Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michal měl dnes tu čest se setkat s euro poslanci a sníst jim dort

    Sulejovi by se určitě neměli stěhovat.

    Milane vyjdi ze stínů a kápni božskou.




    *7*
  • no ja nevim me je ho lito zpiva nadhene a v jeho hlase je tolik bolesti osobne ho neznam jen z televize z casopisu nebo rozhlasu ale on musi byt strasne nestastny kazdy nema zustat sam ale on zli neni asi mos nestastny a smutny a z toho to asi vse je hlasove je to opradu jedn z nasich nejlepsich zpevaku je mi ho nejak lito *3* *3*
  • Pěkné prožití vánočních svátků, přeje Michal.
  • nika1979

    Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

    Milan sulej je sexy......takže video jsem viděla......ale neznamenato že by Pan sulej něco dělal neslušneho podle tebe Varane§§ zbohem s tebou♫•☻☻☻↓♠♠
    • Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

      tak dalsi skandelllllllllllllllll *1* *1* v AHA 3 CERVENCE dnes pisou ze sulej shrabl nehoraznych 600000tisic za koncert a nevystoupila co nato ty....... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • nika1979

        Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

        nečti bulvar------§§§§§§§§§)))) ja to neřešim. ti tve. aha..... uražku naněho
        Milana Suleje-------------☺♥♥───
        • Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

          to ho moc nemilujes kdyz jsi mu ani na jeho obhajobu do diskuze nic nenapsala ani ses sveho milacka nezastala je to AHA 3 CERVENCE CLANEK SE JMENUJE PODVODNIK SULEJ ZCHRABL 60000 TISIC A NEZASPIVAL TO HO MOC NEMILEJES HA HA HA HA HA HAŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ
          • nika1979

            Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

            . jaho miluju mocccccccc.. Milana Suleje ....................... o jeh přispěvky v Aha četla,,,,,,,,,...........ale youtube.cz....mě nezajima jak jse všichny k němu chovaji♠+++++++**********´´´´´´´´♫─
            • Re: Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

              nojoůůůůo ala na jeho obranu pod clanek AHA podvonik sulej zhrabl 600000tisic a nevystoupil jsi do diskuse nenapsala nic hhhaa ha ha ha ha VARan *1* *1* *1* *1* *1*
  • ja jen nemuzu pochopit jednu vec kde bere Sulej tolik prachu rika se ze jsou jeho rodice nechutne bohaty me to vytaci a i vsecny me pratele v domazkach do nepricetnosti vsichni makame jak divy a za cely mesic nemame na uctu vic a sulej to ma za 1 den v penezence a jen se vyvaluje a zere v nejdrazsi kavarne od rana az do vecerta a machruje co ma penez hold zivot je nesppppppppppppppravedlivej nikdo ho v domazlicich rad nema a kzdyz uz si k nemu jednou nekdo sedne taj jen aby znej vytahnul nejaky prachy a sulej za nej zaplatil utratu znami rikal ze tam sulej dene i s dyzkami necha i 1000 kc za den to je haizl *16* *16* *16* *16* *16*
    • no umi si to zaridit ty umis tak H O tak se nediv *14* *14* *14* *14* *14*
  • Na podzim 2016 jsem našel u hřiště mobilní chytrý mobil, nebyla v něm SIM karta. odnesl jsem jej na MÚ KDYNĚ. pan operní pěvec měl mimořádnej zájem co se stalo s mobilem. celá věc je podivná. proč ho taková věc tak zajímá, když běžně takové " prkotiny" jak říká pan Milan neřeší. Ví někdo o tom více?
    • To asi proto jestli jsi jej neukradl a nenechal sis ho
      • To by byl pak, ale hovado, jelikož mě mě říkal at si ho nechám
        • Jo, jo, konečne jsi se o hodnotil.
    • u hřiště v Obci Hluboká------horní
  • Zmrde
  • Mě jen udivuje jedna věc. Operní pěvec zlikvidoval ořech u nich doma, že jim působil nepořádek. Místo toho chodí po okolí a sbírá ořechy po okolí z cizích stromů a kdyby šlo jen o ty ořechy. neříkám, že já sineseberu ořech, když vedle nějakého ořešáku jdu, ale ne si to cpát do igelitek a tak.
    • ma to mit po kom zrovna jako slajerojic dedek ten také nic jiného nedelal nez smejdil zato jeho vnuk je linejsi nez prase
      • Co na to říct, ano děda se zajímal o dění v obci, myslím, že to dělá většina důchodců, kteří můžou ještě celkem dobře chodit. Jinak, to že jsem línej je taky tím, že beru velké množstvbí léků kvůli špatné psychice. Snažím se chodit na procházky, abych měl aspon nějakou kondičku.
  • Život je bahni, jen samice prasátka v něm umí dobře chodit
  • Tak je sychravo a mlhavo. Byl jsem se projít na "luka" k Dobré hoře, Když jsem se vracel potkal jsem mistra Milana Suleje, doprovázel ho psík a druhej Milan. tak jsme se pozdravili a já pronesl Nu Cesare nu Cesare, pohladil ho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit