Přejít na výpis diskuzí

Miley Cyrus

OSOBNOST 17.3.2007 
15293 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já moc Miley Cyrus neposlouchám ale můj oblíbený zpěvák spíš zpívá rap music se jmenuje Travis Scott doporučuji Travis Scott IMPOSIBLE koukejte na YouTube video a a také doporučuji všem kteří mají rádi sebevražedný odďíl hru (nechce se my to psát angličtina ) sebevražedný odďíl speciál ops té hře dávám 5 hvězd a nebo je dobrá hra MODERN KOMBAT ZERO HOUR obě hry jsou na android a všechny hry jsou střílečky u MODER KOMBAT ZERO HOUR je blbé že si tu hru musíte stahovat dvakrát ale stojí to za to. Tak zítra SUPER GAMER všem ahoj :D A nezapomeňte pařit hry
    • Jéžiš Marjá!!! Ale my tu fandíme Miley Cyrus, né ňákýmu žluťákovi!
  • MILEY CYRUS na Česko-Slovenské Hudební Databázi:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/29-Miley%20Cyrus
  • Od kedy chodí znovu s Liamom, tak sa zlepšila. Necháva si dorásť vlasy aj a robí plno charitatívnych akcii. Hovorte čo chcete, ale ona spievať vie! Pohoršilo ma, čo so sebou jedného času urobila a ako vystrájala, ale podľa mňa už trochu vyspela. :)
    Je možné, že brala drogy, možno ešte aj berie, ale to neznamená, že to musí byť strašný človek, môže byť len nevyrovnaná a toľká publicita jej neurobila dobre, aj keď si to sama zapríčinila!
    Nech sa jej darí a nech si žije šťastný život. :)
    • Nezlob se ale mě nepříjde že se lepší naopak horší se to nové album 2015 je otřes fuj jak třeba v tom klipu vyplivává třpytky nebo jak je v tom dalším klipu mimino no to může vymyslet jenom pořádnej magor.
      • Ako ja ju nepočúvam, ani nesledujem jej nové hity alebo čo, ale čo spievala na vianoce jednu pesničku, tak veľmi pekne aj tie jej veľké hity pekne sú naspievané...Ale zasa máš pravdu, keď sa pozrieš na jej instagram tak skoro pri každom príspevku fuck ...alebo proste ciga v ústach, ale podľa mňa ju Liam lepší, nedáva na instagram každú chvíľu nejaký príspevok ako skôr, ale len tak raz za čas. No uvidíme, čas ukáže. :)
        No hej, to vystupovanie je dosť smutné, ale čo človek dokáže urobiť pre popularitu je ešte viac zarážajúce! :´( Podľa mňa sa hľadá...veď raz, že je inak orientovaná potom už nie je potom zasa a znovu nie...
        ale je dobre, že si necháva vlasy dorásť lebo s krátkymi nevyzerala podľa mňa lepšie než z dlhými. *4*
  • Luky1987
    Miley Cyrus je fakt skažená i charakterem a jako zpevačku jí taky nemusím
    • JO! je fakt zkažená ale vydržet se dá.
    • Totalne s tebou suhlasim
  • Je to ta nejstrašnější zpěvačka na světě. Dřív jsem ji měla moc ráda ale teťkon příšerný :-(:'(. Je tak nechutná a je ošklivá kde ji vyhrabali dřív byla krásná ale zmenila jse já jsi myslím že bere drogi ve velkym =-O.
  • moc je hezká. byl jsem na její konzerte na a byl tam justin bieber
  • Miley Cyrus si udělala nové tetování na rtu je to pláčicí medvídek to znamená, že si zpěvačka prošla utrpením a nikdo ji nelituje.(Aspoň tak) najděte si na internetu Miley Cyrus Tetování na rtu.
    Vypadá otřesně
    To je aspoň můj názor.
    • To musí bolet.a bolí to moc.a máš jí rád nebo ráda
  • Miley Cyrus je dobrá zpěvačka a herečka. Měla jsem ji ráda ale teď už bohužel moc ne.
    • Ani ja ju namam rada
  • Liama by se měla držet, má na ni dobrý vliv. Měla jsem ji ráda, ale teď mi přijde, že asi jede v drogách, nikdo se přeci tak moc nemůže změnit a chovat se tak jako ona. Je mi ji líto a její matku bych poslala na psychiatrii, jelikož ji v tom ještě podporuje.
  • Miley Cyrus je hrozná a Taylor Swift je nej to je jenom můj názor nic víc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit