nejsem z Hluboké.


    Děkuji za pochopení
    • dobry den najdete to treba v aha na internetu clanek se jmenuje pribeh silny jako noha od kulecniku jsou tam obrazky sulejojic vily
      • Děkuji Pavle. Bohužel z toho článku jsem se moc nedozvěděl. Já doufal spíše v něco jako adresu té vily... *13*
    • tak to snad ví každý, kde pan Sulej bydlí. V jedné vesnici na Domažlicku
      • anonym
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Muj milaček idol tenor Operni Pěvec je mujjjjjj Milan Sulej *14* *14* *14* ♥♥☺******
  • Míšo my věříme, že jsi šikovný kluk. Technický tip a máš veliké srdce. Vzhledem k okolnostem to zvládáš skvěle.Ten člověk co se tu podepisuje taky Michal, je nejspíše nemocný člověk, který má potřebu se zde prezentovat a měl by se léčit. Jelikož se smát se někomu za něco, za co nemůže je velmi ubohé.
    • To jsem se pobavil, az jsem se z toho vaseheho pani o magorovi slajerojic, nachcal do Kalhot, velmi dojemne ha, ha, ha
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14*
  • nika1979
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • vazeny mistre vse nejlepsi k vasim jm narozeninam moc a moc zdravi a vse nej *14* *14* *14* *14* vam preje petra
  • Milan Sulej je neléčenej blázen a měl by být pořádně vyšetřen, zda ho není potřeba izolovat. Aby nemohl škodit
    • Sulej byl vzdycky rapl. Pamatuji si jak jednou v divadle v navalu vzteku z fackoval na jevisti pred celym ansablem sopranistku.Tezko snim spolupracovat.
    • A TY JSI PRIMITIVNI SCHIZOFRENICKEJ SLAJEROJIC MAGOR ale mam radost schizofrenici brzo chcipaj takze to mas za par ha haha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit