Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj magdaleno veronika 7 zari zpivam ve zline dam ti vedetok zdravi te milan sulej ahoj *14*
    • MILANOVI SULEJOVI.................POSILAMM PUSINKY *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *6* *6* *6* *14* jAHO MILUJU MILANA SULEJE VERONIKA MAGDALENA KORODIOVA TO JE ME VLASTNI MENO
  • Milana vzít a umístit do uranového dolu a ono by ho to obhlížení domu přešlo
    • Jasne, dobre reakce
  • Kdo je bohatý, může být jednou žebrákem. Kdo je hubený, může být jednou jako sud. Kdo je zdravý, může jednou onemocnět. Kdo vlastní hmotné statky může jednou vlastnit vzdušné zámky.


    Julie Kasperk 1863 Berlin
  • sulej je pan zpevak *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979
    Milam sulejjjjjjj užasnejjjjjjjjjjjjjjjjlove you *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • bravo milan sulej haidel vagner tenor brava *14* *14*
  • Sulej se začíná mstít na lidech v Hluboke začíná nás udávat na Městském Úřadu ve Kdyni, je to hiena. Tohle monstrum nemá s člověkem, nic společného.
    • Milane, mi lide v Hluboke, Te prosíme. Odstehuj se z Hluboke, dobrovolně, nebo budeme nuceni sepisovat petici, kde se podepíše většina občanů Hluboke, a budem vyžadovat soudní zákaz, vstupu do Hluboke.
      • uz se nemuzu dockat vazeni ted me teprve poznate co jsem zac Nejde to po dobrem tak uziji moci jen informativne vyjde o sousedech clanek v Blesku i v Aha se jmeny konkretnich osob ta ostuda Vam do smrti nebude stat zato Dale jsem informoval tv Nova zpravodajstvi kde mam rovnez pratele a udela se reportaz a da se do televiznich novin se vsemi konkretnimy osobami kterych se to tyka Takovou ostudu jste nezazili nejde to po dobrem pujde to jinak
  • Na nesmyslne nazory mistniho blazna reagovat nebudu takovy clovek mi nestoji zato abych si pred nim ani odplivl
  • Kdo je asi ten pisatel, co tu informuje o údajném potrestání pana operního pěvce. Proč by člověk, který má domácí vězení a může jen být doma či na zahradě, měl zákaz řízení?
    • asi blbost, to byla desinformace
  • nika1979
    *14* *1http://diskuse.tiscali.cz/img/smile/14.gif4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Milan Sulejjjjjj starrrrrrr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší