Přejít na výpis diskuzí

Miley Cyrus

OSOBNOST 17.3.2007 
15293 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SlecnaAnonymni
    Miley byla dřív slušné a milé děvče. A nyní? Chce být neustále středem pozornosti.
    Chová se jako namyšlená laciná děva.
    Její koncerty vypadají na 18+!
    Na veřejnosti se "ocucává" s holkama. To at si dělá doma!
    Nahá se houpe na kouli jako největší primadona a myslí si jak je "cool".
    NE! Není cool! Je to nestydatá drzá dívka která nezná hranic!
    Její maminka by ji měla pořádně seřezat a dát jí do latě.
    Upřímně lituju všechny malé děti pro které je "vzor".
    Místo nanuků olizuje kladiva! Měla by si uvědomit že některé děti ji chtějí následovat! Jak to tady bude vypadat?
    • A ty si myslíš, že když budeš psát alá sem slušná holčina tak co ?
      Znáš jí ? Víš proč se takhle chová ? Ne, nevíš to. Neodsuzuj člověka, dokud ho neznáš.
      Dělá co jí baví, ano možná nezná hranic, ale je to její věc. I přes to co tu lidi napíšou kecy jako ty, tak jí ostatní nepřestanou mít rádi, protože jsi to zrovna napsala.
      Myslíš, že kdyby to byla namyšlená blbka, primadona či co jsi to psala, nechala by vytvořit pomocnou organizaci Happy Hippie ? Nemyslím si. Vzpamatuj se holka.
      Neříkej o nikom nic hnusného, dokud o nepoznáš.
      Tak se cucá s holkama, no bóže. Nemůže mít snad přítelkyni či přítele ? Může a proč ? Protože je to její život a ty jí v tom prostě nezakážeš, protože se chová tak jak se na to cítí.
      Takže až příště budeš chytrá nech si to pro sebe. Nikoho to po pravdě nezajímá co si myslíš. Protože i přes to jak se změnila jí lidi obdivují a berou jí jako vzor, protože inspiruje lidi jak být sami sebou a nenechat řídit svůj život druhými. *2*
      • V tom případě nikoho nezajímá, co si myslíš ty, a ostatně i celé lidstvo. Komentáře jsou na to, aby jsme se vyjádřili a řekli SVŮJ názor. Já svůj řekla. Ty též. Nikdo ji nezakazuje si dělat co dělá ale ne na veřejnosti.
        Všude se obnažuje jako nějaká po*no hvězda. Kdesi jsem četla, že dokonce nahrála své sebeuspokojování na Twitter! Nijak mi ani nevadilo že se houpe na kouli ale zachází příliš daleko.
        Vzpamatovávat se nemusím. Jsem vzpamatovaná. A to velmi dobře.
        Lidé se smějí vyjádřit. Příště se tedy budu řídit podle tebe *4* .
        Může mít přítele i přítelkyni ale nemusí se ocucávat na veřejnosti. Spoustě lidem to příjemné není.
        • ježiš tak jí ignorujte nikdo vás nenutí se na ní koukat a nijak ji vídat když vám vadí nechte ji být. tobě taky tvůj nepřítel neleze furt do pr---e. proč? vadíš mu a tak se s tebou nestýká o tom to je . Ale vy prostě furt musíte někoho hejtovat aby ste byli drsný a náhodou si o vás někdo něco nemyslel. No a co. lidi co jsou zamilovaný se taky líbaj a je jim jedno kde. tak proč by nemohla ona co co? protože je populární bože. a ať si chodí jak chce ona chodí nahá a ty třeba v džnech. chodíš v džínech jo no že se nestydíš to je ostuda fuuuuuj dyť u toho vypadáš jak por-o hvězda. to samý si teď napsala ty. tak nebuď laskavě královnou světa co je úplně boží a hustá ty si taky jenom člověk
        • Takže mi chceš říct, že až budeš mít přítele nikdy se nebudete líbat na veřejnosti ? to asi těžko. A těm co to vadí, tak je to jejich problém.
          Když chce ať si líbá. Děláš jakoby to ostatní lidi nedělali jenom ona. Ale novinka dělají to i ostatní.
          Nevěř sakra všemu co čteš na internetu, z 95% to nikdy není pravda.
          A pokud nesneseš negativní odezvu je mi líto.
          Lidi ti taky neříkají co máš dělat a jak se máš chovat na veřejnosti, tak to nedělej ty.
          • souhlas *1* *2* *15*
  • Byla tak úžasná a tět? I její matka je hezčí než ona ale o kráse mi ješte ani tak nejde ale to chování? Chová se jako kdyby jí bylo 40! Je mi zní na *11* *11* *11* *3*
    • Teď*
  • Byla krásná a teď je z ní exotka...a ještě s hrozným chováním *11* *11* *11*
  • Omg
  • Miley je jednoducho fuj je nechutná!!!
  • myslim ze byla uzasna ale tet je hrozna alr ma supr hlas takze tet mam rada jenomjeji hlas *3*
  • Mě vůbec nevadí, že chce být sama sebou. Naopak je to hezká myšlenka, kterou by se lidé měli řídit a přestat se přetvařovat a dělat ze sebe, něco co nejsou.
    To, co mi na Miley vadí, je to jak to všem cpe. Dobře at si chodí nahá, at si dělá co chce, ale proč se u toho musí neustále fotit a házet to na sociální sítě! Tímhle akorát dokazuje že potřebuje pozornost, protože její písničky, už prostě nejsou až tak dobré a hlavně, nemají čím překvapit. Vždy když si pustím nějaký její nový videoklip, je tam nahá a dělá divné věci. Člověk si na to zvykne a pak mu to přijde jako čin ze zoufalství.
    Docela jí lituju. Chtěla být sama sebou, ale protože se tak veřejně předváděla, bude jí celý svět znát jako tu zdrogovanou, divnou, nahou holku, která nic neumí a tak se musí předvádět.
  • Nestraca polovinu ale uz kazde ho stratila nq osobnostiach teda na tejto stranke mala najviac likeou a teraz naj menej
  • To že se ostříhala Neni vubec podstátny Oto nejde
    protože že je věnovala male holčičce Ale jde oto jeji chovaní pokažde je naha
    Jak Naka čub**:D Ale co je to frajerka jede si peckyyyy!:DDDDDD At si děla co chce Ale at si pak uvědomí že strátí polovinu fanoušku když tak bude dal pokračovat
  • Podle mě to Miley už přehání ze svým chováním Si Myslí že Je IN :DDDD
    Dává úplně krásny příklad dnešní mladeží (ironie)
    Podlě mě těžky trapas Ale její pisníčky sou pořad dobrý
    Ale co ztoho že ona neni dobra Nojo Popularita děla divy!! :D
    LOl Trapas už jen se ktomu vyjadřovat :DDDDDDDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší