Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud jsme napsal nějakou nepravdu, omlouvám se. Ale zdaleka nemám na svědomí všechnu kritiku zde na této debatě!!! Milan je taková kontroverzní osobnost, tak musí počítat s kritikou. *4* *4* *4*

    pan Milan Sulej má velkou slovní zásobu a umí poutavě povídat, hlavně o starožitnostech a obrazech. *1* *1* *1*
  • Tohle je třicetero bodů jak poznat manipulátora, netvrdím, že je takový pan Sulej. Jen svobodně šířím tohle třicetero.


    kopírováno ze stránek http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/vztahy/vztahy/jak-poznat-manipulatora-30-znaku-manipulacniho-chovani-ve-vztahu
  • Proboha, kdo je ten Šlajer?
    • to jsem já a nestačím se divit co se tu píše
    • blazen ktery bydli kousek od sulejovych
      • tak psychicky nemocných (bláznů) přibývá. Kdo dnes nemá psychické problemi je může rychle získat. *3* *3* *3*
        • Ty co dávají hlas k nesouhlasu o celé problematice nic neví.
    • Asi ho znám ze základky---byl strašně hubený
      • zato ted je slajer jak prase nejmene 180 kg vypada priserne kadecka
        • Ha ha ha Kadecka jo to sedi
        • Ha, ha, Kadecka, to na toho intose od slajeru, fakt sedi. Nejvetsi blb Cele vesnice,prase chro chro
  • Copa teta, poslúchejte hušma, já vám to musím povědít. To musíte přijít hejtu u nás sedít, haby jste dobře slyšeli hušma. á náše Hančí í Milan muší sedít na stoličce.
  • pan Ištvár z Maďarska koupil zdejší kasárna u a prohání se se stmíváním na koni po zdejších cestách a vlaje mu dlouhý černá kabát s kovbojský klobouk s husím brkem. Nikdo neví odkud přišel, temný jak černá tma v novu. je slyšet dusot kopit a pobízení koňa. osamělý jezdec jezdí sám a přemýšlí o smyslu života a koketuje se smrtí. Čeká až se hora osudu otevře a vyteče voda a na dně bude poklad nesmírné hodnoty a bude se třpytit a odrážet odlesky světla. tehdy nastane soudný okamžik a den se změní v noc *1* *2* *15* *15* *2* *1*
  • strike shoj
  • proč asi Milan nedá Milana mladšího k nám do dílen do Domažlic?
    tam by se pohyboval mezi rozumově stejně myslící kamarády. není pravda, že tam jsou jen psychicky nemocný, ale i méně rozumově vyvinutý či kombonace těchto hendikepů. tahle ho jen separuje.

    bojí se snad operní pěvec něčeho? me,á čisté svědomí? maniopuluje milana?
    • slajere jsi na strankach osobnosti cz Tedy lidi kteří jsou republikove nebo celosvetove znami ty jsi znam jako dlouholety pacient psychiatrie který není knicemu a je zbitecny clovek pokud neprestanes psat tve nesmyslne komentare ovlivnene bludy tve chore hlavy podam na Tebe trestni oznameni na policii české republiky a bude sev to resit jinde milan sulej
  • :-)
  • nika1979

    Milan Sulej♥♥☺♥♥

    Milan Sulej nejjjjjjjjjjj
    operni tenor....suprrr zbožnuju.ho.
    Miluju ho velmy mocc *14* *14* *14* *14* *14* *4* ☺╩•╚{§
    • Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

      jo jo teplousek sulej to je inteligencenaroda ve vse zde na diskuznim foru o teto rychlokvascesouhlasim byl jsem teky v talentmaniji asuleje opravdu vyhodili z milotic kdyz byl sudny den troska ho opravdu do semifinale nevybral a v miloticich dostal jako ja vyhazov nestacil jsem se ovsem divit kdyyyyyz jsem suleje videl v semifinale povazte pak ve finale a nakonec z nej nova udelela superfinalistu talentmanie sulej ma v televizi lidi kteri jsou stejne orientovani jako on sam a jsou na nove velice visoko postaveni a ti jej tam proste dostali tohle je cela pravda alespon vidite jak to chodi v podobnych sutezich ale ma opravdu dost dobry hlas tot vse co jsem chtel ktomu rict *9* *9*
      • Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

        dejte uz stim sulejem pokoj to je nemozny *9*
        • nika1979

          Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

          nedam pokoj jsi ti nemožný,,,
          lada tak sorry *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

            milanek sulej *3* *3* *3*
            • PALLADIUM PRAHA MILAN SULEJRe: Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

              VAZENY PANE MILANE VASE NESSUN DORMA NIKDO AT NEZPI Z OPERY TURANDOT ZASPIVANA PRI VASEM KONCERTU V PRAZSKEM PALLADIU JE UZASNA JA PLACI A SKLANIM SE V PRACHU PRED VASIM ZPEVEM JSTE NAS NEJLEPSI OPERNI TENOR A TROUFAM SI RICI I EVROPSKY LA SKALA VAS CEKA MATE NADHERY HLAS A VELICE VZACNOU BARVU UZASNE DEKUJI TEM KDO ZAZNAMENALI VAS VIKON V PALLADIU A DALI NA ZOU TUBA NADHERA *4* *4* *4* *4*
            • milan sulej v palladiu prahaRe: Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

              milane dekuji vam za vas bozsky zpev vase nessun dorma zatrasla celym palladiem lide stali v nemem uzasu a poslouchali vas bozskky hlas nadhera nadhera uzasne jte k v o 14 s pozdravem a velikym diky jan *4* *4* *4* *4* *4*
            • MILAN SULEJ 100000TISIC ZA KONCERTRe: Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

              MILAN SULEJ BERE 100000TISIC ZA KONCERT JA NEMAM SLOV MAKAM JAK MOUROVATEJ ZA 15000TISIC O TOM TO JE SULEJE NEMUSIM A KDYBY TO BYLO NA ME TAK BYCH HO POSLAL MAKAT DO FABRIKY ABY VEDEL CO JE TO RACHOTA ZE SE NESTYDITE PANE SULEJ A TO MA BYT Z VASI STRANY CHARITA FUJ VSAK NA VAS TAKE JEDNOU DOJDE A VEME VAS ZUBATA A VEMETE SI 4 PRKYNKA A PUJDETE A NIC VAM TY PENIZE NEBUDOU PLATNE *15* *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

              sulej je proste neprekonatelny pan zpevak *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

              tak nam sulej zaspiva 26 5 v 17 h v palladiu zajimalo by me kolik si zato veme pod 100000tisis urcite nepujde to je fakt charita milane ha ha ha *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

              milan sulej--- davno zapomenuta osoba *4*
    • Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

      precti si na netu tyto clanky a pochopis co je to za hovado 1 blesk milan sulej svadel lakal na sex lucii bilou 2 blesk milan sulej se opira o koste3 blesk milan sulej mam raovinu bojim se 4 blesk sulejovi vyhozuji po mobilu 5 blesk milan sulej do superstar uz nepujde 6 aha sulej podvedl i televizi a dasi clanky tobe se zda normalni me neeeeeeeeeee *10* *10*
    • Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

      no tak to ti gratuluji ze jej milujes asi ho vubec osobne neznas ja ho znam osobne a muzu ti uprime rict ze realita je uplene jina to mi ver *4*
      • Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

        sulej neni normalni aja ho nemusim jako mnoho dalsich lidi uz aby se konecne prestal vsude cpat a polezat *10*
        • Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

          milan sulej je opravdu suprovyzpevak a nechapu procjejurazi *3*
          • Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

            milan sulejje teplous ado talentmanieho dostali teplousi na nove a dokonce ho protezovali az do superfinale a vzyhodili talentovane lidi jen abysulej byl v top 10 pokud neveris tak si najdi soudny den milotice sulej neprolez troska ho vyhodil ale nekdo z novy ho dostal dal a protlacil az do konce suteze mozna to dam blesku a nova bude mit pekny skandal takze milana suleje tam protlacili prisaham ze je to pravda *16* *16* *16* *16*
    • Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

      no tak to ti gratuluji ze jej milujes asi ho vubec osobne neznas ja ho znam osobne a muzu ti uprime rict ze realita je uplene jina to mi ver *4*
      • Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

        ahoj magdaleno veroniko 26 5 2011 zpivam v paladiu v praze pokud budes mit cas tak te srdecne zvu zdravim a diky moc milan sulej *4*
        • nika1979

          Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

          ...........)))))).................. ....
          Milane Sulej rada .nevim jak bych jse dostala přes§§§§§§muj hendikep. a nemam řidičak..........----------,,,,,,,¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ takže těžko.jedině až přijedeš do zlina dame jsi rande.....a ti mi zaspivaš.Ano♥♥♥ napiš mi jo maš mail. dejmi ho
        • Milan Sulej♥♥☺♥♥

          tady maš Milanku Suleji.mailovku....dik rada bichtě viděla vezlině kongresovem filharmonickem domě---------.----- tva Obdivovatelkině *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Veronika Korodiova *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • iwule.23

            Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

            ahoj verunko pokudmi tam nekdo pozve tak moc rad ve zline zaspivam napisu zdravi te moc milan sulej *3*
            • nika1979

              Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

              Mistr Operni Tenor-Milan Sulej dej jsi mě §§§§§§------§§§§ youtube.com přitele napořad♥♥♫♫♫──♥♥ ◄◄
            • nika1979

              Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

              Milanku Suleji.....miluju tě mocccccccccccc++++++++++++♥♥♥ ♥♥♂♂♂╚♫X//////////--- ----------------------------
            • nika1979

              Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

              odkaz Milankovi Sulejovi jestli maš zaujem přihlaš jse do netlogu.com... odkaz kašli nati lidi .aleš tenti fandi jatež Martin taky.....----jatě branim a vždy budu. posilam pusu..... zbožnuju tě muj idole♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥
        • Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

          je to v 17 hodin milan sulej vzkaz pro magdalenu veroniku *4*
      • nika1979

        Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

        daj mu pokojjjjjj varan.... sulej neni buzerant. je suprrrrrr.... je star******* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

          nadhera milan sulej pan zpevak *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

          mas pravdu nadherny hlas pro tvou informaci 1 5 ve 14 hodin zpiva na zimnim stadionu v domazlicich mi urcite jdem dale vystoupi martin dejdar hokejista hrdina sucharipa atd prosta vsechny osobnosti z h c olimp milan zaspiva ceskou hymnu na zahajeni a pak dalsi 3 pisne tak se moc tesim *3* *3* *3* *4* *4*
          • nika1979

            Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

            tak že Milana Suleje mohu milovat.dik Za informaci aleši *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* .nika197
        • Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

          mas pravdu nadherny hlas pro tvou informaci 1 5 ve 14 hodin zpiva na zimnim stadionu v domazlicich mi urcite jdem dale vystoupi martin dejdar hokejista hrdina sucharipa atd prosta vsechny osobnosti z h c olimp milan zaspiva ceskou hymnu na zahajeni a pak dalsi 3 pisne tak se moc tesim *3* *3* *3* *4* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

            pro veroniku milan sulej zpiva 1 kvetna na zimnim stadionu v domazlicich ve 14 hodin a dalsi koncert ma v praze v paladiu 20 kvetna v 17 hodin ja jdu na oba *4*
            • nika1979

              Re: Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

              pošleš mi foto s nim- dik dam ti mail Veronika Magdalena Korodiova
              nika.korodi@gmail.com aspon že ty jsi name strane . našeho idola posilam pusu. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

        milane jsi super a mos ti preji aby ti v zivote vse vyslo a byl jsi stastny mas opravu nadherny hlas *4* *3*
        • nika1979

          Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

          *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥

        milane jsi super a mos ti preji aby ti v zivote vse vyslo a byl jsi stastny mas opravu nadherny hlas *4* *3*
  • Značně se mně začalo zhoršovat zdraví od doby co jsem poznal operního pěvce. Mám noční můry. "Vysává" ze mě energii. Přivádí mě k šílenctví.
    Mám z něj strach. Důkaz jeho negativního vlivu je, že když s ním nekomunyjuji značně se mě uleví. myslím, že nikdo jeho psa otrávit nechce, je to je lživá manipulace. až příjdou bojivníci chalífátu IS tak vila zčervená a den se změní temnotu.
    *16* *16* *16*
    • Scháním pana Vrbu
    • Něco také povim,at uz je to venku,protože tito lide si opravdu nic jiného nezaslouží, sulejojic přišli k jejich obrovskému majetku tak že měli v přímo v příbuzenství, válečného zločince lehmanna.Řeknu co vim.Matka paní sulejove mela sestru,ta se jmenovala Jozefa,vzala si němce bydlel ve Stode,a jmenoval se jan reissima,je to doložitelné,měli tři dcery,prostřední si vzala plukovníka SS lehmana,který dělal ve válce ředitele věznice v Terezíně,hned po válce museli všichni uprchnout do německá protože by je tu češi zabili,Walter lehman byl veden jako válečný zločinec,žili všichni v Německu,po jejich smrti ,protože neměli žádné děti,vše zdědila matka Milana suleje Jana sulejova jednalo se o dvě vily v Německu,sulejova,tam za nimi jezdila a navštěvovala je ,odtud je jejich obrovsky majetek,je to hnus,ale alespoň vidíte co je to za lidi,tohle je horší než zvířata.
      • No a dnes pokračování ,jsou to opravdové pecky,starožitností ve vile jsou ohodnoceny listinou podle soudního znalce na téměř 40milionu korun,vila pak na 6milionu,jenže ma to jeden háček obrovsky majetek není komu odkázat,ted začnou ty pecky.Starej sulej mel dceru,kterou musel vydědit,a i její děti,mel ji uz za manželství se sulejovou,papír závěť která je uložena u soudu říká ze se ji sulej musel zric a vydědit ji,takže ty nedostanou ani korunu,to sulejova dávno zařídila,a ted další pecka sulejova se tak bala o své miliony ze nechala milanovi sulejovi přepsat trvale bydliště na městský úřad ve Kdyni,čili,je tam veden mezi bezdomovci,on sice vyděděn není,ale jestli to dostane,tak uz on blázen trochu je a zblázní se stěch desítek milionu úplně,takže,je to sila vše si může každý ověřit na městském úřadě ve Kdyni,není tedy lepší nemít moc a žít spokojeny život než mít takový majetek jako ma sulejova?já jsem jen opravdu zvědavá kdo to tedy nakonec dostane asi stát!,tohle vim od své matky která se důvěrně zná se sulejovou a ta ji to ukazovala,jinak v hluboké ,Kdyni ,a domazlizlicich je tohle veřejné tajemství,sulejova je tedy nejbohatší duchodkyne z celého plzeňského kraje protože mít majetek pres 40.00000milionu,to hned tak někdo nemá,a je jim to knicemu,bozi mlýny opravdu melou,pomalu ale jisté,!/!!!!!!!!!.
        • Jo je to pravda milan sulej je opravdu veden na radnici ve Kdyni jako bezdomovec,ted sem si to ověřil,tak to hr pecka,az se to fozbi bulvár tak to bude něco pro nej,tu jeho matku opravdu nechapu,prý je tam veden uz 10 let,sila co?
          • no sila minuly tyden brutalne z fackoval a surove skopal pana mgr jana holeho z domazlic pak do nej najel autem zraneneho holeho odvezli do nemocnice to jak mu sulej pak sproste vynadal si neprejte slyset strasne divadlo holy pry na nej podal na policii tretni oznameni priserny clovek jak muze byt nekdo tak strasne zly kdyz ma vsechno nechapu hruza
    • pojdi
    • Pojdi
    • Pojdi ,milan sulej,dam na modleni
    • No také tedy něco řeknu,povídá se ze na 1maje ,kdyz se v hluboké stavěla majka,tak aby to vypadalo,ze to udělala místní mladez,tak v noci si stara sulejova zaplatila partu z brnirova ,a ta v noci behala sulejojic sousedům po zahradě,a dělala neplechu,porazila sudy,udělala do nich díry ,kradla lidem po hluboké věci a dříví,prostě dělali bordel,kamarád říkal ze sulejova jim zato dala 5000kc,aby dělali v noci po hluboké co nejhoršího s ze jim napsala seznam komu maji co provést,a potom aby to bylo na mladez v hluboké co hlídá majku,opravdu strašně zlí a nebezpeční lide,jiná me hnus to nejsou lide ale zrůdy.
    • Asi te sulej proklel,proč se sním stykas?,
    • Opravdu tohle není legrace,jak sem ti již psala ,skončí to,jde ti opravdu o život,znám dva případy které tento člověk tak znanipuloval ze je mel úplně ve své moci,nakonec se u nich rozvinulo psychické onemocnění ,jednalo se o mladé lidi,ponižoval je ,az nakonec spáchali sebevraždu!!!!,prerus kontakty,neber telefony,nemluv, na nej,kde,z jej uvidis jdi,pryč,jen tak se dostanesz jeho moci,věr mi,snad není pozdě,,hlavně prosím te poslechni.držím moc palce..
    • Také se ho bojím ,v tomhle mas pravdu nejsi první ani poslední,dobra rada skončí to sním,jde tu o život,on te opravdu úmoří,měj se na pozoru,je to velmi zlí,nebezpečný,a darebny člověk,znám dva lidi kteří uz skončili i sebevraždou,nestykej se sním!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit