Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sulej v ohrožení? nasazen vrtulník a desítky hasičů.

    Brnířov, Nová ves: Dnes po 14h počal hořet les poblíž Hluboké, kde se nachází jeho luxusní rezidence. Do zbraně bylo povoláno několik jednotek hasičů. Pan Sulej by byl ohrožen, kdyby byl v inkriminovaném místě dnes po 14h.


    redaktor: Mgr.Wolf-Golf
    • Novinka blaznivy Slajer, dlouholety pacient Domazlicke psychiatrie, zapalil L
      es,pobliz Hluboke,
      • L es
        M es K es S es
      • Jak by mohl zapálit les, když by se tam se svými 185 kg nedokutálel, leda by ho tam pan Milan dovezl jeho luxusním vozem. Ale i tak pochybuji, že Michal umí používat sirky či zapalovač.
        • ha ha ha blazen slajer pry zapalil les ze uz by ho konecne odvezli do dobran super *14*
  • spoiler ahoj
  • Levá plaňka, pravý rýgl, to je naše písnička. My stavíme od ranička, od božího dne. Milan zpívá své operní songy a my chytáme na pasece lelky.Milan sedí na zápraží, práší tam stavení, my sedíme na lavičce a pečem si párky.

    Proč Milan koloběží, když mu kolo běží samo?

    Drogy naše veselé, sedí babky v kostele, sedí tam i po obědě, copa my se bez nich obejdeme
  • Levá plaňka, pravý rýgl, to je naše písnička. My stavíme od ranička, od božího dne. Milan zpívá své operní songy a my chytáme na pasece lelky.Milan sedí na zápraží, práší tam stavení, my sedíme na lavičce a pečem si párky.

    Proč Milan koloběží, když mu kolo běží samo?

    Drogy naše veselé, sedí babky v kostele, sedí tam i po obědě, copa my se bez nich obejdeme
    • za dvojité vložení stejného příspěvku se vřele omlouvám-chybička se vloudila
  • elektromajk

    Tak jsem dostal před skoro rokem koroňáka. Zvládnul jsem to bez hospitalizace. Přiletěla ke mě včelka medonosná a povídala mě, když mě pustíš na svobodu splním ti přání. Tak jsem si přál uzdravení a to bez Gambrinusu a Fernetu a zhubnutí. o 6 kg Pro tentokrát virus kapituloval a to bezpodmínečně a opustil plus 6 kg dole. Zajímavost: asi 3 dni jsem cítil vodu po holení jako bezzápachovou čili jako třeba vodu



  • test tagy 2
  • jestli ty kolíky u Sulejů označují nový pozemek, tak těsně u tůjí budete asi moc projít nebo ne?
  • ty Ukrajince si poslal ty?
    • Přátelé, tak v pátek odpoledne opět od Suleju kravál, jako v Pralese. Nejdřív Sulej když vyjizdel s Mercedesem, začal řvát z auta asi přes silnici na Havlickojic, a když odjel tak ji začala sproste a velmi brutálně a vulgarne, řvát a nadávat Sulejova, že to slyšela snad celá ves. Strašne, ty lidi jsou opravdu schopni úplně všeho. Cely incident jsem nechtěně vyslechla, a bylo mi upřímně paní Havlickove moc lito. Starší paní, a sulejojic na ni tak vulgarne řvali, že to snad není možné, to i ve vězení mají lidé v sobě více slušnosti, než tito velice zli lidé.
      • A jen se nebojte Havlickojic, cela ves stojí při Vas, Sulejojic tu nikdo nechce, tady tito lidé skoncili
        • Ten pozemek Sulejom zastupitelstvo nikdy neschváli, oto se já osobně postarám...!
  • test tagy 3