Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elektromajk

    Tak žhavá novinka. Internetem se šíří rychlostí blesku zpráva, že operní pěvec M S byl zákeřně bodnutej do oka. Útočníka ten čekají velký problémy. Pachatelem tohoto bezohledného útoku je ovšem jen primitivní forma života.  Následky mohli mít i smrtící následky, kdyby byl alegik. Pan Milan Sulej ovšem statečně čelil útoku a pak i následkům. Útočníkem byla včela místního včelaře. Milan pravděpodobně žalobu podávat nebude. Chovatel včel ovšem upozornil, že včela uhynula po ztrátě žihadla, to zkončilo v útrobách oka M S. Pěvec si vzpoměl na svojí drahou babičku a octoval a octoval až si oko vyléčil. Některé zprávy ovšem za útočníka označují vosu. Pěvec ovšem říká vosa včela sršen, podřízneme višeň.

  • Víte, ta hranice mezi bláznem a nebláznem je tenká jako vlas.
  • gb
    • překlep---nic to neznamená
  • Milane ty tu píšeš, že jsem blázen a léčím se s tím už léta. Což pravda je, ale ty jsi na tom stejně akorát, že se neléčíš, což je podle mě horší. Měl si blud, že jsi koruní princ Lopkovic ze Sulejovic. Že si ná rokuješ poddané Sulejojic a ničil si vybavení hotelů po celé republice a je toho víc. V práci si volal na gay linky. Jsou tu zprávy o různých napadení různých lidí. Jánic takového nedělám. nemám oplejtačky s policií jako ty
    • reaguji na vas prispevek .Myslim si ze jakekoliv komentare k osobe pana S uleje jsou zbitecne pan SULEJ podle me neni dusevne nemocny nato je priliz inteligentni. Podle me je to typickz priklad psychopata a to jak jiste vite se lecit neda pszchopatem se clovek rodi. Proto je velice nebezpecny.Dovede s lidmi manipulovat tak aby dosahl sveho cile radim dobre pryc od nej nebo Vam muze i ublizit pekny den
  • Drží operní pěvec drastické diety? nebo co způsobuje, že tak moc hubne?
    že by nemoc či starost?
    • že by chtěl zhubnout do obleku ženicha? kdy má termín?
  • Děkuji KL za ten odkaz na mapu. Moc mi to pomohlo s hledáním. Na Google mapách jsem to našel jako takovou bílou obdélníkovou vícepatrovou budovu nejspíš se skleníkem na zahradě a asi garáží zvlášť? Měl to být oplocený pozemek v takovém pásu zeleně s asi rybníčkem (že by ten park o kterém se tu mluví?). Je to opravdu ta budova s č.p. 22 nebo je to jiná budova? Nějaké informace mě totiž matou nebo jsem je ze zdejšího rozhovoru dost dobře nepochopil. A jestli jsem se trefil s tím domem, tak kdo všechno tam bydlí? Předem děkuji za vysvětlení.
    • ...a nechcete toho nějak moc? i čísla bot či rodná čí
      • Ne, děkuji. Tato čísla si s trochou úsilí dovedu zjistit sám. To nač se ptám si pouze ověřuji zda se jedná opravdu o onu budovu. Zde jsem se totiž v rozhovoru dozvěděl že tam Milan žije se svými rodiči a budova je po rekonstrukci. Ovšem na adrese budovy kterou jsem uvedl já bydlí oficiálně pouze dvě osoby a rekonstrukce tam oficiálně neproběhla. A jelikož mi počet lidí v obydlí (2 oficiální VS 3 zde uvedení) a informace o nedávné rekonstrukci zde uvedené VS absence záznamu o rekonstrukci na oficiálních místech přijde matoucí, tak se pro upřesnění ptám zde jestli se opravdu jedná o onu výše uvedenou budovu a nebo se jedná o jinou. Zde píší přeci jenom převážně místní lidé kteří vědí více reálných informací, a tak by věci mohli uvést na pravou míru. Neptám se tedy na žádné zbytečné informace jejich oficiální verze bych se nemohl dozvědět jinde. To je celé.
  • Každý má nějaký uděl, proč mu bylo dovoleno se narodit. U některých lidí je ten úděl těžké najít.
    • Tak uz nam Milan beha s elektronickym naramkem primontovanym na Noze,ma domaci vezeni, muze pouze na kousek od domu, zakaz jizdy autem, atd, uz se tim zase vsude chlubi, jo vezeni, maminka zaridila a podplatila proste klasika, hnus, je mi na zvraceni, trest ma na tri roky, byt to nekdo jiny tak je davno na borech
      • Já taky dnes běhal s elktronickým náramkem v bazenu ve Kdyni a ne poprvé
        • Ty si ho dej na krk, a poves se na strome prospel bys cele planete, slajere, bylo by o prastene, a silene hloupe, a blbe hovado, min,... Moc lidi by si oddychlo
          • Tohle může napsat jen chorý mozek, člověk, který v životě nic nedokázal a léčí si svoje komplexy a nezdary. ve své hlouposti nabádá k sebevraždě pana Šlajera.

            Michal je aktivní člen asi 3 organiozací a zhubnul 31kg
            • Organizace tak jedine, Dobrany, Beharov, a Bohnice, tam muzes aktivne mezi blbecky, Slajere vegetovat, vyber si, ktery cvok hauz chces...... Ha, ha, ha.
  • V mládí jsem byl trochu namyšlený, ale teď už nemám chybu. *5* *5* *2* *6* *9* *14*
  • Žádný strom neroste do nebe.
  • *1* *2* *2* *15* *3* *14* *14* *4* *6* *16* *12* *11* *10* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit