Přejít na výpis diskuzí

Miley Cyrus

OSOBNOST 17.3.2007 
15293 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nejlepší! *14* *3* Vůbec ji neznáte, vůbec se nezměnila.. :) Jen si o ní něc zjistit a nekoukat jen na vystoupení pár koncertů :)
  • Neříkám,že je hrozná,ale její vystupování se mi už nelíbíB(
    • jé ty se jmenuješ stejně jako já :D konečně někdo !! :DDD
  • Miley Cyrus feat. Dieter Bohlen (Blue System) - Wrecking ball (Sjoersje fan mix. Snad jsem to opsala správně, je to skvělý.
    ten odkaz je tu http://tinyurl.com/jtjbrpj . Asi vám nepůjde, nejsem tu registrovaná. Zkopírujte si ho přes pravé tlačítko, vložte do lišty a dejte enter a zobrazí se.
  • violetta je nej a MAJLI JE HROZNA
    • Ani neumíš napsat její jméno :D
    • Presne
  • Bola pekná, milá ale teraz je ako šibnutá pubertiačka!!!!!! spieva dobre, ale to vystupovanie... ked som bola malá,tak som ju zbožňovla, ale teraz je to už inééé! škoda, snáď tu ešte je šanca, že sa spamätá, lebo podľa mňa je v nej ešte stále tá milá,pekná a normálna Miley! držím prsty!
    • No a dala sa pomaly dokopy, čo ej veľmi dobre. :) Nech sa jej naďalej darí. :)
    • Pravda a neni to drzim prsty ale drzim palce
      • Pravda a nie je to neni to, ale nie je to. :DD Ale asi si zo západu. :DDD
        Ja sa v takýchto veciach, že držím prsty alebo palce.. veď palce máme iba 2 (na rukách) a prsty sú všetky, ale v takých diskusiách by som sa asi stratila. :D
  • Z0 má pravdu
    • Ona sa ostrihala preto lebo darovala vlasy na charitu nemala to robit keby to nespravila tak by stale bola normalne pekne dievca a nie le*ba
  • Je stále celkom dobra ale povesť si zničila tým že sa fotí nahá a takéto veci. A prečo sa dala ostrihať veď dlhé vlasy jej pasovali viac. Ale no čo už takto skončí každá herečka ako je ona. Aj Violeta. Ale dúfam že tak neskončí. :-)
  • Je stále celkom dobra ale povesť si zničila tým že sa fotí nahá a takéto veci. A prečo sa dala ostrihať veď dlhé vlasy jej pasovali viac. Ale no čo už takto skončí každá herečka ako je ona. Aj Violeta. Ale dúfam že tak neskončí. :-)
  • dřív bývala fajn ale nyní je to otřes *10*
  • Stala se z ní loutka která kazí společnost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit