Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja fakt nevim jestli se opravdu Milan tedy nezblaznil uz uplne, tete rikala, ze od prosince jej nikdo Nevidel je zalezly vtom jejich muzeu, co se dej nikdo nevi, ale povida se ze mu asi hrablo uz uplne
  • elektromajk

    😱 1)Fil si dělá srandu, že
    si dělá srandu. 2)Tak že fil mluví pravdu,
    když lže. Fil lže, když mluví
    pravdu. Nikdy si ovšem nemůžete
    být jisti, že fil, lže a dělá si
    srandu, že právě říká pravdu. Když fil lže, vlastně
    může říkat pravdu, jelikoš si dělá srandu,
    že povídá lež. Ale nikdy si nemůžete být
    jisti, že fil lže a dělá si jen
    srandu, že mluví pravdu. A když už si myslíte, že
    jste fila prokoukli a víte, kdy lže a kdy mluví
    pravdu. Tak se to celé komlikuje a
    lžete i když mluvíte pravdu a naopak

  • Na vánoce je čas zastavení a rozjímání o časech svátečních a nevšedních.
  • ...ťuk ťuk ťuk....
    Kdo tam?
    Smrt jdu si pro tebe.
    Jdi do pr ..le
    ok


    a tak vznikla rakovina konečníku
    • Tuk Tuk Tuk, kdo tam, blbej slajer, kde cvokarce chvata, pomoci mu neni, blbej je od narozeni.......... Ha, ha, ha,. V hlave nema nic, magor je,, nestoji za nic...... Bezi Bezi blbecek na hlave ma zvonecek, blbe geny, od rodicu ma, a tak zchizofrenii, az do smrti ma, ha, ha, ha.
      • tohle píše blbeček co má v kapse zvoneček, zvoní mu tam od malička nosí hadry od včerejška
  • elektromajk

    Tak operní pěvec Milan dnes zpíval v parku, asi oslava umístění lavičky pod Lípou. Tím dokázal brilantně vyvrátil článek z Blesku vydaný na internetu letos 7.8. Mé dřívější úvahy byly namístě.


    Milane a Milane a Cesare Bůh žehnej tvému plamínku věčnému



     

  • test tagy
  • Ono až dostane Milan Sulej soudní zákaz se pohybovat ve své obci, tak se bude divit. nevím o jakého Pavla se Petře jedná.
    • Tak opet 28prosince Elent z Havlickojicma. Havlickojic si delali pesinu, aby mohli chodit pres Park, a Sulej sel a pesinu doslova pred Nima zacal zahazovat, do toho Jim velmi s proste nadaval a rval na ne. Cely incidet videlo nekolik Lidi. Tady uz jde, opravdu o Zivot.
    • Zklapni, ty delnicke tluste prase
    • Varovani pred gaunerem. S Panem Sulejem sem se seznamil v roce 2010,a Verte mi, ze ten osudny den, bych ze sveho zivota moc rad vymazal, ale bohuzel to nejde. Seznamili jsme se prostrednictvim Anonce, kdy se jsem ho v Praze, pozval na obed. Vice nez jeho zjev me upoutala jeho velka slovni zasoba a celkove pusobil velmi vzdelane. Znal jsem jej do te do by matne jen ze zdelovacich prostredek, a vedel jsem ze je to zpevak. Ja mu otevrel sve srdce a za miloval se. Postupem casu, jak si ziskaval moji duveru jsem mu nechal napsat vecna bremena na me dve firmly v Praze, v pripade umrti. Pan Sulej zil velmi na kladno zivot, z firemniho uctu si vybiral staticove castky a bujare rozhazoval me penize. Se mnou vsak zit trvale nechtel. Vzdy prijel na tri dny do Prahy a odjel. Postupem casu me pratele a podrizeni v mych spolecnostech varovali abych si dal na nej pozor, ze mi je neverny s muzi i zenami. Nevenoval jsem tomu pozornost, vzdyt ke komu bych mel mit vetsi duveru nez k partnerovi. Pak jsem musel odjet pracovne na delsi dobu do Zahradnici, a deli se veci, pan Sulej nejen ze vybiral z firmy zpoustu penez, ale firmu prodal I se zamestnanci, vzal si auto a zmizel domu. Celou moji rodinu, zmanipuloval a otocil proti me, takze se mnou nikdo nemluvi, a je vereno jemu. Pisu to proto aby se kazdy poucil a varuju pred nim, aby jste nedopadli tak ze nakonec musite bojovat o domov jako ja. Tolik na vysvetlenou.
  • elektromajk

    Blíží se konec roku 2018 a měli bychom bilancovat jaký byl tento rok.

    Rok to byl plný zvratů a překvapení. Změnilo se mnohé. 


    připraviji podrobnosti


    • elektromajk

      vzhledem tomu, že připravuji jiný projekt, bilancování roku 2018 nechávám na fanoušcích.

  • rostislav
    pratele  kamaradi Dekuji Vam jak za Vase pozitivni tak i negativni  komentare a preji Vam krasne leto Vas milan sulej
  • no protoze ho neznas osobne jinak SULEJ je uz stary napolo plesaty a silne otyly hlas uz ma vyzpivany a bez plibeku na koncertech je ztracenej takze jedine cim muze oslnovat jsou miliony od rodicu kteri jsou nechutne BOHATY a ktere ma jeho matka ulozene v bance *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit