Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem zjistil, že jsou vedle rezidence vilového typu našeho voperního pěvce nevyjasněné majetkové poměry, které ovšem nesouvisí s anektováním parku.
    • no sila blazniva sulejova beha po hluboke a vsude koho potka na potkani vytrubuje ty jeji kecy a u toho rve lide se ji smeji az se za bricho popadaji ona je uplny blazen a patri do cvokarny
    • Ano take jsem otom slyšel, prý milan nato dedeni není sám, je to tak..
      ..?
  • elektromajk

    🙂😀 Koronavirus dám si Gambrinus.

    Koronavirus, koronavirus dám si Gambrinus.

    Až to všechno vypiju, Fernetem to zaliju

    Koronavirus, koronavirus dám si Gamrinus.


    Tak snad to přečkáme všichni s co nejmenšími škodamy 😎

  • Bude Milan zpívat na MDŽ V HLUBOSKÉM KULTURNÍM DOMĚ?
    10.3. letapáně 2018
  • Jen pro upřesnění, já všechny zdejší příspěvky určitě nepíši!!!!
    třeba jsem nepsal příspěvky Petr 22.6., Pavel 10.6., Jana 30.6. atd.
    • Ty se jdi upřesnit slajere do blázince tam na ty Tve kecy uz čekají,prastenej,intosi
    • Koho to zajímá zeď to nepsal,zavri se do Dobran,prastenej magore,opět slajer,z hluboké.
    • Také srdečně zdravim. Ja jsem také musel s panem sulejem skončit.Jen ma obiral o peníze,vylákal se me takových 800.000kc,mlatil me,ponižoval,vyhrožoval,sprosté nadával,každý měsíc jsem mu musel odnést az knim domu cely můj důchod a pak trpět hlady,.Bude me 80let,ale tohle jsem nezažil,na policii,kam sem podal trestní oznámení se vůbec nic neděje,sulej me tam promluvil,vylhal,na me nejhorší spinu,a me ted hrozí odvoz do ústavu,opakují ze jsem nevinný,nic jsem neudělal,jen se na me nalepil takový grazl jako je sulej,nikomu nic zlého nepřejí,jsem starý brzo umřu,ale tomuhle obr lumpovi preji jen to nejhorší,děkuji za vyslechnutí,a opatrujte se jan p holy.
  • 1. Navozuje pocit viny a dovolává se při tom rodinných vztahů. přátelství, profesionální zodpovědnosti, příslušenství k náboženské či jiné organizaci.

    2. Přenáší zodpovědnost na druhé nebo se ze své zodpovědnosti snaží vykroutit.

    3. Nesděluje jasně své žádosti, potřeby či city.

    4. Odpovídá obvykle neurčitě.

    5. Mění své názory, chování či city podle situace nebo osoby, s níž je ve styku.
    • 6. Své žádosti zakrývá logickými důvody.

      7. Dává druhým najevo, že nesmějí nikdy měnit svůj názor, musí být dokonalí, všechno vědět a reagovat okamžitě na žádosti i otázky.

      8. Zpochybňuje kvality, schopnosti i osobnost druhých, nenápadně druhé kritizuje a soudí, hovoří o nich s despektem.

      9. Nechává své vzkazy vyřizovat jinými lidmi nebo se uchyluje k nepřímému sdělení (rád telefonuje či zanechává písemné vzkazy).

      10. Zasívá nesvár, podněcuje podezíravost, rozděluje, aby mohl lépe panovat, je schopen rozvrátit manželství.
      • 11. Dokáže ze sebe dělat oběť, aby ho ostatní litovali (stěžuje si na pracovní přetížení, nesnesitelné lidi ve svém okolí, přehání závažnost nemoci).
        12. Nedbá na žádosti (potřeby) druhých, i když tvrdí pravý opak.
        13. Využívá morálních zásad druhých k naplnění vlastních potřeb.
        14. Skrytě vyhrožuje nebo zcela otevřeně vydírá.
        15. Neomaleně mění téma uprostřed hovoru.
        16. Vyhýbá se pracovním schůzkám a poradám, utíká z nich (mnohdy je jejich autorem).
        17. Zaměřuje se na neznalosti druhých a snaží se vyvolat dojem, že "má navrch".
        • 18. Lže.
          19. Hlásá lež, aby se dozvěděl pravdu, překrucuje a interpretuje výroky druhých.
          20. Je egocentrický.
          21. Závidí třeba i partnerovi nebo vlastním dětem.
          22. Nesnáší kritiku a dokáže popírat zcela zřejmá fakta.
          23. Nedbá na práva, potřeby a přání druhých.
          24. Velmi často žádá, vydává pokyny a nutí druhé jednat na poslední chvíli.
          25. Jeho slovní projev zní logicky, avšak jeho postoje, činy nebo způsob života svědčí o pravém opaku.
          26. Dává dárečky, užívá lichotek, aby se zalíbil a nečekaně projevuje drobné úsluhy.
          • 27. V jeho přítomnosti se lidé cítí nepříjemně a nesvobodně.

            28. Jde za svým cílem velmi důsledně, ale na úkor druhých.

            29. Přiměje nás dělat věci, které bychom pravděpodobně o vlastní vůli nikdy nedělali.

            30. Lidé, kteří ho znají, o něm stále hovoří, i když není přítomen.
  • The Show Must Go On https://www.youtube.com/watch?v=4ADh8Fs3YdU
    • Do vezeni, podle nepujde, veznice jsou preplnene, dostane elektronicky naramek bude doma a bude vsechny vesele okradat dal, a mlatit lidi, hnus Co se v tomto state deje.
    • Umite pane Suleji, take Neco jineho, nez mlatit, Mrzacit, a nadavat lidem,....... Doufam, ze se do toho vezeni dostanete, jinak pokoj nebude, chudak pan Holy ktereho jste zmrzacil, zruda jste.
    • Neverim,, ze jej zavrou. Ten hajzl ma znami vsude, uvidite, ze z toho bude jen podminka, kdyby to byl nekdo jiny tak uz by davno sedel, ale tomuhle lumpovi projde vsechno, snad i zajit.
    • At vtom vezeni uz sulej zastane tricet mesicu zavrenej, bude klid, vsichni v hluboke mu to preji.
  • baf
  • test
  • Michal třeba blázen je, ale nikomu neublížil, nebo ano?
    • fff
    • a co komu udělal, že někdo kliká na nesouhlas?
      • to, že klikáte na nesouhlas a nepíšete na co se ptám v komentáři akorát dokazujete, že nemáte co napsat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit